Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Pixel Rex NFT Nedir?

Paylaş

Pixel Rex NFT projesi, Degens için 6.000 benzersiz Play-To-Win Pixel Rex NFT Arcade oyunudur. Pixel Rex NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Pixel Rex NFT Nedir?

Pixel Rex NFT projesi, Degens için 6.000 benzersiz Play-To-Win Pixel Rex NFT Arcade oyunudur. Aynı zamanda Piksel Rex, yaşamı sona eren asteroit Dünya’ya doğru ilerlerken Metaverse’de yakalanmıştır. Rex, özellikle ölümcül engelleri aşarken yakalanmalı ve ateş ve tozun şok dalgasından kaçmalıdır. Ayrıca en yüksek puanlar ETH kazanmaktadır.

Oyun:

Oyun yayınlandıktan sonra, Pixel Rex NFT’lerinizi içeren cüzdanınızı bağlayabilirsiniz. Daha sonra hangi NFT’yi kullanacağınızı seçerek, oyuna gideceksiniz. Hayatınızı kaybetmeden, oyunun bir demo modu vardır. Burada yeterince iyi olduğunuzdan emin olana kadar NFT’nizin hayatını kaybetme riski olmadan oyunu oynayabilirsiniz. Fakat buradaki puanlar skor tablosuna ya da kazanan ödüllere sayılmaz. Saymaları için Canlı modda olmanız gerekmektedir.

Eğer bütün yaşamları kullanırsanız, artık canlı oynayamayacaksınız. NFT’nizi satabilirsiniz ve hayatları eski haline getirmek için Açık denizden bir tane daha satın alabilirsiniz. Burada mekanizma, satışları ödül havuzunu artırmaya teşvik etmektedir. Yani ne kadar fazla oyuncu varsa ödülde o kadar yüksek olur.

Yol Haritası:

  • NANE: Bütün Rex’leri Rexelverse’e kaydedin.
  • REVEA: Satışın açıklanmasından 48 saat sonra.
  • OYNA: Oyunu başlatın.
  • TİCARET: İşletim sisteminde oynadıktan sonra Rex’i satın alın ve satın.
  • REKABET: Tamamen 365 gün boyunca günlük eşantiyonlar ve yarışmalar.
  • KAZAN: 365 gün sonra ilk 10 ödüllerini almaktadır.

Fiyatı Nedir?

Pixel Rex NFT, 30 Temmuz 2022’de 0 ETH fiyatıyla basılan 8888 NFT’lik bir koleksiyondur. Projenin mevcut taban fiyatı ise 0.001 ETH’dir. Toplam hacmi ise şu anda 2 Ethereum olarak görülmektedir.

Pixel Rex NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 6.000 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı ise şu anda 1.496 olarak görülmektedir.

Pixel Rex NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Pixel Rex NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...