Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Mogies by Mogul Productions Nedir?

Paylaş

Mogies by Mogul Productions, herkese bir ses verir. Proje en iyi filmlerin yapılmasını sağlayabilmek için yaratıcıları, film hayranlarını ve film finansörlerini tek bir alanda birleştirmektedir. Özellikle merkezi olmayan bir film finansmanı ve film tabanlı bir NFT platformudur. Mogies by Mogul Productions Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Mogies by Mogul Productions Nedir?

Mogul, Blockchain teknolojisinden, NFT’lerden ve Token’li bir sistemden faydalanarak katılımı teşvik etmektedir. Özellikle katılımı da ödüllendirmektedir. Proje uygulama içi ödeme ve hizmet Token’lerini (STARS) kullanarak, kullanıcılar oy verebilmektedir. Ayrıca yeşil ışık yakabilir ve üretimin önemli karar verme yönlerine katılabilir.

Mogies by Mogul Productions, CGI tarzı grafikler kullanarak 1.923 özel yapım 1/1 NFT sunmaktadır. Son 100 yılın en büyük filmlerinin çoğunluğunu onurlandıracaktır. Aynı zamanda eğlence endüstrisinde DeFi ve NFT’lerin geleceğini inşa etmek istemektedir.

Mogieland platformu, Hollywood’un tekrardan tasavvur edilmesidir. Platform The Simpsons serisini, The Simpsons Movie ve VR etkinliklerini Universal Studios Japan’a getiren animatörlerden ilk NFT animasyon dizisi gelecektir. Mogies, Hollywood karakterlerinin ve kişiliklerinin son 100 yılında esinlenip, yakında çıkacak olan animasyon dizilerine ve Mogieland Metaverse’e gidecek bir koleksiyondur.

Ödül Kullanımı:

Mogies NFT koleksiyonu, yeni animasyon serilerinin oluşturulmasını desteklemektedir. Özellikle Mogieland ve Mogies ekosisteminin sağlıklı olmasını ve sürekli olarak daha çok yarar sağlamasını sağlamak için, ikincil piyasa telif ücretlerinin %50’sinin %50’si doğrudan projeyi büyütmeye gidecektir. Aynı zamanda Mogies animasyon serilerinden, giyilebilen cihazlardan, koleksiyonlardan ya da figürün dizilerinden gelecek bütün ödüllerin %10’u Mogie NFT sahiplerine 3 ayda bir ödül olarak dağıtılacaktır.

Mogie NFT kullanıcıları, animasyon dizileri geliştirmeye katılma imkanına sahip olacaktır. Özellikle özel Discord kanalında Mogie kullanıcıları, Simpsons’ın animatörleriyle ortaklaşa animasyon film yapım süreçlerinin bir parçası olabilmektedir. Dizi hakkında önerilerde bulunabilen ve içerik oluşturuculara doğrudan bilgi verebilmektedir.

Animasyon dizileri yayınlandığında, Pilot’un stüdyo versiyonu özel bir NFT’ye dönüştürülen ve bütün Mogie kullanıcılarına gönderilecektir. Özelllikle Mogies türev koleksiyonlarının bir parçası olarak, kullanıcılar bir TV dizisi parçasına sahip olacaktır.

Fiyatı Nedir?

Mogies, 22 Ekim 2022’de 1 ETH fiyatına basılan 1923 NFT’lik bir koleksiyondur. Mevcut taban fiyatı ise;0.05 ETH’dir.

Bu NFT projesinin OpenSea koleksiyonunda toplam 10 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 1 olarak görülmektedir.

Mogies by Mogul Productions Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, koleksiyonun OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu koleksiyonu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. Özellikle ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...