Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Mutant Ape Yacht Club Satışları Rekor Seviyeye Ulaştı

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Mutant Ape Yacht Club, NFT koleksiyonunu tüm zamanların en yüksek dördüncü satış hacmine ulaştı. Buna iten artan satışlar nedeniyle etkileyici hacim kaydetmeye devam etti. Mayıs ayı itibariyle NFT koleksiyonu 1.53 milyar dolarlık toplam satış hacmi sağladı. Ayrıca Mutant Ape Yacht Club, Art Blocks, NBA Top Shot, Otherdeed, Azuki, CloneX, VeeFriends, Moonbirds, Meebits, Doodles ve The Sandbox gibi alanın en başarılı NFT projelerinden bazılarının üzerine çıktı.

MAYC, kardeş projeleri BAYC, CryptoPunks ve Axie Infinity’yi tüm zamanların satış hacmi sıralamasında takipte. Mutant Ape Yat Kulübü, mevcut Bored Ape’ler bir şişe Mutant Serum’a maruz bırakılmış koleksiyondur. Ayrıca oluşturulan bu koleksiyon 20.000 Mutant Maymun’dan oluşmaktadır. Böylece mint çeşitliliği olarak fazla olması hacmin yükselişi için iyi bir araç olmaktadır.

Mutant Ape Yacht Club Hacimleri Giderek Yükseliyor

Ağustos 2021’den bu yana NFT projesi, toplam işlem sayısında 6.452’dir. Hatta aylık kullanıcı, 10.676 işleme ve ayın sonunda yaklaşık 218.05 milyon dolara ulaşan büyüme yaşadı. Ayrıca aylar içerisinde tekil alıcılar ve toplam işlemler düşse de, bu süreçte ortalama satış arttı. Ortalama satış değeri, Ağustos 2021’deki 20.423,86 dolar değerinden %185 artarak Ocak 2022’de 58.287,34 dolara yükseldi. Böylece 2022’nin ilk ayında MAYC satış hacimleri 252.33 milyon dolar civarındaydı. Nisan 2022’de NFT projesi, ortalama 92.878,32 dolar satış değeri ile yaklaşık 252.63 milyon dolarla tüm zamanların en yüksek aylık satış hacmine ulaştı. Mutant Ape Yacht NFT’lerinin sayısı artık daha fazla artmamasına rağmen ilgi artış göstermekte. Artan ilgi hacmin yükselişine katkı sağlayacağa benzemekte. Tarihin en pahalı NFT koleksiyonları gelecek yıl ne kadar hacme ulaşacak? Bekleyip görelim…

Mutant Ape Yat Kulübü NFT’leri, 36.745,87 dolar taban fiyattan işlem görmekte. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...