Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Otel Projesi ile Geliyor!

Paylaş

Metaverse otel projesi ile geliyor! Singapur’da yer alan Millennium Hotels & Resorts, “Metaverse’nin” renkli dünyasına otel sahipliği yapacak. 5 Mayıs tarihinde otelin kapılarını açmayı hedefleyen Millennium Hotels & Resorts’nin sanal dünya içerisinde Decentraland’da olması planlanıyor. Sizler için NFX Haber olarak bu yeni eşsiz projeyi inceledik. Merak edilen sorularınızın yanıtı bu yazımızda.

Singapur bölgesinde faaliyet gösteren “Millennium Hotels & Resorts” isimli otel grubunun Metaverse dünyasında ilk otel kapılarını açacağı uzun süredir söylentiler arasındaydı. Böylece, bu haber otel yönetiminin yaptığı açıklama ile kanıtlandı. Millennium Hotels & Resorts 5 mayıs tarihinde açılışını yaparak, sanal dünyanın sanal otelini oluşturacak. 5 mayıs tarihinde açılışı yapılacak olan Millennium Hotels & Resorts’un ise sanal dünya içerisinde Decentraland üzerinde konumlandırılacağı konuşulanlar arasında.

Devamında Millennium Hotels&Resorts için aktarılan bilgilere göre; yaşanan gelişmeler ile beraber Millennium Hotels&Resorts, Metaverse dünyasında ki diğer sanal mağazalardan bir farklı olmayacak. Millennium Hotels&Resorts’de müşteri ilişkilerini güçlendirmek ve pazarlama yapmak niyeti ile Metaverse dünyasının fırsatlarını değerlendiren kuruluşlardan yalnızca bir diğeri.

Metaverse Otel dış görünüşünün Metaverse dünyasına göre yapılması planlanıyor!

Otelin dış görünüşünün nasıl olacağı ise oldukça merak konusu. Tabi ki Millennium Hotels&Resorts bu konuda da kimseyi merakta bırakmadı. Metaverse dünyasında yalnızca yüzlerce markadan biri olan Millennium Hotels&Resorts dış görünüşünde Metaverse’yi simgeleyen “M” harfini kullanacaklar. Ayrıca, cam görünümünde olan dış cephenin her iki tarafını da “M” harfi ekleyecek olan Millennium Hotels&Resorts, yeni bir dijital gelişime adımını atacağa benziyor.

Evrene yeni bir alışveriş merkezi!

Millennium Hotels&Resorts’un yanı sıra Metaverse yeni bir projeye daha atım atacağını açıklamıştı. Gün geçmiyor ki Metaverse’den yeni bir proje çıkmasın! Kısa bir süre önce Metaverse evreninde yapılması planlanan alışveriş merkezi için açıklama geldi.

TheMall isimli alışveriş merkezinin bu yıl sonuna kadar Metaverse dünyasında kullanıma sunulacağı takip edenlere açıklandı. Alışveriş merkezinin 100 katlı olacağı açıklandı. Yapılması planlanan TheMall isimli alışveriş merkezinin Metaverse dünyasında 100 milyon metrekarelik bir alanı kapsayacağı açıklandı. Ayrıca, bu sanal alışveriş merkezinin yaklaşık 7 yıldır bir gelişme sürecindeydi.

Metaverse heyecanı bitmiyor!

Gün geçtikçe Metaverse sanal dünyasında ki heyecan artıyor. Sanal dünyayı takip eden kişiler şimdi iki büyük haberin devamını heyecanla bekliyor. Bu renkli sanal dünyaya renk katacak iki farklı projenin kısa süre içerisinde bitirilmesi planlar arasında. Bakalım detaylar bahsedilenler gibi olacak mı? İşte bu sorumuzun cevabını proje tamamlanınca alacağız.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...