Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coinler: Piyasa Değeri 85 Milyon Doların Altında Kalmış Coinler

Paylaş

Bitcoin 30 bin doların üzerinde ve Ethereum 2 bin dolar seviyelerinin üzerinde çıkmaya çalışmakta. Ayrıca kripto para piyasaları bugün güçlü destek gösteriyor. Metaverse coinler de hafif bir yükseliş momentumu göstermekte. Ayrıca birçok proje son 24 saat içinde birkaç puan değer kazanmakta. Analistlerin Mayıs ayı için 85 milyon doların altında bir piyasa değerine sahip ilk üç Metaverse kripto parası seçimine göz atalım. Mevcut piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe sıralı olarak bakalım.

Metaverse Coinler: 3 UFO Gaming (UFO) – 71 Milyon Dolar

UFO Gaming (UFO) Temmuz 2021’de piyasaya çıktı. Geleneksel oyunları en yeni blockchain teknolojisiyle birleştiren bir Metaverse kripto oyunudur. UFO, Metaverse’inde bir oyna-kazan oyunudur. Ayrıca dünyalarını yöneten bir DAO’ya sahip bir gezegen koleksiyonu olarak belirtilmektedir. Analistlere göre metaverse, oyuncuların kendilerini benzersiz bir deneyime hazırlamalı. Dark Metaverse, bir oyna-kazan oyunudur. Ayrıca sanal pazar, bir Metaverse proje başlatma paneli ve bir dizi birlikte NFT içermektedir. Platformun ilk oyunu Super Galactic, kullanıcıların ödüller kazanmalarına fayda sağlamaktaydı. Hatta Metaverse’ini keşfetmelerine olanak tanıyan, oynayarak kazanılan bir oyundur. Oyun şu anda geliştirme aşamasındadır ancak piyasada en çok beklenen oyunlardan biri olarak kabul edilmektedir.

Buna ek olarak, projenin bir başka benzersiz yönü, kendilerine UFOARMY adını veren güçlü destekçileri görülmekte. Tüccarları ve yatırımcıları topluluğudur. Mevcut piyasa değeri 71 milyon dolar olan UFO Gaming analistlerin favorisi arasındadır. Ayrıca, nispeten düşüşlü kripto piyasasına rağmen, UFO son yedi gün içinde %18’in üzerinde kazanç elde etmeyi başardı ve muazzam potansiyele işaret ediyor. proje.

UFO, Solana tabanlı bir sürüm de dahil olmak üzere bir ERC-20 belirteci içeren, platformdaki birincil yardımcı varlıktır. Buna ek olarak, UFO Gaming, ekonomisinin bir parçası olarak, UAP belirteci de dahil olmak üzere ek sanal varlıklar içerecek ve oyuncuların yalnızca oyun içi etkinliklerle elde edilebilecek NFT’ler üretmelerini sağlayacak.

2 Yield Guild Games (YGG) – 72 Milyon Dolar

Yield Guild Games (YGG) Aralık 2020’de piyasaya çıktı. Şu anda kripto para biriminde en yüksek değerli lonca olan en yüksek puan alan Metaverse oyun loncasıdır. Axie Infinity, Decentraland, The Sandbox, vb. gibi popüler oyunlardan ve platformlardan ödüllerini artırmak için birbirlerine yardım etmek isteyen bir oyuncu topluluğuna sahiptir.

Ayrıca, Yield Guild Games, Splinterlands, Illuvium, Decentraland, The Sandbox, Star Atlas, Axie Infinity, vb. dahil olmak üzere, oynayarak kazanılan Metaverse kripto oyunlarından oluşan çok çeşitli bir portföy içerir. Önemli ödüller kazanma yöntemleriyle ilgili en son güncellemeleri ve sırları almak için kullanılmakta. Kullanıcılar yalnızca en yüksek puanlı oyunlarda ödüllerini artırmak için değerli yöntemler öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda gelecekte önemli bir büyüme gösterebilecek gelecek projeler hakkında bilgi edinebilecekler.

Yield Guild Games’e için kullanıcıların bir YGG rozeti gerekmektedir. İyi haber şu ki, rozet ücretsiz olarak basılıyor. Kullanıcıların yalnızca şu anda kabaca 10 ABD doları olan rozeti basmak için gaz ücretlerini ödemeleri gerekiyor. YGG, Yield Guild Games için birincil hizmet ve yönetim varlığıdır. YGG, sahiplerinin tekliflere oy vermelerini ve YGG Metaverse’e katılmalarını sağlayan bir ERC-209 belirtecidir.

Metaverse Coinler

1 Metahero (HERO) – 82 Milyon Dolar

Metahero (HERO) Temmuz 2021’de piyasaya çıktı. Mayıs 2022’de en az değer verilen Metaverse kripto projeleri arasında analistlerin favorisidir. Metahero, oyuncuların kendilerini dijital alemde tarayabilecekleri ultra gerçekçi bir Metaverse inşa ediyor. Wolf Digital World ortaklığıyla oluşturulan platformun tescilli 3D tarayıcıları. 3D tarayıcılar, oyuncuların dakikalar içinde ultra gerçekçi kopyalarını oluşturmalarını ve avatarlarını Metaverse’e yüklemelerini sağlayacak.

82 milyon dolarlık piyasa değeri ve 0.016 dolarlık birim fiyatı ile HERO analistlere göre ucuz. Ek olarak, Metahero’nun Metaverse’i Everdome olarak adlandırılmakta. Hatta DOME belirtecine sahiptir. 2022’nin ilk çeyreğinde, Everdome token için ön satışını tamamladı. Proje için potansiyel ve destekten bahseden analistler 9 milyon doların üzerinde fon topladı. HERO’nun birincil yardımcı programları, tarama hizmetleri için ödeme yapmayı ve Metahero Metaverse ile etkileşimi içerir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...