Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT Pazarı İçerisinde Son 7 Günün En Yüksek Satışları Neler?

Paylaş

NFT pazarı, genel olarak olumsuz kripto piyasasından görece az etkilenmekte. Haftalık satışları yükseliş gösteren NFT’ler piyasayı canlı tutmakta.

  • BAYC Koleksiyonu

Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club, tüm zamanların satışlarında 2 milyar doları aştı. Mart ayında yaklaşık 257 milyon dolarlık satışı ile yılın zirvesine ulaşmıştı. Şimdi ise yıllık en yüksek aylık satışlarını geçmek için bir adım daha attığından, bu yıl BAYC’yi en çok satan NFT’lerden biri olarak görülmekte. Bu hafta, BAYC’nin dijital koleksiyonlarından üçü en çok satan 7 NFT’yi yaptı. BAYC NFT’lerinin birleşik satışları 1,43 milyon dolar civarındaydı. Spesifik olarak, Bored Ape #5555 580.000 dolara satılmakta. Ayrıca #6775 ve #7265 ise sırasıyla 444.000 ve 403.000 dolara satılmakta.

NFT Pazarı BAYC
  • CryptoPunks NFT’leri

CryptoPunks’ın toplam satış hacmi, yayın tarihi itibariyle 2,2 milyar dolar civarındaydı. Tüm zamanların en çok satan ikinci NFT’si olan CryptoPunks, bu hafta en çok satan yedi NFT’de bir dijital koleksiyona sahipti. CryptoPunk #7569’un son satışı, CryptoPunks’ın Mayıs satış hacmine yaklaşık 22.2 milyon dolar katkıda bulunmakta.

NFT Pazarı CryptoPunks NFT’leri
  • Otherdeed NFT’ler

Geçen ay Yuga, aynı zamanda en çok satan NFT’lerin saflarına katılan Otherdeed’i de piyasaya sürdü. Hatta bu hafta, Otherdeed en çok satan koleksiyon ürünlerinde NFT’lerinden birine sahipti. Otherside #5702’nin (386.000dolar) son satışı, Otherdeed’in tüm zamanların 900 milyon doları aşan satışlarına katkıda bulunmakta.

NFT Pazarı Otherdeed
  • Azuki NFT

Azuki, tüm zamanların satış hacmine göre ilk 10 NFT’dir. Bu hafta en çok satan NFT’ler listesinde bir dijital koleksiyona sahipti. Azuki #5909, 520.000 dolara satıldı. Ayrıca ve Bored Ape #5555’ten sonra ikinci en yüksek satışı temsil etmekte. Hatta satış, Azuki’nin Mayıs ayında yaklaşık 139.71 milyon dolar olan satış hacmini ve tüm zamanların satışlarında 800 milyon dolarlık dönüm noktalarına doğru ilerlemesini sağladı.

 NFT Pazarı Azuki
NFT Pazarı Azuki

NFT Pazarı İçerisinde Favori!

  • Mother of Nature NFT

Mother of Nature NFT, SuperRare’de bulunabilir ve yaklaşık 176 ETH olan 358.000 dolara satılabilir. Ayrıca, en yüksek 7 günlük satış 3 milyon doları buldu. Hatta beş projeden dördü (BAYC, CryptoPunks, Otherdeed ve Azuki) tüm zamanların satış hacmine göre ilk 10 NFT’yi oluşturuyor.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...