Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Mr Bean NFT Koleksiyonu Yayına Girecek!

Paylaş

Mr Bean NFT, Ethereum üzerine kurulu koleksiyonunun çalışmalarına başladı! Popüler karakter, küresel içerik üreticisi Banijay ve popüler bir NFT odaklı platform olan Fomo Lab ile ortak oldu. Üç işbirlikçi birlikte, Bay Bean’in ikonik kişiliğini Metaverse’e getirecek.  NFXhaber olarak, sizin için hazırladık.

Mr Bean NFT Koleksiyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

11 Mayıs’ta, Bay Bean’in resmi Twitter hesabı, ilk NFT koleksiyonunu onayladı. Başlangıç ​​olarak, Ethereum’da yaşayan 3.333 Mr Bean NFT koleksiyonu olacak. Dijital varlıkların çoğu ana karakteri tasvir etmektedir.

Bununla birlikte koleksiyonda çizgi film serisinden diğer karakterler de yer alacak. Aslında, dün Bay Bean, Twitter aracılığıyla NFT koleksiyonuna bir göz attı. Orada sevgili oyuncak ayısı Teddy’yi görebilmektesiniz. Bu nedenle, Scrapper the cat, Mrs. Wicket ve daha pek çoğunu NFT olarak görmeyi bekleyebiliriz.

Şu anda, Bay Bean’in arkasındaki ekip kesin bir basım tarihi açıklamadı. Ancak, ortakları Fomo Lab, NFT koleksiyonuna ayrılmış bir Discord sunucusu oluşturdu.

Bean NFT’leri için neden Fomo Lab ile ortak oldu?

Kısacası Fomo Lab, gerçek hayattaki markaların web3 dünyasına katılmasına destek olan bir şirkettir. Yakında ekip kendi NFT pazarını, FomoSTAKE dApp’i ve özel bir Metaverse’i piyasaya sürecek. Ayrıca tüm bu yenilikçi araçlar, şirketlerin NFT sahnesine çıkışını kolaylaştıracak.

Mr Bean NFT koleksiyonu, Fomo Lab’ı içeren ilk projedir. Popüler karakter ayrıca önde gelen dijital içerik üreticilerinden biri olan Banijay ile güçlerini birleştirdi.

Mr. Bean koleksiyon ürünü düşene kadar çizgi film tutkunları Lunartics NFT çizgi filminin tadını çıkarabilirler! Bu özel NFT animasyon dizisi, Simpsons ve Futurama sanatçısı Julius Preite’nin kendisinden geliyor. NFT dünyasına yüz binlerce tekil ve yüzlerce dev şirketin girdiği görülmekte. Ayrıca Dev şirketlerin yanında böyle kült eserlerin ve çizgi dizilerin girmesi hayranlarını mutlu etmekte. Bununla beraber hayranların içerisinde bulunan yatırımcılar bu ürünleri almak için adeta sıraya girmiş durumlar. Geçtiğimiz aylarda benzer şekilde satışa sunulan birçok NFT adeta izdiham yaratmıştı. Fakat Mr Bean NFT koleksiyonu aynı etkiyi gösterebilecek mi? Kimi analiste göre ilginin büyük olması beklenmekte.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...