Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Michael Phelps x Sports Illustrated NFT Dropları!

Paylaş

Devam Eden Sports Illustrated SI, NFT programını sonraki yinelemesi için yüzme efsanesi Michael Phelps’i kapsıyor. Bir sonraki kapak koleksiyonu dropları altı Aralık’ta başlatılmıştır. Bununla birlikte Phelps, Olimpiyat tarihinin en madalyalı atleti olarak onurlandırdı. NFT koleksiyonu, NFT pazarı OneOf tarafından barındırılmaktadır. Aynı zamanda, dünya çapında akıl sağlığının açık sözlü bir savunucusu olarak yaptığı çalışmalara da ışık tutuyor. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Michael Phelps x Sports Illustrated Cover NFT’leri Nasıl Toplanır?

Michael Phelps NFT projesi, Phelps’in 16 Kasım 2015’te yayınlanan tarihi Sports Illustrated kapak hikayesi “The Rehabilitation of Michael Phelps” üzerine inşa edilmiştir. Hikâye, Michael Phelps için bir geri dönüş anı oldu. Spor ikonunun akıl sağlığıyla mücadelesini ilk kez açtığını gördü. Olympian, o zamandan beri devam eden endişe ve depresyon zorluklarını dünyayla cesurca paylaştı. Tüm bu süre boyunca ruh sağlığı kaynaklarının ve çözümlerinin artırılmasını savunur. Buna Michael Phelps Vakfı’ndaki çabaları da dahildir. Bu vakıf, binlerce çocuğun sosyal-duygusal öğrenme müfredatına erişmesini sağlıyor. Sports Illustrated markasının sahibi Authentic Brands Group (Authentic) Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Sherman şunları söyledi:

“Sports Illustrated, Michael’ın yaklaşık 20 yıllık kariyerini haber yapma onuruna sahip oldu ve Michael’ın tam olarak yedi yıl önce akıl sağlığıyla mücadelesini ilk kez açması için bir çıkış yolu olmaktan özellikle gurur duyuyoruz.” “Michael hem havuzun içinde hem de dışında gerçek bir öncü ve bu NFT koleksiyonunun bir parçası olarak ruh sağlığı farkındalığını yeni bir mercekle güçlendirmek için onunla yeniden ortak olmaktan onur duyuyoruz.”

Bu, Michael Phelps’in blok zincirindeki ilk çıkışı bu projedir. NFT projesi dört katmana yayılıyor. Green Tier NFT’ler durağan görüntülerken, Gold, Platinum ve Diamond Tier NFT’ler animasyon içeren dijital koleksiyon öğeleridir. Bu NFT’ler her biri 20 ABD dolarına paket olarak satılıyor. Bununla birlikte katmanların her birinden rastgele dört NFT ile geliyor. OneOf’taki resmi basım sayfasından Michael Phelps NFT’leri alınabilmektedir.

Hayranlar Michael Phelps’in NFT’sine Tepki Gösteriyor

Duyuru, Michael Phelps’in umduğu gibi sıcak bir şekilde karşılanmadı. Bununla birlikte hayranlar duyuru ile gergin görünüyordu ve bölünmüş bir yanıt verdiler. Ayrıca sosyal medya paylaşımının yorum kısmına giren birçok hayran hayal kırıklığını dile getirdi.

Birkaç kişi özel NFT koleksiyonunun duyurusundan memnun görünürken, çoğu kişi bununla dalga geçti. Bundan etkilenmediklerini söylemek daha doğru olur. Hatta birkaçı dijital sanat hakkında şakalar yapmaya başladı. Bazıları bunun için yapay zekayı eleştirirken, bir yazar onu düpedüz “tüyler ürpertici” olarak nitelendirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...