Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Paris Hilton ve LACMA Güçlerini Birleştiriyorlar!

Paylaş

Paris Hilton, kadın sanatçıların dijital sanat eserlerini desteklemek için yeni bir fon oluşturuyor. Paris Hilton ve LACMA bu fon için ortaklık kuruyor. NFXhaber olarak, bu ortaklığın detaylarını sizin için derledik.

Paris Hilton ve LACMA

Paris Hilton ve LACMA Ortaklığının Amacı

Los Angeles County Museum of Art fona destek olacak. Animasyon, AR, video sanatı, NFT’ler ve daha pek çok konuda sanatçıların çalışmalarını destekleyecekler. Ayrıca fon Paris Hilton’un bir sanat müzesi için ilk satın aldığı ilk fondur. Dünya çapında dijital inovasyonu incelemek için desteklenen fon için çok çeşitli yöneticilere yetki verileceği açıklandı.

LACMA, fonun lansmanının yanı sıra destek amacıyla kalıcı koleksiyonları için iki sanat eseri satın aldı. Bu parçalardan birinici parça, Shantell Martin adlı bir İngiliz sanatçı tarafından bestelenmiştir. Martin, çalışmalarında gelişmiş teknolojinin gücünü kullanmaktadır. Son olarak LACMA, Kanadalı Kore sanatçı Krista Kim’den Continuum başlıklı bir parça satın aldı.

Krista Kim, California’nın gökyüzünden ilham alırken bu eseri çizmiştir. Çalışma, 40 dakikalık bir döngü boyunca gelişen canlı bir renk hareketi tasvir etmektedir. Her iki parça da LACMA koleksiyonundan kadın sanatçıların yeniliklerini inceleyen bir sergide yer alacağı açıklandı. Ayrıca eserler, 2022 sonbaharında sergilenmek üzere Arizona Eyalet Üniversitesi’ne teslim edilecektir. Paris Hilton çok kısa bir açıklama yaptı. Ardından LACMA CEO’su ve Wallis Annenberg Direktörü Michael Govan açıklama yaptı.

Erkek egemen birçok alanda sınırları zorlamayı seven bir aktivist ve girişimciyim. Web3’te kadınları destekleme ihtiyacını hemen belirledim. İnanılmaz derecede parlak ve yaratıcı kadın yenilikçiler olduğuna inanıyorum. -Paris Hilton

Kadın sanatçıların daha fazla dijital sanatını koleksiyonumuza getirme girişimi için Paris Hilton’a minnettarız. LACMA her zaman sanatta deneyler yapmak ve risk almakla ilgilendi ve bu girişim, müzenin ve Los Angeles’ın dijital sanat için önemli bir merkeze dönüşmeye devam etmesine yardımcı olacak. -Michael Govan

Geleceği Dijital Olarak Görüyor!

Paris Hilton, her şeyin dijital hale geldiğine inanmaktadır. Hilton ilk önce kripto paralara yatırım yapmıştı. Sonrasında NFT ve şimdi Metaverse’e yatırım yapıyor. Hilton verdiği bir demeçte geleceğin dijital dünyayla var olabileceğini ifade etmiştir. Ayrıca onlara gerçekten inanıyorum demiştir.

Hilton, kriptoya ne kadar yatırım yaptığını açıklamadı, ancak 2016 yılında hem Bitcoin hem de Ethereum’a yatırım yapmaya başladığını belirtmişti. Hilton, dijital para birimlerinin tekrar yükseleceğini görüyorum diyor. Ayrıca şu anda yaptığım insanların söylediği şey yani düşüşü satın almak diyerek sözlerini tamamlamıştır.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...