Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

MiningNetwork Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Yakın zamanda piyasaya sürülen MiningNetwork adlı bir oyun bulunmakta. Bu oyun listelerde zirveye yerleşti. Ayrıca kripto para birimindeki en popüler Metaverse NFT oyunlarından biri haline geldi. DappRadar’ın verilerine göre MiningNetwork geçen hafta 437 binden fazla kullanıcıya ulaştı. Böylece Alien Worlds ve Farmers World gibi oyunları geride bıraktı. MiningNetwork’e NFXHaber olarak detaylı bakalım. Böylece neden bu kadar çok kullanıcının oyunu oynamaya karar verdiğini görelim.

MiningNetwork Nedir?

Mart 2022’de piyasaya sürülen MiningNetwork, WAX blok zinciri üzerine kurulmakta NFT tabanlı bir madencilik oyunudur. MiningNetwork, oynaması ücretsiz ve oynayarak kazanılan modelleri ekosisteminde birleştirerek kullanıcıların platformdan ödüller kazanmalarını sağlar.

Her kullanıcı, kayıttan hemen sonra oynamaya ve ödül kazanmaya başlamak için ücretsiz bir NFT alır. Mining Network, blok zincirinde kullanılmayan yepyeni bir ekonomik modele sahiptir. Oyunun benzersiz yönü, çıkarılan oyun kaynaklarının sayısının, verilen token sayısına eşit olmamasıdır. Bu, oyuncu sayısı arttıkça ve her oyuncunun oyun varlıkları geliştikçe oyun kaynaklarının sayısının artacağı anlamına gelir. Buna ek olarak, verilen oyun tokenlerinin sayısı sürekli olarak azalacak. Ayrıca her token için yükseliş ivmesine katkıda bulunmakta.

MiningNetwork Oynamaya Nasıl Başlanır?

MiningNetwork oyununa katılmaya başlamak için resmi web sitesine gidin. Sol alttaki Başlat düğmesine tıklayın, “Giriş”e tıklayın ve WAX ​​Bulut Cüzdanınızla oturum açın. Giriş yaptıktan sonra Başlat düğmesine tıklayın ve Hesap Oluştur’u seçin. Ayrıca işlemi onaylayın ve hesabınız oluşturulmalıdır. “MiningNetwork projesine hoş geldiniz” diyen bir onay mesajı almalısınız. Madenciliğe başlamak için “Asics’im” simgesine tıklayın ve 0. seviye YOLASIC görmelisiniz. Stake butonuna tıklayın, işlemi onaylayın ve YOLASIC’iniz başarıyla stake edilecektir.

Ekranınızın sağ alt köşesinde Toplam Oran, Oranım, Bakiye ve Tokenlar (BTK) dahil olmak üzere çeşitli istatistikler göreceksiniz. Madencilik gücünü artırmak için YOLASIC’inizi yükseltmek için kullanabileceğiniz Hisseler kazanmaya hemen başlayacaksınız. Ödülünüzü almak için YOLASIC’i seçin ve ÖDÜL AL’a tıklayın. Nispeten hızlı bir şekilde hisse topluyorsunuz ve bir dakika içinde YOLASIC’inizi yükseltmek için yeterli hisseye sahip olmalısınız.

Oyunun arkasındaki fikir, hisse kazanmaktır. Ayrıca bunları ASIC’lerinizi yükseltmek için kullanmaktır. Bu da onların seviyesini ve Madencilik Gücünü arttırır. Seviye ne kadar yüksek olursa, ASIC’inizi yükseltmek için o kadar fazla paylaşım gerekir.

Önemli sayıda hisse kazandığınızda, exchange simgesine gidilebilmektesiniz. Ayrıca diğer kripto para birimleri için satabileceğiniz gerçek değeri olan BTK jetonları için hisselerinizi satabilirsiniz. MiningNetwork yakın zamanda piyasaya sürüldüğünden, BTK tokeni henüz çok borsada yok. Şimdilik en iyi seçenek, hisseleri yetiştirmeye devam etmek. Ayrıca ücretsiz ASIC’inizi yükseltmektir. Hesaplarındaki ASIC sayısını artırmak isteyenler, resmi AtomicHub pazarından YOLASIC’leri şu anki 5.02 WAX (0.65 $) fiyatla satın alabilirler.

MiningNetwork’e Dair İlave Bilgiler

Sistemi TOS’a karşı birden fazla hesap oluşturarak oynamaya çalışırsanız, ekibin madencilik HİSSESİ’nizi BTK token için satma seçeneğinizi devre dışı bırakacağını ve bunun hesabınızı işe yaramaz hale getireceğini unutmayın.

3 Haziran’da eklenen oyun için en son güncelleme, ASIC’leriniz için MULTIGRADE işlevini tanıttı. Bu, kullanıcıların tek bir düğme tıklamasıyla ASIC’lerini paylaşımlarıyla çok daha hızlı yükseltebilecekleri anlamına gelir.

Her ASIC’in maksimum seviyesi 100’dür, bu nedenle ortak ASIC’iniz tam seviyeye ulaştığında, yeni bir ASIC satın alabilir ve onu yükseltebilirsiniz. WAX pazarında yalnızca Ortak ASIC’ler mevcuttur, ancak oyun yakın zamanda piyasaya sürüldüğü için, yakında ek nadir ASIC’ler de gelecektir.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...