Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT Sanatı Tiroche Müzayede Evine Taşınıyor!

Paylaş

Müzayede evi Tiroche, ülkesinin ilk NFT sanatı için müzayede düzenliyor ve metaverse’e katılıyor. İsrailli bir aileye ait müzayede evi olan Tiroche, metaverse çılgınlığına giriş yapıyor. Herzliya Pituah merkezli sanat koleksiyoncuları, George Bush tarafından kendisine hediye edilen Chagalls ve Gutmans, Yitzhak Rabin’in Rolex’i ve Ariel Sharon’un kovboy çizmelerinden oluşan ilk İsrailli NFT sanat eserlerini açık artırmayla sattı.

Tiroche müzayede evinin ortak sahibi Amitai Hazan Tiroche ve babası Dov Hazan’dır. Sanat galerisinin son girişimi hakkında yorum yapan Tiroche. Ailenin bir süredir NFT’ler ve metaverse hakkında düşündüklerini dile getirmekte. Ancak tamamen anlamadıkları bir şeye atlamak istemediklerini söyledi.

Tiroche’nin müzayede bloğunda devam eden NFT çalışmasının arkasındaki İsrailli yaratıcılar bulunmakta. Genellikle kadın figürü ve kadın güçlendirmeye odaklanan cilveli çizgi çizimleriyle tanınan Shira Barzilay “Koketit”, video sanatçısı Shirley Shor var. Bunun yanı sıra teknoloji ve sosyal medyaya odaklanmasıyla tanınan popüler sokak sanatçıları, Tag ve müziğini ve sanatını birleştiren kemancı Moran Victoria Sabag.

Tüm sanat eserlerinin değeri 3.000 ila 15.000 ABD doları arasında değişiyor. Bu da Tiriche’nin yurtdışındaki diğer popüler sanatçılara kıyasla görünürlük eksikliğine bağladığı bir şey.

Tiroche ise şöyle söyledi:

Müzayede talep üzerine çalışıyor ve insanlar piyasayı test ediyor” dedi. “Nasıl olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Tiroche, NFT satışlarında çalışmakla ilgilendiğini ifade eden birkaç girişimci ve şirketin gösterdiği inancı övdü. NFT’ler, sanatçılar ve müzisyenlerin blockchain teknolojisinden gelir elde etmeleri için heyecan verici bir seçenek. Bununla birlikte, endüstri hala başlangıç ​​aşamasındayken, bazıları sanatçılar temkinli olmaya devam ediyor.

NFT Sanatı Her Ülkeye Ulaşacak!

Tiroche aynı zamanda şöyle söylemekte.

NFT ne zaman gündeme gelse babam ‘Anlamıyorum, oğlumla konuş, bu bana göre değil. 30 yaşın altındakilerden çok daha fazla ilgi var. Ve 50 yaşın üzerinde olanlar genellikle ‘Bana bundan bahsetme derler.

Sanat endüstrisi, şaşırtıcı bir şekilde, NFT’leri benimseme konusunda temkinli görünen birkaç sektörden biri olmuştur. Yine de, en pahalı NFT’ler, şirketlerin ve markaların daha çok ilgilendiği koleksiyonlardan ziyade popüler sanat eserlerinden ilham alıyor.

Bununla birlikte, Tiroche, NFT’lerin geleceği konusunda iyimserliğini koruyor ve şöyle söylüyor.

Pahalı bir saat yerine, bir NFT, sahip olduğunuz şeyi göstermenin başka bir yoludur ve yarım milyon dolara mal oluyor. Dünya değişiyor ve insanlar istedikleri şeyleri elde etmek için meta veri tabanında olacaklar.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...