Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

MindBlowon NFT Satışları Tamamlandı

Paylaş

NFT piyasalarında ciddi bir şekilde düşen hacim görülmekte. Fakat hacim düşüşüne karşılık yatırımcıya güven veren tüm koleksiyonlar kısa sürede satılmaktadır. NFT sektörüne dair tüm haberler için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Kısa süre önce, MindBlowon NFT koleksiyonu Twitter’da, birkaç saat önce başlayan para basma sürecinin ardından projelerinin tamamen tükendiğini açıkladı.

Birçok kullanıcıya göre, MindBlowon için basım süreci sorunsuz, kolay ve aslında biraz eğlenceliydi. Bu, yavaş ve bazen basit olduğunu duyduğumuz çoğu darphane ile tam bir tezat oluşturuyor.

Mint bir ‘Adil Hollanda Müzayede’ yoluyla yapılmaktadır. Açıklığa kavuşturmak gerekirse, bu normal bir Hollanda Müzayedesine benziyor (NFT darphane 0,69 ETH tavan fiyatından başlıyor ve 0.169 ETH’lik düşük darphane fiyatına ulaşana kadar her 30 dakikada bir 0,05 ETH azalıyor). Müzayede sona erdiğinde, son fiyattan daha yüksek bir MindBlowon NFT basan herkes para iadesi alacaktır. Bu, herkesin aynı bedeli ödediği anlamına gelmektedir.

Darphane için kullanıcılar, bir kutu seçme sürecinden geçmeleri gereken bir otomatla karşılanmakta. Darphane başarılı olduğunda, tüm NFT’ler için ifşa öncesi standart görüntü olan bir NFT kutusu aldılar.

Birçok izleyici ve destekçi takıma ve bir bütün olarak projeye çok iyi baktı. Bir Twitter kullanıcısı şunları söyledi: “Ekip topluluğa derinden bağlı. Kaç takipçisi olduğuna bakılmaksızın tüm topluluk üyeleriyle etkileşime girerler. ” Bu, MindBlowon hakkında konuşan son derece olumlu bir ileti dizisinin parçasıydı.

MindBlowon NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

MindBlowon, Ethereum blok zincirinde yeni bir NFT projesidir. Şu anda gösterim öncesi görüntü, çeşitli tatlarda soda kutularıdır. Ancak, gizli bakışlara dayalı olarak ifşa sonrası, ana NFT’ler, örnekleri Twitter’da görülebilecek karakterler olarak ayarlanmıştır.

OpenSea’de taban fiyat, bir Hollanda Müzayedesinden sonra 0,46 ETH veya 1100 doların biraz üzerinde bulunmaktadır. Kurucular belki de en etkileyici olanlardır. Sosyal Medyada tahilalats ve lickpalik ismi ile tanınan ve Twitter’da 1 milyonu aşkın takipçiyi birleştirdi. Çift daha önce Sony, Samsung, PlayStation, Spotify ve daha fazlası ile çalıştı. Sadece geçmiş dönemdeki tecrübeleri bile yatırımcılar için güven duygusuna sürüklediği tahmin edilmektedir.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...
Önceki İçerik
Sonraki İçerik