Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT Market ve Leger’i Birleştiren Dev Ortaklık

Paylaş

NFT Market ve tüm piyasalara dair işlemlerin haberlerini anında öğrenmek için NFXHaber’i okumaya devam edin. Tüm sorularınızı yorumlar kısmından bize ulaştırabilirsiniz. Ve uzman ekiplerimizden yanıt bulabilirsiniz.

Twitter’da Azuki’nin BEANZ koleksiyonunun önde gelen kripto fiziksel cüzdan üreticisi Ledger ile işbirliği yaptı. Ayrıca Tweette, özel bir özelliğe sahip bir BEANZ NFT gördük. Ellerinde evrak çantası gibi tutulan bir Azuki x Ledger cüzdanı.

NFT Market Beanz ve Ledger İşbirliğini Kutluyor

BEANZ ve Ledger arasındaki işbirliği 5 Mayıs Perşembe günü açıklandı. İkinci tarafın basit bir tweet’inden geldi: ” Azuki’nin BEANZ’ı tıpkı bizim donanım cüzdanlarımız gibi güvenebileceğiniz güvenilir bir yardımcıdır. Ve bazılarının tanıdık bir aksesuara sahip olduğunu fark edebilirsiniz”. Bu, bir Azuki x Ledger cüzdanı tutan bir Azuki BEANZ karakterinin görüntüsünün yanındaydı.

OpenSea’de, yaklaşık 20 bin BEANZ koleksiyonundan 157’sinin bir Defter tuttuğu ve 6’sının Altın Defter özelliğine sahip olduğu görülüyor. Fakat normal bir Ledger BEANZ özelliği için mevcut taban fiyat 5,59 ETH’dir. Golden Ledger BEANZ özelliği için taban 14.8 ETH’dir. Bu rakamlar, genel koleksiyonun 3.55 ETH tabanına kıyasla şaşırtıcı.

İki markanın gelecekteki çabalarında ne kadar birlikte çalışacakları ve hatta bu konuda ne kadar yakın çalıştıkları henüz doğrulanmadı. Ancak, tüm bilgiler için, güncellemeler için Ledger’ın Twitter’ını veya Azuki’nin Twitter’ını görebilirsiniz.

Açıklığa kavuşturmak için Ledger, kripto tabanlı varlıkların güvenliğine odaklanan bir kripto para donanım cüzdanıdır. Şirket, 4 milyon sadık müşteri tarafından güvenilmektedir. Ayrıca, Forbes, Tech Crunch ve Bloomberg tarafından tavsiye edilmektedir. Ayrıca donanım cüzdanı nişinde açık lider olarak yerini sağlamlaştırdı.

Ledger, sundukları cüzdanların yanı sıra eğitime de çok önem veriyor. Daha önce, geçen ayın sonunda, NFT Evening ve Ledger, kitleleri NFT güvenliği konusunda eğitmek için ortaklık kurdu. Bu ortaklık aracılığıyla birlikte makaleler, çevrimiçi kılavuzlar ve markalı içerik üzerinde donanım cüzdanı şirketiyle birlikte çalıştıracaklar. Amaç, sahipler için dijital varlıkların güvenliğini sağlamaktır. Yapılan bu ortaklık ile birlikte Ledger NFT sektöründeki ilk iş anlaşmasını da imzalamış oldu. Donanım cüzdanların kripto dünyasında güvenlik açısından ne kadar önemli olduğu herkes tarafından biliniyor.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...