Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Oursong NFT Sektörüne Giriş Yapıyor!

Paylaş

NFT’ler müziğin tonu ayarladığında her şarkı daha güzel olabilir! NFT’ler artık yalnızca görsel sanatı etkilemiyor. Artık müzik sektörü de NFT’leri ilgilendiriyor. Our Happy Company şirketi, Şubat 2022’de müziğe adanmış ve OurSong NFT platformunu başlattı. Şirket, milyonlarca dolar toplayarak başlangıç ​​fonunu başarıyla tamamladı.

WEB 3.0 Devleri Eşliğinde Oursong NFT’nin Doğuşu!

Our Happy Company’den yapılan bir duyuru yapılmakta. İlk bağış toplama etkinliği büyük bir başarıydı. Ve şöyle söylenmekte, Mutlu Şirketimizin eğlence sektörü tarafından dikkat çekmesini temenni etmekteyiz.

  • John Legend, müzisyen ve yapımcı.
  • Chris Lin, bir müzik akışı hizmeti olan KKBOX’un kurucusu.
  • Ünlü akış platformu Twitch’in kurucusu Kevin Lin.

Bu tohum finansmanı, şirketin 7,5 milyon dolar toplamasını sağladı. Bu fonlar, OurSong müzik NFT platformunun büyümesine ve gelişmesine devam etmek için kullanılacaktır. Fakat bu, finansman turunun neden Infinity Ventures Crypto ve Animoca Brands gibi NFT ve Web 3 uzmanları tarafından yönetildiğini açıklamaktadır.

Ayrıca OurSong, mobil cihazlarda kullanılabilen bir NFT platformu şekline gelmektedir. OurSong, müzik sanatçılarına gerçek topluluklar yaratırken. Aynı zamanda çalışmalarından para kazanmanın daha adil bir yolunu sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Son olarak, Animoca Brands’in Kurucu Ortağı ve İcra Kurulu Başkanı Yat Siu, OurSong’a güçlü bir şekilde inandığı şu sözlerle belirtti.

“Animoca Brands’deki amacımız, açık meta veri tabanını inşa eden şirketleri araştırmak ve desteklemektir. Ayrıca açık meta veri deposunun temel gereksinimlerinden biri, yaratıcılar için adil bir sistem sağlaması gerektiğidir. Aslında bu nedenle Mutlu Şirketimizi ve sanatçıları, müzisyenleri ve tüm yaratıcıları daha yüksek bireysel başarı seviyelerine yükseltme misyonunu desteklemekten gurur duyuyoruz.

Oursong NFT, Müzikal Platformunun Geliştirilmesi

OurSong, lansmanından bu yana 150 bin kullanıcıyı ikna etmeyi başardı. Ayrıca uygulama zaten sanatçıların içeriklerini NFT biçiminde yüklemelerine ve oluşturmalarına izin veriyor. Platformun uzun vadeli hedefi, müzik akışı sitelerinde karşılaşılan sorunlardan birini çözmek, sanatçıları hayranlarına yaklaştırmak. Ayrıca platformun bir diğer amacı da, sanatçıların yarattığı nadir nesneleri NFT’ler şeklinde halkın toplamasına izin vermektir.

OurSong’un kurucu ortağı Terry Leong şunları söyledi:

“Bu toplama, bir topluluk oluşturma ve toplulukla etkileşim kurma fikrinin müzik endüstrisi için değil. Birçok geleneksel içerik endüstrisi için de pek çok umudu olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca OurSong NFT uygulaması şu anda Ethereum (ETH), Binance Chain (BNB), Thundercore (TT) ve birkaç gün içinde Polygon (MATIC) ile uyumlu olacak. Bağış toplama ile ilgili olarak, OurSong’un ekibini genişletmesine, ortaklıklar kurmasına ve her şeyden önce sanatçıları NFT’ler konusunda eğitmesine olanak tanıyacak.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...