Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Group, Miami Moda Haftasında!

Paylaş

Halka açık Web3 yatırımcı firması Metaverse Group, Metaverse’de Miami Moda Haftası etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Metaverse Group, etkinliğine ev sahipliği yapmak için Miami Fashion Week ile ortaklık kuruyor.

Tokens.com CEO’su ve Metaverse Group Yönetim Kurulu Başkanı Andrew Kiguel şöyle söyledi:

Moda Emlakımız sanal moda topluluğunun bir ayağı ve Metaverse’de. Moda etkinlikleri için ev sahipliği yapmak için popüler bir sanal yer haline geldi.

Ayrıca firmanın, insanlara özel etkinliklere erişim sağlamak çalışmaları da bulunmakta. Bunun için sanal ve fiziksel olaylar arasındaki boşluğu kapattığını da sözlerine ekledi. Metaverse Group, Metaverse’deki her şey için noktası olarak duruşunu güçlendirmeye devam ediyor. Grup, alanı iyileştirmeye ve yeni müşterilere bu yeni internet çağına ustaca rehberlik etmeye devam ediyor. Miami Moda Haftası, Decentraland’ın Bölgesi’nde piyasaya çıkacak. Hatta dijital bir L’Atelier ile 31 Mayıs-5 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşmekte. Moda bölgesi Metaverse Group’a aittir ve geliştirilmektedir.

Öte yandan moda haftasının sanal açılışı 3 / 5 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Ayrıca konuklar için L’Atelier’in açılışında kurdele kesme töreni planlanmakta. Miami Moda Haftası, bu yıl Fashion Estate’te düzenlenen ikinci etkinlik. Yılın geri kalanında daha birçok etkinlik planlanıyor. Miami Moda Haftası Metaverse etkinliği, sıralanan defileler, podyumlar, avatar modelleri ile sürükleyici bir deneyim olacak. Katılımcılar ayrıca kolay bir işlem için pazarda sanal ürünler satın alma hakkına sahiptirler.

Metaverse Modaya Ayak Uyduruyor!

Ayrıca, L’Atelier’in içinde, üyelerin bu yıl içinde piyasaya çıkacak olan ‘The Key’ NFT için bir yer için kayıt yaptırabilecekleri bir açıklama gerçekleşmekte. Anahtar, hem fiziksel hem de dijital dünyada bir dizi avantajın kilidini açan Miami Moda Haftası üyeliğidir. Kıdemli moda tasarımcısı Barbara Hulanicki’nin L’Atelier’in duvarlarında sergilenen ve yine satışa çıkacak olan moda illüstrasyonu NFT’leri de bulunabilmekte. Etkinliği tamamlamak için, DRESSX ile bir sürdürülebilirlik paneli, 5 Haziran Pazar günü L’Atelier çatı katındaki fiziksel Miami Moda Haftası mekanından canlı olarak yayınlanacak ve hem fiziksel hem de sanal ortak gerçekleşecek. Metaverse Group, 10 Metaverses’e yayılan çeşitli 8 figürlü bir profile sahiptir. Metaverse Group bir dizi hizmet sunar ve gösteriler ve etkinlikler tasarlama, NFT oluşturma ve satış etkinlikleri, mimari hizmetler ve danışmanlık gibi çeşitli hizmetler sunabilir.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...