Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT Coin: Piyasa Giderek Büyüyor!

Paylaş

NFT’lerin kripto para dünyasında ortaya çıkması, dünya çapında birçok yatırımcı için büyük bir nimet. Sanat, müzik veya herhangi bir şey gibi şeylerin dijital versiyonlarının ticaretini yapabilmeleri artık mümkün. Dünya çapında birçok insanın bir değer depolama aracı olarak takdir ettiği bir şeydir. Eşsiz NFT teklifleri ile en iyi tokenlerden bazılarını NFXHaber olarak incelemekteyiz. NFT coin piyasasının derinliklerine birlikte inelim…

NFT Coin Mushe (XMU)

Mushe Token, yakın zamanda dijital para birimi dünyasına giren yeni bir kriptodur. Mushe, kullanıcılarının NFT’leri ve diğer dijital hizmetleri alıp satması için bir metaverse oluşturmayı planlamakta. MusheVerse olarak bilinmekte ve tamamlanmak üzere. Bu metaverse, oyunla ilgili çeşitli ürünlerin ticaretini yapmak isteyen herkesin erişebileceği bir platform oluşturmaya hazırlanmakta. Mushe Token metaverse’inin, kullanıcıları ekosistem içinde sahip olacaklar. Hatta geri dönüşler için satacakları nadir ve süper nadir NFT’leri içermekte. NFT’ler ve P2E oyunları, oyunculara oyun içeriklerinden ve zamandan para kazanma olanağı sunmakta. Mushe, piyasaya sorunsuz geçişine yardımcı olabilecek diğer birçok teknolojiye sahip bir oyun sistemi oluşturmayı planlıyor. Platform ayrıca oyun yarışmalarına da ev sahipliği yapması planlanmakta. Hatta bu yarışmaları sürdüren ve kazanan oyuncular Mushe Token ödül sisteminden büyük ödüller kazanabilmekte. Mushe Token (XMU), yakında NFT ve GameFi’yi devralmak için kesinlikle doğru yolda.

Solana (SOL) Coin

SOL, rakibi blok zinciri Ethereum (ETH) için kendisini değerli bir rakip olarak görüyor. Solana (SOL), NFT’lerinin güvenlik ve işlem ücretlerinden gurur duymaktadır. Platform, büyük boyutlardaki verileri hızlı ve verimli bir şekilde işler. Solana’yı (SOL) tutması çok aranan bir token yapan şey budur. SOL, saniyede 45.000 işlem işlem hızı ve düşük maliyeti nedeniyle yatırımcıların ve kullanıcıların kalbini kazanmayı başardı. Bu ekosistem yeteneği, Solana’yı (SOL) GameFi geliştiricileri için en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor.

NFT Coin Piyasasının En Büyüğü Ethereum

Ethereum’u (ETH) nasıl gördüğünüz önemli değil, gelişen kripto dünyasında hesaba katılması gereken bir güç olmaya devam ediyor. Düşük işlem hızına ve yüksek ücretlere rağmen, yatırımcıları düzenli olarak hala rafa kaldırabiliyor. Ethereum (ETH) ve Barclays, yakın zamanda, onları daha fazla değer artışı için harika bir konuma getiren bir anlaşmaya vardı. Ethereum (ETH) , kripto para dünyasına girdikten sonra değerinde büyük bir artışa tanık olabilen bir kriptodur. Elon Musk’ın son yorumu onun için bir değer artışını etkilemiş gibi göründüğü için fiyatı daha yüksek olacak. Kripto gurusu, kripto meraklılarına toplu Ethereum (ETH) içeren yatırımlarından hiçbirini satma niyetinde olmadığını söyledi.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...