Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Nouns NFT Koleksiyonu Uçuşa Geçti! İşte Nedeni

Paylaş

Nouns DAO, Nouns NFT koleksiyonu için hem hacim hem de fiyatta gözle görülür bir artış görüyor. Genel olarak kripto alanının tam bir ayı piyasası olmasa da bir miktar düşüş yaşadığı konusunda hemfikir. Ancak geçen hafta Nouns ailesi için harika geçti ve muhtemelen bunun nedeni Nouns uygulaması. Kripto piyasalarına yenilik katan her marka ciddi bir yükseliş ile ödüllendirilmekte. Bu yüzden Nouns uygulaması piyasa için şimdilik çok önemli bir yerde görülmekte.

Nouns iPhone için Uygulama Çıkardı!

Analistlere göre piyasadaki en sağlam NFT projelerinden biri olmasının yanı sıra, son zamanlardaki yükselişin nedenlerinden biri de mobil uygulamasının tanıtımı. Nouns koleksiyonunun her 24 saatte bir yenilikle çıktığı göz önüne alındığında, birçok topluluk üyesi en son etkinlikleri takip etmelerine yardımcı olacak bir araca sahip olmayı çok ister. Bu proje Proposal 6, 100 ETH projesidir.

Nouns Uygulaması, kullanıcıların ek meta verilerle zincirdeki en son NFT’leri kontrol etmelerini sağlar. Ayrıca, kullanıcılara gün boyunca önemli bildirimler gönderen yerleşik bir Nouns saatine sahiptir. Eğlence tarafında, uygulama kullanıcıların kendi PFP’leri olarak kullanmak için kendi Nouns oluşturmalarına olanak tanır. Nouns, oyun alanında sahip olduğumuz birçok şeye benzerlik göstermekte. (Bildirim, level atlama)

Ekip, uygulamayı Apple Watch ile entegrasyonu tamamladığını açıkladı. Artık kullanıcılar bir Nouns saat kadranı alabilir. Ayroca Nouns saatinin geri sayımını takip edebilmekte. Kullanıcılar aynı zamanda saatlerindeki Nouns saatinin nasıl görüntüleneceğini de özelleştirebilirler. Bu da kullanıcılar için çeşitlilik anlamına gelmekte.

Nouns NFT DAO Nedir?

Nouns DAO, her gün yalnızca 1 NFT üreten üretici PFP NFT’nin arkasındaki DAO’dur. Her gün insanlara, yerlere veya herhangi bir şeye dayalı olarak 32×32 piksel bir karakter oluşturacaklar. Ekip üyeleri her 5 NFT’den 1’ini alacak ve gelirlerin geri kalanı doğrudan DAO’ya gidecek. Çoğu 10 bin PFP projesi gibi toplu NFT çıkışların aksine, bu yaklaşım halı çekme riskini azaltır. Diğer yandan ekip kısa süre önce Lil Nouns NFT koleksiyonunu duyurdu. Bu temelde OG Nouns mini bir versiyonudur. Bir çok analiste göre bunlar güzel görüntülere olanak tanımakta.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...