Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Piyasada NFT Coin Rüzgarı: O Coin Yüzde 25 Değer Kazandı

Paylaş

NFT coin piyasalarında yaşanan günlük verileri NFXHaber olarak sizler için derledik. 5 Haziran 2022 Pazar günü itibarıyla CoinMarketCap verileri, NFT ekosisteminin toplam piyasa değerinin bir miktar artış gösterdiğini dile getirmekte. CryptoSlam verilerine göre, NFT protokollerinde ay boyunca yapılan toplam satış tutarı da artış gösterdi. NFXhaber olarak, NFT piyasasının en çok kazanan tokenlerini sizin için derledik.

Kaynak: Cryptoslam

Son 24 Saatte En Çok Kazandıran NFT Listesi

NFT piyasası son dönemlerde NFT piyasalarının ciddi derecede değer kaybettiği görünmekte. Bunun da asıl nedeni olarak kripto piyasalarında yaşanan değer kaybı olarak görülmekte. Buna rağmen hâlâ kazanç sağlamaya devam eden NFT koleksiyonları da bulunmakta. Son 24 saat içerisinde en çok değer kazanan NFT koleksiyonlarında birinci sırada Solana Tiger King bulunmakta. Yüzde 606 bin değer kazanan Solana Tiger King’i Solana Feline Business takip ediyor. Yüzde 200 bin değer kazanan NFT koleksiyonunun değeri 7 dolar seviyesine yükseltti. Takiben üçüncü sırada Crock yer almakta. The Crock yüzde 20 bin değer kazandı. Ayrıca fiyatını 8 dolar seviyesine yükseltti.

Günün En Çok Kazandıran NFT Coin Listesi

5 Haziran 2022 itibarıyla son 24 saat içerisinde en çok değer kazanan NFT coin yüzde 351 ile Decentral Games oldu. Fiyatı 220 doları aşan ‘Old coin’ 24 saat içerisinde sadece 500 dolarlık bir hacme sahip. Bunun dışında Old coinin piyasa değeri 7 milyon doları aşkın durumda.

Ayrıca hemen arkasından gelen Cocos BCX coin yüzde 14.5 değer kazandı. Bu arada fiyatı 0.846983 dolar seviyesine yükseliş göstermekte. Bunun dışında Alethea Artificial yüzde 16.6 değer kazanıyor. Böylece fiyatını 0,03256 dolar seviyesine yükseldi.

Piyasalarda yaşanan dalgalanmaların NFT piyasasına etkisi doğrudan hissedilmekte. Öncelikle geçtiğimiz haftalarda yaşanan kripto piyasanın düşüşü NFT piyasalarını da doğrudan etkilemiştir. Bunun ardından NFT piyasalarında ardı arkası kesilmeyen hack ve KYC saldırıları piyasaya olan güveni düşürmektedir. Bundan kaynaklı yeni yatırımcı veya yatırımcıların ceplerindeki parayı işleme sokma oranı düşüş göstermektedir. Bu yüzden NFT ve kripto piyasaları için ortak çözüm biraz durgunluk. Bu durgunluğun sağlanamaması durumunda piyasadaki yüksek volatilite devam edecektir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...