Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Palm NFT Studio, Web3 İçin Moonwalk İle Ortak Oluyor!

Paylaş

Palm NFT Studio, önde gelen kodsuz Web3 platformu Moonwalk ile yeni stratejik ortaklığını duyurdu. Moonwalk, markaların Palm ağı tarafından desteklenen NFT projelerine fayda, katılım ve ödüller eklemesini sağlayacak.

Palm NFT Studio, Moonwalk ile Ortaklığını Duyurdu

Geçen haftadan itibaren, Moonwalk müşterileri Palm ağındaki NFT’leri doğrudan Moonwalk Müşteri Kontrol Panelinden basabilirler. Ayrıca, Palm ağ NFT’lerine dinamik yardımcı program da ekleyebilirler. Buna ödüller, canlı etkinlik bileti erişimi, kapılı içerik, daha fazlası dahildir. Ödüller dijital olarak kalmayıp gerçek dünyadaki açılabilir öğeler de dahil edilmektedir. Palm NFT Studio’nun Kurucu Ortağı ve CEO’su Dan Heyman. “NFT’lerin koleksiyondan daha fazlası olduğu bir geleceğe inanıyoruz. Onlar, topluluk odaklı yeni bir ağın yapı taşlarıdır dedi.

Bu yeni ortaklık sayesinde Moonwalk, topluluk üyelerimizin NFT’leri toplulukları birbirine bağlayacak. Ayrıca etkileşimi artıran ve gerçek hayranları ödüllendiren dijital varlıklara dönüştürmesine yardımcı olmakta.”

Palm ağı, Ethereum uyumludur ve Proof of Work sistemlerinden %99 daha fazla enerji verimlidir. Hızlı işlemler ve düşük gaz ücretleri sunar. Ayrıca, ölçeklenmekte ve mevzuata uygunluk için optimize edilmekte. 2021’de piyasaya sürülen ağda şu anda 1.000.000’den fazla cüzdan adresi mevcut. Ayrıca 1.750’den fazla NFT sözleşmesi var.

Platform, büyük ölçekli NFT programları tarafından da tercih edilmektedir. Örneğin, Nifty’s ve Candy Digital’in Major League Baseball ile dijital tahsilat programı. “The Currency” için HENI ve Damien Hirst, “Space Jam 2” ve “The Matrix Resurrections” için Warner Bros da platformu kullanıyor. Ayrıca, AMC’nin “The Batman” , DC FanDome ve Bat Cowl Collection programı da ağ tarafından desteklenmektedir.

Moonwalk’un Kurucu Ortağı Greg Consiglio da ortaklık hakkındaki duygularını dile getirdi:

“Palm NFT Studio, dünyadaki en ilginç ve yenilikçi NFT projelerinden bazılarına güç veriyor. Hatta bu ortaklık sayesinde Moonwalk, Palm ağındaki markalara, yaratıcılara ve geliştiricilere, hiçbir kodlama bilgisi gerektirmeden 10 dakika gibi kısa bir sürede projelerine fayda ve katılım eklemelerine yardımcı olabilecek.”

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...