Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse – Futbol İç İçe! Alman devi formalarını NFT Olarak Sergileyecek!

Paylaş

Metaverse Futbol dünyasına da giriş yaprak giderek genişliyor. Böylelikle NFT’ler ile daha entegre bir hal almaya başlıyor. Şimdi de Alman Futbol devi formalarını NFT olarak piyasaya sürüyor. SGE formalarından sonra, VfL Wolfsburg formaları da artık blok zincirine geliyor.

Söz konusu Metaverse formaların hala beta aşamasında olmasına rağmen, tüm Frankfurt formaları artık tamamen tükenmiştir. Yine de, buna bağlı kalmaya değer! Çünkü TFC, VfL Wolfsburg’dan gelecek olan forma düşüşleriyle, hemen ardından gelenin habercisidir. Burada da forma sahipleri büyük bir ABD doları ödül havuzu bekleyebilirler. Konuyu yakından takip etmek için kulübün Discord sunucusuna kaydolmak en iyisidir.

Metaverse hızla yaklaşıyor. Bu durum, esasen olarak NFT alanındaki gelişmelerden kaynaklanmaktadır. Çünkü bunlar artık maymunların JPG dosyalarından, piksel serserilerinden veya sanat eserlerinden alıntılardan daha fazlasıdır. Blockchain öncüleri, analog dünyaya NFT’ler aracılığıyla bağlanmaya başladığından beri Metaverse patlamasının temelini attı.

Metaverse ve Futbol Birleşiyor

Bu öncü şirketlerden biri de The Football Club. Alman start-up, bir futbol platformu ile NFT pazarını birleştirmeyi başardı ve dünyanın en popüler top sporunu Metaverse’e armağan etmenin yolunu buldu.

The Football Club, avatarları, lisanslı dijital koleksiyonları ve yarışmaları bir araya getiren ilk futbol metaverse’idir. The Football Club, tüm futbol taraftarlarına kişiselleştirilmiş bir avatar oluşturma ve ona benzersiz öğeler ekleme fırsatı sunmakta. Buna ek olarak, oyuncular NFT formaları toplama, takımlar oluşturabilme ve takımları karşılaştırabilmektedir. Dijital futbol formaları, akış blok zincirinin yerel sabit parası olan FUSD’yi kazanabilmekte ve fantezi futbol turnuvalarına bir bilet görevi görmekte. Prensip olarak, herkes 1. ve 2. Bundesliga’dan herhangi bir oyuncu seçer. Bu da oyunu rakip oyunlardan çok daha beceriye dayalı hale getirmeye olanak tanır.

The Football Club’ın Tasarladığı Kulüp Formaları NFT’si.

Metaverse’de Futbol NFT oyunu

Metaverse futbol özelleştirilebilir avatarlar, oyunculara kendi kişiliklerini oyuna getirme ve istedikleri gibi kullanıma açık bir durumda. Eşsiz NFT yaşam tarzı öğeleri, ikincisini de yükseltir ve oyunun eğlencesini yeni bir düzeye taşımaya katkıda bulunmuştur.

Futbol Kulübünde yer alan herkes takımını yönetir ve birçok zorluktan birinde rekabet etmelerine izin verir. Sadece FUSD kazanmakla kalmaz, aynı zamanda XP de kazanabilmekte. Yeterli oyuncu seçeneği var: Metaverse şu anda 1.000’den fazla lisanslı oyuncuya sahip.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...