Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Moar NFT Hakkında Bilinmesi Gereken Gerçekler

Paylaş

Moar NFT koleksiyonu, Ethereum blok zincirinde 5.555 parça içeriyor. FWENCLUB ile birlikte İspanyol sanatçı Joan Cornellà’nın elle çizilen 200 eşsiz insan, siborg ve zombi grubunu oluşturmakta. Şimdi alışılmadık bir metaverse malikanesinde barış içinde birlikte yaşıyorlar. Bu malikaneye nfxhaber olarak bir göz atalım…

Moar NFT Koleksiyonu

MOAR Caddesi’ndeki bir konakta, bir grup benzersiz yaratık, bir uzaylı istilası nedeniyle dünyanın geri kalanı kilitliyken barış içinde birlikte yaşıyor. Olağandışı konak, metaverse’de bazı mağazalar, oyunlar ve sergiler içeriyor. Bu, Joan Cornellà’nın ilk NFT koleksiyonu, sizi gelip MOAR konuğu olmaya davet ediyor.

MOAR NFT koleksiyonu Nisan 2022’de piyasaya sürüldü ve şu anda yalnızca ikincil piyasada mevcut. MOAR #1 bir açık artırma ile yayınlandı ve sonunda 46 ETH’de kapandı. Daha sonra ekip, tüm gelirin DAO geliştirmesine gideceğini duyurdu.

Diğer 5.554 NFT’nin %21’i önce beyaz listedeki hesaplara, ardından %74’ü Açık Artırmasıyla halka açıldı. Kalan %5 FWENCLUB ekibine ve sanatçıya ayrıldı.

Moar NFT’nin Gelecek Planları Neler?

Sahipler, sanatçının fiziksel ve sanal sergilerine erişim ve sanat eseri üzerinde özel satın alma hakları elde etmeyi bekleyebilirler. Ek olarak, sahipleri metaverse için 3D avatarların airdrop’larını alma şansına da sahip olacaklar. Şimdiye kadar, sahipleri çeşitli topluluk ödülleri aldılar.

Şu anda, bazı mini oyunlar zaten gündemde. Oyunlara yalnızca oyuncuların ücretsiz Joan airdrop’ları kazanacağı MOAR NFT sahipleri tarafından erişilebilir. Bu oyunların Mayıs 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Airdrop ise Haziran 2022’de olacak. Ayrıca, metaverse sürümler Temmuz 2022’de mevcut olacak. Açıkçası, önümüzdeki birkaç ay topluluk için çok heyecan verici olacak.

Joan, yılın sonuna doğru bir MOAR sanal sergisi düzenlemeyi planlıyor. Bu dört gözle beklemeye değer bir şey olmalı. Bununla birlikte, bir MOAR NFT kesinlikle herkes için değildir. Hatta bazıları onu saldırgan ve gereksiz olarak nitelendirir.

  • FWENCLUB kimdir?

FWENCLUB, öncelikle güçlü bir içerik oluşturucu ve hayran topluluğuna sahiptir. Yeni seçilmekte olan bir platform olarak görülmekte. NFT veya başka bir platformda bulunan her bir koleksiyon, dijital mülkiyet ve gerçek özgünlük kanıtı ile birlikte gelir. Platform, eskiyi bir teknoloji ipucu ile koruyarak yeni nesil inovasyonla çeşitli yerleşik fikri mülkiyetleri güçlendirir. Dijital tahsilat uzmanı olarak platform, fiziksel ve dijital dünya arasında geçiş yapmakta olan sanat eserleri yaratabilmekte.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...