Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT Koleksiyonu Çıkartan Dev İçki Markası Kim?

Paylaş

NFT ve metaverse sektörü son dönemde sallantıda gitmekte. Buna rağmen dev firmalar NFT piyasasına girmek konusunda ısrarcı olmakta. NFT ve metaverse haberlerine en hızlı ulaşmak için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. NFT koleksiyonu çıkartan dev firmaların arasında şimdi de Goose Island Beer Company girmekte.

Goose Island Beer Co, ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürmekte. The Goose Island Barrel House NFT Koleksiyonu. Bu koleksiyon, 30. yıldönümü ile birlikte Chicago’nun en ünlü Bourbon County Stout’unu içirmekte…

Şirket, 30. yıldönümünü ve Web3 alanına girişini anmak için 2.022 NFT yayınlamakta. Şirketin web sitesindeki lansman, Bourbon County Stout’un yenilikçi bira üretim sürecinden ilham almıştır. Bira halkının bu şişelerden birini almak için sıraya gireceği göz önüne alınacak. Ve Gear Patrol bu düşüşe bira dünyasının ‘Üstün düşüşü’ diyor. Koleksiyon, 13 Mayıs 2022, bugün saat 15:00 yayınlanması planlanmakta. Ayrıca şanslı azınlık için erken erişim 12:00’de açılmakta.

NFT Koleksiyonu Nadir Olacak!

NFT’ler 3 katmana ayrılacaktır. Select (1992 adet), Reserve (29 adet) ve 24k Gold Edition (1/1). Alıcılar katmanlarını seçemezler, ancak onlara rastgele atanacaktır. Bu nedenle, 3 katmanın tümü, parça başına 399 dolar artı vergiden satılmakta. Tüm Goose Island Beer topluluğunu dahil etmek için şirket, kredi kartlarının kullanımına izin verecek. Diğerleri BTC, ETH veya USDC’yi seçebilme hakkına sahiptir.

Her NFT katmanı, farklı faydaların ve erişimin kilidini açacaktır. Select katmanı sahipleri, Goose Island kasasından geriye dönük Goose Island Bourbon County Stout Tap tutamağını alacaklar. Ayrıca bir fıçı çıtası ve sınırlı sayıda bir keskin nişancı almaktalar. Bunun da ötesinde, Rezerv sahipleri NFT’lerini göstermek için markalı bir dijital çerçeve ve bir özel namlu başlığı verilmekte.

En üstte, 24k Gold Edition NFT sahibi, 2022 BCS şişeli bir VIP varil sergileme rafı alacak . Sahibi ayrıca bir Goose Island Beer bira üreticisi ile özel bir Bourbon County vintage tadımına erişim kazanır.

NFT ve metaverse piyasalarında işlem yapmadan önce detaylı araştırmalar yapmak sizi ve yatırımlarınızı koruyabilir. Dalgalı bir piyasa döneminden geçtiğimiz bu haftalarda kayıp yaşamamak için lütfen bu haberleri yatırım tavsiyesi olarak görmeyin.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...