Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse – Futbol İç İçe! Alman devi formalarını NFT Olarak Sergileyecek!

Paylaş

Metaverse Futbol dünyasına da giriş yaprak giderek genişliyor. Böylelikle NFT’ler ile daha entegre bir hal almaya başlıyor. Şimdi de Alman Futbol devi formalarını NFT olarak piyasaya sürüyor. SGE formalarından sonra, VfL Wolfsburg formaları da artık blok zincirine geliyor.

Söz konusu Metaverse formaların hala beta aşamasında olmasına rağmen, tüm Frankfurt formaları artık tamamen tükenmiştir. Yine de, buna bağlı kalmaya değer! Çünkü TFC, VfL Wolfsburg’dan gelecek olan forma düşüşleriyle, hemen ardından gelenin habercisidir. Burada da forma sahipleri büyük bir ABD doları ödül havuzu bekleyebilirler. Konuyu yakından takip etmek için kulübün Discord sunucusuna kaydolmak en iyisidir.

Metaverse hızla yaklaşıyor. Bu durum, esasen olarak NFT alanındaki gelişmelerden kaynaklanmaktadır. Çünkü bunlar artık maymunların JPG dosyalarından, piksel serserilerinden veya sanat eserlerinden alıntılardan daha fazlasıdır. Blockchain öncüleri, analog dünyaya NFT’ler aracılığıyla bağlanmaya başladığından beri Metaverse patlamasının temelini attı.

Metaverse ve Futbol Birleşiyor

Bu öncü şirketlerden biri de The Football Club. Alman start-up, bir futbol platformu ile NFT pazarını birleştirmeyi başardı ve dünyanın en popüler top sporunu Metaverse’e armağan etmenin yolunu buldu.

The Football Club, avatarları, lisanslı dijital koleksiyonları ve yarışmaları bir araya getiren ilk futbol metaverse’idir. The Football Club, tüm futbol taraftarlarına kişiselleştirilmiş bir avatar oluşturma ve ona benzersiz öğeler ekleme fırsatı sunmakta. Buna ek olarak, oyuncular NFT formaları toplama, takımlar oluşturabilme ve takımları karşılaştırabilmektedir. Dijital futbol formaları, akış blok zincirinin yerel sabit parası olan FUSD’yi kazanabilmekte ve fantezi futbol turnuvalarına bir bilet görevi görmekte. Prensip olarak, herkes 1. ve 2. Bundesliga’dan herhangi bir oyuncu seçer. Bu da oyunu rakip oyunlardan çok daha beceriye dayalı hale getirmeye olanak tanır.

The Football Club’ın Tasarladığı Kulüp Formaları NFT’si.

Metaverse’de Futbol NFT oyunu

Metaverse futbol özelleştirilebilir avatarlar, oyunculara kendi kişiliklerini oyuna getirme ve istedikleri gibi kullanıma açık bir durumda. Eşsiz NFT yaşam tarzı öğeleri, ikincisini de yükseltir ve oyunun eğlencesini yeni bir düzeye taşımaya katkıda bulunmuştur.

Futbol Kulübünde yer alan herkes takımını yönetir ve birçok zorluktan birinde rekabet etmelerine izin verir. Sadece FUSD kazanmakla kalmaz, aynı zamanda XP de kazanabilmekte. Yeterli oyuncu seçeneği var: Metaverse şu anda 1.000’den fazla lisanslı oyuncuya sahip.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...