Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Moar NFT Hakkında Bilinmesi Gereken Gerçekler

Paylaş

Moar NFT koleksiyonu, Ethereum blok zincirinde 5.555 parça içeriyor. FWENCLUB ile birlikte İspanyol sanatçı Joan Cornellà’nın elle çizilen 200 eşsiz insan, siborg ve zombi grubunu oluşturmakta. Şimdi alışılmadık bir metaverse malikanesinde barış içinde birlikte yaşıyorlar. Bu malikaneye nfxhaber olarak bir göz atalım…

Moar NFT Koleksiyonu

MOAR Caddesi’ndeki bir konakta, bir grup benzersiz yaratık, bir uzaylı istilası nedeniyle dünyanın geri kalanı kilitliyken barış içinde birlikte yaşıyor. Olağandışı konak, metaverse’de bazı mağazalar, oyunlar ve sergiler içeriyor. Bu, Joan Cornellà’nın ilk NFT koleksiyonu, sizi gelip MOAR konuğu olmaya davet ediyor.

MOAR NFT koleksiyonu Nisan 2022’de piyasaya sürüldü ve şu anda yalnızca ikincil piyasada mevcut. MOAR #1 bir açık artırma ile yayınlandı ve sonunda 46 ETH’de kapandı. Daha sonra ekip, tüm gelirin DAO geliştirmesine gideceğini duyurdu.

Diğer 5.554 NFT’nin %21’i önce beyaz listedeki hesaplara, ardından %74’ü Açık Artırmasıyla halka açıldı. Kalan %5 FWENCLUB ekibine ve sanatçıya ayrıldı.

Moar NFT’nin Gelecek Planları Neler?

Sahipler, sanatçının fiziksel ve sanal sergilerine erişim ve sanat eseri üzerinde özel satın alma hakları elde etmeyi bekleyebilirler. Ek olarak, sahipleri metaverse için 3D avatarların airdrop’larını alma şansına da sahip olacaklar. Şimdiye kadar, sahipleri çeşitli topluluk ödülleri aldılar.

Şu anda, bazı mini oyunlar zaten gündemde. Oyunlara yalnızca oyuncuların ücretsiz Joan airdrop’ları kazanacağı MOAR NFT sahipleri tarafından erişilebilir. Bu oyunların Mayıs 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Airdrop ise Haziran 2022’de olacak. Ayrıca, metaverse sürümler Temmuz 2022’de mevcut olacak. Açıkçası, önümüzdeki birkaç ay topluluk için çok heyecan verici olacak.

Joan, yılın sonuna doğru bir MOAR sanal sergisi düzenlemeyi planlıyor. Bu dört gözle beklemeye değer bir şey olmalı. Bununla birlikte, bir MOAR NFT kesinlikle herkes için değildir. Hatta bazıları onu saldırgan ve gereksiz olarak nitelendirir.

  • FWENCLUB kimdir?

FWENCLUB, öncelikle güçlü bir içerik oluşturucu ve hayran topluluğuna sahiptir. Yeni seçilmekte olan bir platform olarak görülmekte. NFT veya başka bir platformda bulunan her bir koleksiyon, dijital mülkiyet ve gerçek özgünlük kanıtı ile birlikte gelir. Platform, eskiyi bir teknoloji ipucu ile koruyarak yeni nesil inovasyonla çeşitli yerleşik fikri mülkiyetleri güçlendirir. Dijital tahsilat uzmanı olarak platform, fiziksel ve dijital dünya arasında geçiş yapmakta olan sanat eserleri yaratabilmekte.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...