Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

MindBlowon NFT İle İlgili Bilmemiz Gerekenler

Paylaş

MindBlowon, uzayın dikkatini çekecek bir sonraki büyük NFT projesi olabilir mi? Pekala, tahmin etmesi ne kadar zor olsa da, MindBlowon’un doğrudan stratosfere fırlatmak için herhangi bir koleksiyon kadar iyi bir şansı var. Sıra dışı sosyal medya takipçisi ve üretken sanatçı yaratıcısı ile bu proje NFT’nin ilgi odağı olmaya hazır görünüyor.

MindBlowon, duymayı bırakmayacağınız bir sonraki büyük NFT projesi olacak şekilde şekilleniyor. Kaynak: MindBlowon

MindBlowon NFT Projesi Nedir?

MindBlowon, imzalı resimli stile sahip 6.969 NFT’den oluşan bir koleksiyondur. Gerçekten de bu çılgın, tamamı erkek insan karakterleri, şüphe götürmez bir şekilde benzersizdir.

Dahası, MindBlowon NFT’leri aslında uzun süredir devam eden bir çizgi romanın Web3’te yeniden doğuşudur. Sonuç olarak, koleksiyonun arkasındaki ekip, projenin olmasını umdukları şey için yüce hedeflere sahip.

Örneğin, proje web sitesi MindBlowon Universe’den yaratıcılar, hayalperestler, yapanlar, şakacılar ve aradaki her şey için bir meta evren. MindBlowon’un kendi metaversesini ne ölçüde yaratmayı planladığı belirsizdir. Her durumda, birçok Web3 projesi gibi, MindBlowon da topluluğunun değerini her şeyin üstünde tutuyor.

Ayrıca merak ediyorsanız MindBlowon, Endonezya dilinde aptal anlamına gelen ‘Mind Blown’ ve ‘blo’on’un birleşimidir. Bu size MindBlowon’un kullandığı gerçeküstü hava ve mizah tarzı hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor.

MindBlowon’u Kim Yarattı?

MindBlowon, daha çok LickPalick olarak bilinen Endonezyalı illüstratör Nurfadli Mursyid’in ürünüdür. Hayatı boyunca bir gözlem aracı olarak çizim yapan LickPalick, çalışmalarını 2014/2015 yıllarında ortaya koymaya başladı. O sıralarda günlük hayatından yola çıkarak çizgi romanlar çiziyordu.

Bu çizgi romanlara Endonezyaca deri köstebek anlamına gelen kelime olan “Tahilalats” adını verdi. LickPalick’in sahip olduğu bir kimlik işareti. Tahilalats, Endonezya’da çok başarılı bir web çizgi romanı. Sadece bu değil, çizgi roman serisi Sony Pictures, Samsung, PlayStation ve Spotify gibi büyük markalarla işbirliklerine sahiptir.

Şimdi, 3 binden fazla çizgi roman Tahilalats’a, uygun bir şekilde adlandırılan MindBlowon Studio aracılığıyla Web3’e geliyor.

MindBlowon NFT’yi Nasıl Edinebiliriz?

Aylarca süren heyecanın ardından MindBlowon nihayet Nisan ayının sonunda NFT koleksiyonu için nane detaylarını açıkladı. Ayrıca yukarıdaki resimde gösterildiği gibi, MindBlowon NFT’lerini üç aşamada yayınlamayı planlıyor.

Adil Hollanda Müzayedesinde. Kısacası bu, NFT darphanesinin bir tavan fiyattan (0,69 ETH) başlayıp düşük darphane fiyatına (0,169 ETH) ulaşana kadar her 30 dakikada bir 0,05 ETH azalmasıyla normal bir Hollanda müzayedesine çok benziyor.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...