Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT Coinler Uçuşa Geçti: Son 24 Saatte En Çok Kazandıran Coinler!

Paylaş

Son 24 saatte hemen hemen tüm kripto para birimleri yükselişteydi. Ancak, bir tür kriptolar diğer tüm varlıkları gölgede bırakmayı başardı: NFT coinler. Buna göre NFT coin piyasasında yaşanan fiyat artışı, son 24 saatte %80’i aştı. Peki hangi tokenler yükseliyor ve düşüyor? NFXhaber olarak, NFT piyasasının en çok kazanan ve kaybeden tokenlerini sizin için derledik.

CoinMarketCap verilerine göre, NFT alanının piyasa değeri bugün 10 milyar 940 milyon dolar civarında seyrediyor. Bununla birlikte, CryptoSlam’a göre NFT koleksiyonlarındaki satış, mayıs ayında 23.4 milyon dolara ulaştı.

CryptoSlam’a göre, son 24 saatte en çok satış yapan NFT koleksiyonları

İşte en çok yükselen NFT coinler

Son 24 saat içerisinde en çok kazanan NFT coin, Gods Unchained (GODS) oldu. Gods token, bir günde %83,3 oranında yükselmeyi başardı. Bunun sonucunda tokenin piyasa değeri, 17 milyon 82 bin dolar seviyesine yükseldi. Yazının yazıldığı sırada GODS tokenin birim fiyatı 0,60 dolar civarındaydı.

NFT coinler arasında bugün en çok değer kazanan ikinci token ise Genopets (PETS) oldu. Toplam yüzde 32,5’lik bir artış yaşayan PETS, 12,03 dolardan el değiştiriyordu. PETS tokenin ardından %26,2’lik bir artış ile Ethereum Name Service (ENS) geldi. Yazım sırasında ENS, 13,27 dolarlık bir birim fiyatına sahipti. Bununla birlikte XMON (XMON) coin %16,2’lik bir yükseliş ile dördüncü sırada yer aldı. XMON, 13.612 dolarlık bir fiyat etiketiyle işlem görüyordu. Onu %16,6 oranında bir yükseliş ile Vivid Labs (VID) izledi. VID yazım sırasında 0,059 dolalık bir fiyatla satın alınıyordu.

En çok düşen NFT tokenler

Elde edilen verilere göre son 24 saatte NFT piyasasında en büyük darbeyi PolyDoge (POLYDOGE) aldı. Buna göre, piyasa değeri 7.26 milyon dolar olan PolyDoge, %21,3 oranında düşüş yaşadı. Ayrıca Token, yazım sırasında 0,000000008072 dolardan el değiştiriyordu.

PolyDoge’yi DeRace (DERC) izledi. Verilere göre DERC token, %10,2 oranında değer kaybetti ve 0,375524 dolarda işlem görüyor. En çok değer kaybeden NFT coinler arasında üçüncü sırayı ise SWFTCOIN (SWFTC) aldı. SWFTC, 0,00122710 dolarlık birim fiyatıyla 24 saatte %4,1 oranında düştü. Buna ek olarak, Banana (BANANA) ve Unifty (NIF) en çok değer kaybeden dördüncü ve beşinci NFT token oldu. BANANA, %6,2 oranında düştü ve şu anda 2,73 dolarlık birim fiyatı ile satışta. Unifty ise 16,52 dolarlık fiyatı ile %4,3 değer kaybı yaşadı.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...