Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Group, Miami Moda Haftasında!

Paylaş

Halka açık Web3 yatırımcı firması Metaverse Group, Metaverse’de Miami Moda Haftası etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Metaverse Group, etkinliğine ev sahipliği yapmak için Miami Fashion Week ile ortaklık kuruyor.

Tokens.com CEO’su ve Metaverse Group Yönetim Kurulu Başkanı Andrew Kiguel şöyle söyledi:

Moda Emlakımız sanal moda topluluğunun bir ayağı ve Metaverse’de. Moda etkinlikleri için ev sahipliği yapmak için popüler bir sanal yer haline geldi.

Ayrıca firmanın, insanlara özel etkinliklere erişim sağlamak çalışmaları da bulunmakta. Bunun için sanal ve fiziksel olaylar arasındaki boşluğu kapattığını da sözlerine ekledi. Metaverse Group, Metaverse’deki her şey için noktası olarak duruşunu güçlendirmeye devam ediyor. Grup, alanı iyileştirmeye ve yeni müşterilere bu yeni internet çağına ustaca rehberlik etmeye devam ediyor. Miami Moda Haftası, Decentraland’ın Bölgesi’nde piyasaya çıkacak. Hatta dijital bir L’Atelier ile 31 Mayıs-5 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşmekte. Moda bölgesi Metaverse Group’a aittir ve geliştirilmektedir.

Öte yandan moda haftasının sanal açılışı 3 / 5 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Ayrıca konuklar için L’Atelier’in açılışında kurdele kesme töreni planlanmakta. Miami Moda Haftası, bu yıl Fashion Estate’te düzenlenen ikinci etkinlik. Yılın geri kalanında daha birçok etkinlik planlanıyor. Miami Moda Haftası Metaverse etkinliği, sıralanan defileler, podyumlar, avatar modelleri ile sürükleyici bir deneyim olacak. Katılımcılar ayrıca kolay bir işlem için pazarda sanal ürünler satın alma hakkına sahiptirler.

Metaverse Modaya Ayak Uyduruyor!

Ayrıca, L’Atelier’in içinde, üyelerin bu yıl içinde piyasaya çıkacak olan ‘The Key’ NFT için bir yer için kayıt yaptırabilecekleri bir açıklama gerçekleşmekte. Anahtar, hem fiziksel hem de dijital dünyada bir dizi avantajın kilidini açan Miami Moda Haftası üyeliğidir. Kıdemli moda tasarımcısı Barbara Hulanicki’nin L’Atelier’in duvarlarında sergilenen ve yine satışa çıkacak olan moda illüstrasyonu NFT’leri de bulunabilmekte. Etkinliği tamamlamak için, DRESSX ile bir sürdürülebilirlik paneli, 5 Haziran Pazar günü L’Atelier çatı katındaki fiziksel Miami Moda Haftası mekanından canlı olarak yayınlanacak ve hem fiziksel hem de sanal ortak gerçekleşecek. Metaverse Group, 10 Metaverses’e yayılan çeşitli 8 figürlü bir profile sahiptir. Metaverse Group bir dizi hizmet sunar ve gösteriler ve etkinlikler tasarlama, NFT oluşturma ve satış etkinlikleri, mimari hizmetler ve danışmanlık gibi çeşitli hizmetler sunabilir.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...