Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Pixelynx Metaverse Oyun Platformu Yeni Mobil Oyunu Çıkarttı

Paylaş

Müzik metaverse oyun platformu Pixelynx metaverse, ilk mobil oyunu ELYNXIR’in adını açıkladı. Yeni oyun, dün San Francisco’da tanıtılmakta. Niantic Summit’te Pixelyn CEO’su Inder Phull tarafından AR geliştiricileri ve yöneticisinin önünde tanıtılmakta. Aynı zamanda, Niantic’in yatırım kolu Niantic Ventures, konferansta Pixelynx’e açıklanmayan bir miktarda yatırım yapacağını duyurdu. Pixelynx metaverse bu oyunla birlikte metaverse evrenine giriş yapan devler arasına girdi.

Şirket, sanatçıların oyun deneyimleri aracılığıyla hayranlarıyla bağlantı kurmak istemekte. Ayrıca etkileşim kurma biçimlerini dönüştürmeyi amaçlayan bir müzik metaverse inşa ediyor. Hatta ELYNXIR’in tanıtımına, WØRKS’in ödüllü yaratıcı yönetmeni Joe Perez tarafından yaratılan oyun için marka eşlik etti. WØRKS, Perez’in ortak ve yaratıcı yönetmen olduğu New York merkezli, çok disiplinli bir tasarım stüdyosudur.

“ELYNXIR, müzik metaverse’de tamamen yeni bir oynanış düzeyi sunmakta. Phull, sanatçıların ve hayranların etkileşimde bulunması gerekmekte. Ayrıca kültürü birlikte yönlendirmek eğlenceli ve heyecanlı yeni yollar inşa edilmekte olan bir dünya.

“Joe ve WØRKS’deki ekibiyle, sanatçılar için ikonik albüm sanatı ve ürünleri ve moda markaları için kampanyalar yaratma konusundaki tüm deneyimleriyle birlikte çalışmanın, vizyonumuzu hayata geçirmemize ve her yerdeki müzik hayranlarına yardımcı olmanın anahtarı olduğunu biliyorduk.”

Perez’in tarzı, grafik tasarım ve film yapımcılığı geçmişini yansıtıyor. WØRKS, Kanye West, Beyoncé, Nike, Jordan, Versace, Louis Vuitton, Fear of God ve diğerleri ile işbirliği yaptı. Ortağı ve Kreatif Direktörü Joe Perez, “ Bir sanatçı olarak ELYNXIR üzerinde çalışmaktan heyecan duydum çünkü bu, müzik sanatçıları ve dijital içerik oluşturucuların yanı sıra hayranlar ve koleksiyoncular için ifade özgürlüğüne değer katan bir platformdur” dedi.

Pixelynx Metaverse Büyüyecek!

Niantic Lightship Summit katılımcıları, Niantic’in hit Pokemon Go’ya benzer müzik odaklı bir deneyimdir. Bu deneyim için Niantic’in patentli AR Lightship Görsel Konumlandırma Sistemi teknolojisini kullanan ELYNXIR’in demo sürümünü oynamaya davet edildi ! mobil oyun. ELYNXIR şu anda beta aşamasındadır ve Ağustos ayında halka sunulacaktır. İlgilenen oyuncular, betaya kaydolmak için Pixelynx Discord’u takip edebilir.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...