Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT Pazarı İçerisinde Son 7 Günün En Yüksek Satışları Neler?

Paylaş

NFT pazarı, genel olarak olumsuz kripto piyasasından görece az etkilenmekte. Haftalık satışları yükseliş gösteren NFT’ler piyasayı canlı tutmakta.

  • BAYC Koleksiyonu

Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club, tüm zamanların satışlarında 2 milyar doları aştı. Mart ayında yaklaşık 257 milyon dolarlık satışı ile yılın zirvesine ulaşmıştı. Şimdi ise yıllık en yüksek aylık satışlarını geçmek için bir adım daha attığından, bu yıl BAYC’yi en çok satan NFT’lerden biri olarak görülmekte. Bu hafta, BAYC’nin dijital koleksiyonlarından üçü en çok satan 7 NFT’yi yaptı. BAYC NFT’lerinin birleşik satışları 1,43 milyon dolar civarındaydı. Spesifik olarak, Bored Ape #5555 580.000 dolara satılmakta. Ayrıca #6775 ve #7265 ise sırasıyla 444.000 ve 403.000 dolara satılmakta.

NFT Pazarı BAYC
  • CryptoPunks NFT’leri

CryptoPunks’ın toplam satış hacmi, yayın tarihi itibariyle 2,2 milyar dolar civarındaydı. Tüm zamanların en çok satan ikinci NFT’si olan CryptoPunks, bu hafta en çok satan yedi NFT’de bir dijital koleksiyona sahipti. CryptoPunk #7569’un son satışı, CryptoPunks’ın Mayıs satış hacmine yaklaşık 22.2 milyon dolar katkıda bulunmakta.

NFT Pazarı CryptoPunks NFT’leri
  • Otherdeed NFT’ler

Geçen ay Yuga, aynı zamanda en çok satan NFT’lerin saflarına katılan Otherdeed’i de piyasaya sürdü. Hatta bu hafta, Otherdeed en çok satan koleksiyon ürünlerinde NFT’lerinden birine sahipti. Otherside #5702’nin (386.000dolar) son satışı, Otherdeed’in tüm zamanların 900 milyon doları aşan satışlarına katkıda bulunmakta.

NFT Pazarı Otherdeed
  • Azuki NFT

Azuki, tüm zamanların satış hacmine göre ilk 10 NFT’dir. Bu hafta en çok satan NFT’ler listesinde bir dijital koleksiyona sahipti. Azuki #5909, 520.000 dolara satıldı. Ayrıca ve Bored Ape #5555’ten sonra ikinci en yüksek satışı temsil etmekte. Hatta satış, Azuki’nin Mayıs ayında yaklaşık 139.71 milyon dolar olan satış hacmini ve tüm zamanların satışlarında 800 milyon dolarlık dönüm noktalarına doğru ilerlemesini sağladı.

 NFT Pazarı Azuki
NFT Pazarı Azuki

NFT Pazarı İçerisinde Favori!

  • Mother of Nature NFT

Mother of Nature NFT, SuperRare’de bulunabilir ve yaklaşık 176 ETH olan 358.000 dolara satılabilir. Ayrıca, en yüksek 7 günlük satış 3 milyon doları buldu. Hatta beş projeden dördü (BAYC, CryptoPunks, Otherdeed ve Azuki) tüm zamanların satış hacmine göre ilk 10 NFT’yi oluşturuyor.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...