Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT Koleksiyonu Çıkartan Dev İçki Markası Kim?

Paylaş

NFT ve metaverse sektörü son dönemde sallantıda gitmekte. Buna rağmen dev firmalar NFT piyasasına girmek konusunda ısrarcı olmakta. NFT ve metaverse haberlerine en hızlı ulaşmak için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. NFT koleksiyonu çıkartan dev firmaların arasında şimdi de Goose Island Beer Company girmekte.

Goose Island Beer Co, ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürmekte. The Goose Island Barrel House NFT Koleksiyonu. Bu koleksiyon, 30. yıldönümü ile birlikte Chicago’nun en ünlü Bourbon County Stout’unu içirmekte…

Şirket, 30. yıldönümünü ve Web3 alanına girişini anmak için 2.022 NFT yayınlamakta. Şirketin web sitesindeki lansman, Bourbon County Stout’un yenilikçi bira üretim sürecinden ilham almıştır. Bira halkının bu şişelerden birini almak için sıraya gireceği göz önüne alınacak. Ve Gear Patrol bu düşüşe bira dünyasının ‘Üstün düşüşü’ diyor. Koleksiyon, 13 Mayıs 2022, bugün saat 15:00 yayınlanması planlanmakta. Ayrıca şanslı azınlık için erken erişim 12:00’de açılmakta.

NFT Koleksiyonu Nadir Olacak!

NFT’ler 3 katmana ayrılacaktır. Select (1992 adet), Reserve (29 adet) ve 24k Gold Edition (1/1). Alıcılar katmanlarını seçemezler, ancak onlara rastgele atanacaktır. Bu nedenle, 3 katmanın tümü, parça başına 399 dolar artı vergiden satılmakta. Tüm Goose Island Beer topluluğunu dahil etmek için şirket, kredi kartlarının kullanımına izin verecek. Diğerleri BTC, ETH veya USDC’yi seçebilme hakkına sahiptir.

Her NFT katmanı, farklı faydaların ve erişimin kilidini açacaktır. Select katmanı sahipleri, Goose Island kasasından geriye dönük Goose Island Bourbon County Stout Tap tutamağını alacaklar. Ayrıca bir fıçı çıtası ve sınırlı sayıda bir keskin nişancı almaktalar. Bunun da ötesinde, Rezerv sahipleri NFT’lerini göstermek için markalı bir dijital çerçeve ve bir özel namlu başlığı verilmekte.

En üstte, 24k Gold Edition NFT sahibi, 2022 BCS şişeli bir VIP varil sergileme rafı alacak . Sahibi ayrıca bir Goose Island Beer bira üreticisi ile özel bir Bourbon County vintage tadımına erişim kazanır.

NFT ve metaverse piyasalarında işlem yapmadan önce detaylı araştırmalar yapmak sizi ve yatırımlarınızı koruyabilir. Dalgalı bir piyasa döneminden geçtiğimiz bu haftalarda kayıp yaşamamak için lütfen bu haberleri yatırım tavsiyesi olarak görmeyin.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...