Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coinler Kazandırıyor Mu? Analistlere Göre Ucuz Kalmış Metaverse Coinler

Paylaş

Bitcoin ve Ethereum destek tutmak için mücadele ederken kripto para piyasaları düşüş trendlerini sürdürüyor. Hatta Metaverse coinler mücadele ediyor ve birçoğu bugün düşük kayıplar görmekte. Bu, bir sonraki boğa koşusu sırasında önemli ölçüde yukarı yönlü görülebilecek Dolar-Maliyet Ortalaması düşük değerli projelere başlamak için mükemmel bir fırsat . Bu makale analistlerin, Mayıs 2022’de izlemek için 0,02 ABD Dolarının altında bir birim fiyatı olan Metaverse coinler incelemesi yapmaktadır.

  • 3. Radyo Caca (RACA) – 0,005709 ABD doları

Radio Caca (RACA), Ağustos 2021’de çıktı. USM Metaverse, NFT tabanlı bir oyundur. Metamon ve Ethereum üzerine kurulu bir NFT pazarından oluşan bir Metaverse ve NFT ekosistemidir.

Radio Caca, gelişimini destekleyen güçlü bir topluluk ile en az değer verilen projelerden biridir. Radio Caca’nın Metamon NFT oyunu, kullanıcıların ekosistemine katılarak ödüller kazanmalarını sağlamakta. Ayrıca, kullanıcılar şu anda oyuncuların birbirleriyle etkileşime girmesine ve çeşitli deneyimleri ziyaret etmesine olanak tanıyan USM Metaverse’i keşfedebilir. Son olarak Radio Caca, faaliyete geçtiği ilk ayda 40 milyon doların üzerinde işlem hacme ulaştı. Ve analistlere göre projenin muazzam potansiyeline işaret eden bir NFT pazarına da sahiptir.

Metaverse Coinler Arasında Analistlerin İkinci Favorisi

  • #2 Yıldız Atlası (ATLAS) – 0,00955 $

Star Atlas (ATLAS), Eylül 2021’de lansmanı gerçekleşti. Şu anda 20 milyon dolarlık piyasa değeriyle önemli ölçüde düşük değerlenen favori projelerimizden bir diğeri. Star Atlas, yeni nesil bir uzay keşif oyunudur. Ayrıca amacı bölgesel fetih ve siyasi hakimiyet inşa eden Solana merkezli bir Metaverse projesidir. En iyi tasarımlardan bazılarıyla piyasada en çok beklenen oyunlardan biri de Star Atlas’dır. 2 Mayıs’ta Atlas, birbirine bağlı ilk çapraz zincir Metaverse’i oluşturmak için Sandbox ile ortaklık kurdu. Hatta bu ortaklık, Solana ve Ethereum blok zinciri arasındaki birlikte çalışabilirlikte devrim yaratmayı amaçlıyor.

Ekonomisi söz konusu olduğunda, Star Atlas, ATLAS ve POLIS metaverse coinler ile oluşan çift taraflı bir ekonomiye sahiptir. ATLAS, birincil kamu hizmeti varlığı iken, POLIS, sahiplerinin tekliflere oy vermelerini ve Star Atlas DAO’ya katılmalarını sağlayan yönetişim belirtecidir.

Analistlerin Favori Metaverse Coini

  • 1 MetaHero (Hero) – 0,01629 dolar

Metahero (HERO) Temmuz 2021’de piyasaya çıktı. Piyasanın en az ve en az değer verilen Metaverse kripto projesi için analistlerin favorisi konumunda. Metahero, kullanıcıların kendilerini ve diğer gerçek dünyadaki nesneleri Metaverse’e geçmesini sağlayan Metaverse inşa ediyor. Ayrıca Metahero ortakları Wolf Digital tarafından sağlanan yeni nesil tarama teknolojisini kullanmakta. Ayrıca Metaverse’i dönüştürmek ve önümüzdeki on milyon kullanıcıyı platformuna yerleştirmek istiyor. Wolf Digital World, CD Project, Cyberpunk 2077’nin arkasındaki grup ve The Witcher serisi gibi AAA oyun geliştirme ekipleri tarafından kullanılan bir 3D 16k tarama teknolojisi lideridir. 82 milyon dolarlık mevcut piyasa değeri ile Metahero, istisnai olarak düşük değerlidir. Son olarak projenin uzun vadeli bir potansiyele sahip olduğu açık, bu da HERO’nun bir sonraki boğa koşusu sırasında önemli fiyat artışı gösterebileceği anlamına geliyor.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...