Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Oyun Axie Android Cihazlarda Piyasaya Çıkıyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Metaverse oyun Axie Infinity’nin merakla beklenen ‘Origin oyunu Erken Erişim’ test aşamasında kalmaktadır. Fakat proje Android mobil cihazlarda son lansmanı ile tam küresel sürümüne bir adım daha yaklaştı. Dönüm noktası olan lansmanla birlikte oyuna bir dizi güncelleme, ekleme, iyileştirme ve hata düzeltmesi geldi.

Axie Infinity ekibi ve topluluğu, 625 milyon doların çalındığı son Ronin köprü saldırısının ardından zor zamanlar geçiriyor. Oyna-kazan oyununun popülaritesi, birçok üst düzey oyuncunun metaverse’den ayrılmasıyla ciddi şekilde azaldı.

Axie Infinity projesi, gecikmeler ve saldırılar nedeniyle başarısız oluyor gibi duruyor. Axie Infinity topluluğu, Land’in başlatılmasında yaşanan gecikmelere ve oyun içinde verilen ödüllere çok kızdı. Proje saldırıya uğramaya devam ettikçe oyuncular, oyunu bırakmaya başladı. Metaverse coin AXS’nin fiyatı, sadece 6 ayda 160 dolardan 20 dolara düştü.

Tamamlanmamış mobil oyuna getirilen son güncellemeler şimdilik oyuncu kitlesini biraz susturmakta. Hatta oyuncu ara yüzünün 16 öğesinde yükseltmeleri, Bloodmoon artık 15. turda başlıyor. Aynı anda etkinleştirilen durum ve rün efektlerini de içermekte. Son olarak ayarlar sekmesinde bir ‘Full HD Grafik’ seçeneğinin eklenmesini içermekte.

Buna ek olarak, maçın başladığını bildiren sesin hacmindeki azalma ve oyuncuların bir sonraki maçlarına bakmalarına izin veren bir hata olan Scry’nin iptal edilmesine izin verilmemesi gibi birkaç iyileştirme ve hata düzeltmesi de yapıldı. Enerji harcamadan çekilen kartlar sorunu da ortadan kaldırılmakta.

Metaverse Oyun İle Para Kazan

Sky Mavis, token ödüllerini, NFT rünlerini ve AXS ödüllü ilk Origin liderlik tablosu sezonunu içerecek olan tam kapasite lansmanı için oyunu hazırlamaya devam etmekte. Ayrıca daha kapsamlı sunumlar, ek özellikler ve güncellemeler aşamalı olarak gözlemlenecek, nihai olarak, bu uygulamalardan ve fikirlerden aldığı geri bildirimler, tam küresel lansmanın zamanlamasını belirleyecektir..

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...