Berlin’deki NFT Konferansında Neler Yaşanacak?

0
862
Berlin NFT

25-27 Mayıs tarihleri ​​arasında Berlin’deki NFT konferansında, meraklıları en yeni NFT trendlerine dair kapsamlı bir genel bakışa davet ediyor. Böylelikle birkaç blokta, çok yönlü konu alanı birinci sınıf konuşmacılar tarafından gerçekleştirilecek. Bununla birlikte bireysel alanlar arasında köprüler kurulacak ve bazı önde gelen NFT’ler özel olarak yapmaktadır.

NFT alanı büyüyor ve büyümeye devam ediyor. Başlangıçta medyanın ve yatırımcıların ilgisini çeken dijital sanat eserleriydi. Fakat uygulama yelpazesi o zamandan beri önemli ölçüde genişledi. DAO’lar, müzik, sanat, koleksiyonlar, oyunlar ve efsanevi Metaverse… NFT’ler kripto ekosisteminde giderek daha fazla yer kaplıyor.

Bu yıl 25-27 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan NFTBerlin konferansı, NFT kozmosundaki en heyecan verici gelişmelere kapsamlı bir genel bakış sunabilmektedir. Ayrıca Berlin’deki Alte Münze’deki etkinlik, çeşitli bölgelerden ticaret ziyaretçilerini fikir alışverişinde bulunmaya davet ediyor.

NFT bant genişliğinin tamamı NFTBerlin’in gündeminde. Sanat, finans, oyun ve altyapı: çeşitli alt türleri ile çok yönlü konu alanı toplam dört blokta ele alınmaktadır. Daha sonra, 27.5’te. bir hackathon gerçekleşir. Biletler resmi NFTBerlin sitesinden temin edilebilmektedir.

Trendler ve Balonlar: NFT’ler Nereye Gidiyor?

Katılımcılar, AAVE kurucusu Stani Kulechov, Stake Capital CEO’su Julien Bouteloup ve Ethereum uzmanı Annette Rolikova dahil olmak üzere bazı yüksek profilli konuşmacılar bekleyebilirler. Bu isimler dışında sanatseverler, “The New Gestalt” sergisiyle öne çıkan NFT’leri de görebilirler. Böylelikle Flamingo DAO, NEON DAO ve Kanosei Metagallery koleksiyonlarından çok sayıda CryptoPunk ve özel NFT’ler bulunmaktadır. Konferans, diğerlerinin yanı sıra Near, Arweave ve BitDAO tarafından desteklenmektedir.

Konferans, çeşitli odak noktaları aracılığıyla NFT ekosisteminin genellikle gevşek uçlarını dağıtmayı amaçlıyor. Özellikle NFT’ler işbirliği fırsatı sunar. Öncelikle NTBerlin’in amacı da endüstri temsilcileri ve sıradan insanlar arasında sınır ötesi bir değişim sağlamayı hedefliyor. NFT’ler etkileşimi ve deneyi davet eder. NTBerlin bu iyimserlik ruhuna uygun bir yer vermelidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz