Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Oncyber Nedir?

Paylaş

Oncyber, yeni bir NFT pazarı oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Kendi bünyesinde benzersiz özellikler barındırmaktadır. NFXHaber olarak bu yazımızda Oncyber.io’dan bahsettik.

Oncyber.io, hem sanatçılar hem de koleksiyonerler için NFT’lerini tamamen sürükleyici 3D deneyimlerde ücretsiz olarak göstermenin en kolay yoludur. Oncyber, herkesi kendi hesabını oluşturmaya, koleksiyoncuları keşfetmeye ve mimarları Oncyber’de kendi alanlarını inşa etme şansı için başvurmaya davet ediyor.

NFT’lerinizi görüntülemek için önce tercih ettiğiniz Ethereum cüzdanınızı bağlamanız ve ardından alanınızı seçmeniz gerekir. Seçebileceğiniz dört tür alan vardır. Bunlar:

  • Boş
  • Kuratörlük
  • Fabrika
  • Koleksiyon

Boş alanlar tam da bu, favori NFT’lerinizi zahmetsizce görüntüleyebileceğiniz boş bir alandır. Galerinize bir başlık ve bunun için güzel bir banner oluşturabilirsiniz.

Şimdi, Küratörlü, Fabrika veya Koleksiyon alanlarından birini seçerseniz, bunların çoğu seçkin sanatçılar tarafından tasarlanmıştır ve sınırlı sayıda NFT olarak basılmıştır, Böylece, bu alana erişmek istiyorsanız NFT’yi satın almanız gerekecektir. Seçkin sanatçılardan bazıları RTFTK, Arqui9 ve 494Jax’i içerir. Satılık bu özel sürüm alanlarının yanı sıra, aslında birden fazla alanı da birleştirebilirsiniz. Örneğin, RTFKT LOOT pedini Space Pod ile birleştirme yeteneğidir, sadece her ikisine de sahip olmanız gerekir.

Sonunda Oncyber, herkesin kendi sanal alanını yaratması için platformunu açmayı hedeflemektedir. Ancak bu arada, bir dijital sanatçı olarak deneyiminiz varsa ve Oncyber platformunda kendi metaverse parçanızı düzenleme fırsatı istiyorsanız, buradaki formu doldurabilirsiniz. Kendi alanınıza eriştiğinde Ethereum cüzdanınızı bağlayabilirsiniz. Ayrıca, NFT’leri sergilemek ve ardından eserinizi tüm dünyayla ücretsiz olarak paylaşmak bu kadar basit. Görüntüleyebileceğiniz tek NFT’ler, sahip olduğunuz veya geçmişte oluşturduğunuz sanat eserleridir. (Ana sayfada erişebilirsiniz.)

Oncyber Kullanıcılarına Neler Sunuyor

Sahipler, NFT’lerinizi sanal mekanınızın duvarına asarken istediğiniz kadar büyük veya küçük boyutlandırma imkanına sahip olmaktadır. Ayrıca, NFT’lerinizin bulunduğu çerçevelerin renklerini bile değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, NFT’nizde doğal olarak ses varsa, sesi duyulabilir kılmak isteyip istemediğinizi seçebilir. Ardından, ses erişimini ayarlayabilirsiniz. Bu küçük dokunuşlar, galerinizi beğeninize göre kişiselleştirmenizi sağlar. Oncyber kullanıcıları, bir ortak çalışanı davet edebilir ve nihai galeriyi düzenlemek için alanlarını başkalarıyla paylaşabilirler.

Proje, kullanıcılarına tamamen sürükleyici deneyim amaçlamıştır. Ayrıca, kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak, kullanıcıların sanal gerçeklik veya 3D aracılığıyla NFT koleksiyonunuzu daha önce hiç olmadığı gibi keşfetmelerine olanak tanır. NFT meraklıları beğendiği bir koleksiyonu almak için doğrudan galerinizden parçayı satın alabilirler. Oncyber’in hem yaratıcılar hem de koleksiyoncular için NFT odaklı galerileriyle özel bir amacın peşinde. Kesinlikle bu yenilikçi platform ciddi bir şekilde dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...
Önceki İçerikAnonymice Nedir?
Sonraki İçerikClone X Nedir?