Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Palm NFT Studio, Web3 İçin Moonwalk İle Ortak Oluyor!

Paylaş

Palm NFT Studio, önde gelen kodsuz Web3 platformu Moonwalk ile yeni stratejik ortaklığını duyurdu. Moonwalk, markaların Palm ağı tarafından desteklenen NFT projelerine fayda, katılım ve ödüller eklemesini sağlayacak.

Palm NFT Studio, Moonwalk ile Ortaklığını Duyurdu

Geçen haftadan itibaren, Moonwalk müşterileri Palm ağındaki NFT’leri doğrudan Moonwalk Müşteri Kontrol Panelinden basabilirler. Ayrıca, Palm ağ NFT’lerine dinamik yardımcı program da ekleyebilirler. Buna ödüller, canlı etkinlik bileti erişimi, kapılı içerik, daha fazlası dahildir. Ödüller dijital olarak kalmayıp gerçek dünyadaki açılabilir öğeler de dahil edilmektedir. Palm NFT Studio’nun Kurucu Ortağı ve CEO’su Dan Heyman. “NFT’lerin koleksiyondan daha fazlası olduğu bir geleceğe inanıyoruz. Onlar, topluluk odaklı yeni bir ağın yapı taşlarıdır dedi.

Bu yeni ortaklık sayesinde Moonwalk, topluluk üyelerimizin NFT’leri toplulukları birbirine bağlayacak. Ayrıca etkileşimi artıran ve gerçek hayranları ödüllendiren dijital varlıklara dönüştürmesine yardımcı olmakta.”

Palm ağı, Ethereum uyumludur ve Proof of Work sistemlerinden %99 daha fazla enerji verimlidir. Hızlı işlemler ve düşük gaz ücretleri sunar. Ayrıca, ölçeklenmekte ve mevzuata uygunluk için optimize edilmekte. 2021’de piyasaya sürülen ağda şu anda 1.000.000’den fazla cüzdan adresi mevcut. Ayrıca 1.750’den fazla NFT sözleşmesi var.

Platform, büyük ölçekli NFT programları tarafından da tercih edilmektedir. Örneğin, Nifty’s ve Candy Digital’in Major League Baseball ile dijital tahsilat programı. “The Currency” için HENI ve Damien Hirst, “Space Jam 2” ve “The Matrix Resurrections” için Warner Bros da platformu kullanıyor. Ayrıca, AMC’nin “The Batman” , DC FanDome ve Bat Cowl Collection programı da ağ tarafından desteklenmektedir.

Moonwalk’un Kurucu Ortağı Greg Consiglio da ortaklık hakkındaki duygularını dile getirdi:

“Palm NFT Studio, dünyadaki en ilginç ve yenilikçi NFT projelerinden bazılarına güç veriyor. Hatta bu ortaklık sayesinde Moonwalk, Palm ağındaki markalara, yaratıcılara ve geliştiricilere, hiçbir kodlama bilgisi gerektirmeden 10 dakika gibi kısa bir sürede projelerine fayda ve katılım eklemelerine yardımcı olabilecek.”

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...