Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

mETH Headz by Psychedelic Labs Nedir?

Paylaş

METH Headz NFT projesi, estetik bir resimden daha fazlasını sağlamayı amaçlayan bir dizi koleksiyonun ilkidir. mETH Headz by Psychedelic Labs Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

mETH Headz by Psychedelic Labs Nedir?

METH Headz NFT projesi, estetik bir resimden daha fazlasını sağlamayı amaçlayan bir dizi koleksiyonun ilkidir. Özellikle Psychedelic Labs vizyonu, mETH Headz ve sonraki projelere uzun vadeli sürdürülebilirlik ve büyüme sağlayabilmektir. Kurucular, projelerin bir gecede ortaya çıktığını görmekten bıkmıştır. Fakat kendilerini doldurup, projenin doğal olarak solmasına izin veren bir grup NFT meraklısı, iş adamı ve tasarımcıdan oluşmaktadır.

Proje en başından beri, uzun vadeli stratejileri ve yatırım prosedürleri, özenle seçilmiş projelere yatırım yoluyla NFT sahipleri için topluluk yatırımı ve temettüler görecektir. Bu yatırımlardan elde edilen getiriler, kullanıcılarına ücretsiz olarak rastgele dağıtılacaktır. Bu, NFT koleksiyonundaki en düşük dereceli özelliklere bile bir yardımcı program sağlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca geçmiş saygısızlık ve hızlı bir kâr elde etmektir. Platform uzun vadeli topluluk katılımını teşvik etmek istemektedir. Özellikle DAO tarzında, topluluk üyelerine işbirliği içerisinde yatırım kararları alınacaktır. Doğal olarak, daha yüksek dereceli mETH Headz’e sahip olmak ekstra avantajları beraberinde getirecektir. Buna oy verme gücü de dahil olmaktadır. Aynı zamanda, detayları darphaneden sonra ortaya çıkacak olan katman sahibi rolleri de olacaktır.

Fiyatı Nedir?

mETH Headz NFT projesi, 19 Ekim 2022’de çıkarılan bir NFT koleksiyonudur. Projenin mevcut taban fiyatı ise 0.03 ETH’dir. Toplam hacmi ise şu anda 0 Ethereum olarak görülmektedir.

Benevidisti NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 11 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı ise şu anda 1 olarak görülmektedir.

mETH Headz by Psychedelic Labs Nedir?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, mETH Headz NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...