Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Mr Bean NFT Koleksiyonu Yayına Girecek!

Paylaş

Mr Bean NFT, Ethereum üzerine kurulu koleksiyonunun çalışmalarına başladı! Popüler karakter, küresel içerik üreticisi Banijay ve popüler bir NFT odaklı platform olan Fomo Lab ile ortak oldu. Üç işbirlikçi birlikte, Bay Bean’in ikonik kişiliğini Metaverse’e getirecek.  NFXhaber olarak, sizin için hazırladık.

Mr Bean NFT Koleksiyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

11 Mayıs’ta, Bay Bean’in resmi Twitter hesabı, ilk NFT koleksiyonunu onayladı. Başlangıç ​​olarak, Ethereum’da yaşayan 3.333 Mr Bean NFT koleksiyonu olacak. Dijital varlıkların çoğu ana karakteri tasvir etmektedir.

Bununla birlikte koleksiyonda çizgi film serisinden diğer karakterler de yer alacak. Aslında, dün Bay Bean, Twitter aracılığıyla NFT koleksiyonuna bir göz attı. Orada sevgili oyuncak ayısı Teddy’yi görebilmektesiniz. Bu nedenle, Scrapper the cat, Mrs. Wicket ve daha pek çoğunu NFT olarak görmeyi bekleyebiliriz.

Şu anda, Bay Bean’in arkasındaki ekip kesin bir basım tarihi açıklamadı. Ancak, ortakları Fomo Lab, NFT koleksiyonuna ayrılmış bir Discord sunucusu oluşturdu.

Bean NFT’leri için neden Fomo Lab ile ortak oldu?

Kısacası Fomo Lab, gerçek hayattaki markaların web3 dünyasına katılmasına destek olan bir şirkettir. Yakında ekip kendi NFT pazarını, FomoSTAKE dApp’i ve özel bir Metaverse’i piyasaya sürecek. Ayrıca tüm bu yenilikçi araçlar, şirketlerin NFT sahnesine çıkışını kolaylaştıracak.

Mr Bean NFT koleksiyonu, Fomo Lab’ı içeren ilk projedir. Popüler karakter ayrıca önde gelen dijital içerik üreticilerinden biri olan Banijay ile güçlerini birleştirdi.

Mr. Bean koleksiyon ürünü düşene kadar çizgi film tutkunları Lunartics NFT çizgi filminin tadını çıkarabilirler! Bu özel NFT animasyon dizisi, Simpsons ve Futurama sanatçısı Julius Preite’nin kendisinden geliyor. NFT dünyasına yüz binlerce tekil ve yüzlerce dev şirketin girdiği görülmekte. Ayrıca Dev şirketlerin yanında böyle kült eserlerin ve çizgi dizilerin girmesi hayranlarını mutlu etmekte. Bununla beraber hayranların içerisinde bulunan yatırımcılar bu ürünleri almak için adeta sıraya girmiş durumlar. Geçtiğimiz aylarda benzer şekilde satışa sunulan birçok NFT adeta izdiham yaratmıştı. Fakat Mr Bean NFT koleksiyonu aynı etkiyi gösterebilecek mi? Kimi analiste göre ilginin büyük olması beklenmekte.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...