Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Nouns NFT Koleksiyonu Uçuşa Geçti! İşte Nedeni

Paylaş

Nouns DAO, Nouns NFT koleksiyonu için hem hacim hem de fiyatta gözle görülür bir artış görüyor. Genel olarak kripto alanının tam bir ayı piyasası olmasa da bir miktar düşüş yaşadığı konusunda hemfikir. Ancak geçen hafta Nouns ailesi için harika geçti ve muhtemelen bunun nedeni Nouns uygulaması. Kripto piyasalarına yenilik katan her marka ciddi bir yükseliş ile ödüllendirilmekte. Bu yüzden Nouns uygulaması piyasa için şimdilik çok önemli bir yerde görülmekte.

Nouns iPhone için Uygulama Çıkardı!

Analistlere göre piyasadaki en sağlam NFT projelerinden biri olmasının yanı sıra, son zamanlardaki yükselişin nedenlerinden biri de mobil uygulamasının tanıtımı. Nouns koleksiyonunun her 24 saatte bir yenilikle çıktığı göz önüne alındığında, birçok topluluk üyesi en son etkinlikleri takip etmelerine yardımcı olacak bir araca sahip olmayı çok ister. Bu proje Proposal 6, 100 ETH projesidir.

Nouns Uygulaması, kullanıcıların ek meta verilerle zincirdeki en son NFT’leri kontrol etmelerini sağlar. Ayrıca, kullanıcılara gün boyunca önemli bildirimler gönderen yerleşik bir Nouns saatine sahiptir. Eğlence tarafında, uygulama kullanıcıların kendi PFP’leri olarak kullanmak için kendi Nouns oluşturmalarına olanak tanır. Nouns, oyun alanında sahip olduğumuz birçok şeye benzerlik göstermekte. (Bildirim, level atlama)

Ekip, uygulamayı Apple Watch ile entegrasyonu tamamladığını açıkladı. Artık kullanıcılar bir Nouns saat kadranı alabilir. Ayroca Nouns saatinin geri sayımını takip edebilmekte. Kullanıcılar aynı zamanda saatlerindeki Nouns saatinin nasıl görüntüleneceğini de özelleştirebilirler. Bu da kullanıcılar için çeşitlilik anlamına gelmekte.

Nouns NFT DAO Nedir?

Nouns DAO, her gün yalnızca 1 NFT üreten üretici PFP NFT’nin arkasındaki DAO’dur. Her gün insanlara, yerlere veya herhangi bir şeye dayalı olarak 32×32 piksel bir karakter oluşturacaklar. Ekip üyeleri her 5 NFT’den 1’ini alacak ve gelirlerin geri kalanı doğrudan DAO’ya gidecek. Çoğu 10 bin PFP projesi gibi toplu NFT çıkışların aksine, bu yaklaşım halı çekme riskini azaltır. Diğer yandan ekip kısa süre önce Lil Nouns NFT koleksiyonunu duyurdu. Bu temelde OG Nouns mini bir versiyonudur. Bir çok analiste göre bunlar güzel görüntülere olanak tanımakta.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...