Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coinler İçinde Analistlerin Favorileri

Paylaş

Kripto para pazarı her gün başka bir çalkantı ile yeni bir yön arayışı içine girmekte. Bununla birlikte yatırımcılar günlük yatırımlar dışında geleceğe de yatırım yapmak istemektedir. Geleceğin yatırımı olarak görülen Metaverse coinler derledik. Bu yüzden analistlerin en çok beğendiği kripto paraları NFXHaber olarak sizler için derledik.

  • Palkadot (DOT)

Polkadot blok zincirinde erişilebilirliğe odaklanan ve herkese yönetişim özelliklerine sahip bir kripto para olarak görülmekte. Analistlere göre şeffaf ve kapsayıcı bir metaverse oluşturma yeteneği veren hızla büyüyen bir projedir. Polkadot’un zincirler arası birlikte çalışabilirliğini, maliyet etkinliğini ve hızlı işlem hızlarını güçlendiren Ethereum’un bir metaverse sürümü olan Metaverse.Network’ün üzerine inşa edilmiştir.

Kullanıcılar, 3B dünyalar, haritalar, oyunlar, NFT’ler ve yerleşik yönetişim gibi özelliklere sahip bir metaverse oluşturabilecekler. Ayrıca, metaverse ekonomilerini güçlendirmek için kullanılmaktadir. Kullanıcıların varlık alıp satmasına izin verilmektedir. Ve hizmetler için ödeme yapmasına olanak tanıyan kendi kripto para birimini oluşturabilmekteler. Önemli olarak, Bit.Country ayrıca zincirler arası NFT’leri de destekler, bu da diğer metaverse’lerden gelen jetonların platformunda alınıp satılabileceği anlamına gelmekte.

  • Solano (SOL)

MixMob, yapay zekanın (AI) insan kültürünü bastırdığı moda, müzik, sanat ve filmleri karıştıran uzak gelecekte geçen bir metaverse oyunudur. Bu yüzden yaratıcı direniş hareketine katılmakta ve onu diriltmeye çalışmak MixMob oyuncularının elinde.

MixMob, içinde yer aldığı, oyunculara ait metaverse dünyası nedeniyle çağdaşlarından oldukça farklı. Ayrıca kullanıcılara yaratıcılıklarını ve stillerini, becerilerini ve reflekslerini ifade etme özgürlüğü vermektedir. Bunları yaparken de oynayarak para kazandırdığı iddia etmektedir.

Metaverse Coinler İçinde Analistlerin Favorileri

  • Bloktopya (BLOK)

Bloktopia, 21 milyon jeton olan ilk kripto para birimi olan Bitcoin’in maksimum arzına saygı göstermektedir. Hatta bunun için 21 katlı bir sanal gerçeklik gökdeleni dikmiştir. Kripto endüstrisinin eğitici-eğlence merkezi olmayı hedeflemektedir. Fakat insanların sadece blockchain ve ilgili kavramları öğrenmek için değil, aynı zamanda oynamak için gelebileceği bir yer olarak hizmet edecek bir metaverse coinler içerisindedir.

Bloktopia, NFT’leri, gayrimenkulü ve reklamcılığı birleştiren bir ekonomiye dayalı tamamen etkileşimli bir dünya inşa etmektedir. Ekonomi, platformun yerel belirteci BLOK etrafında toplanmıştır. Ve Bloktopyalılar olarak bilinen yaratıcılar oyunlar tasarlayabilecek, etkinliklere ev sahipliği yapabilecek, ağlar oluşturabilecek ve daha fazlasını yapabilecektir.

  • Elrond (EGLD)

Analistlere göre Elrond, Metaverse ve Web3’ün en çekici fikirlerinden biri olarak görülmekte. Google ve Facebook gibi internet devlerinden ziyade kullanıcıların verilerine sahip olmalarına ve onları para kazanılacak kazançlı bir varlığa dönüştürmelerine izin verecek olmasıdır.

Elrond tabanlı bir girişim olan Itheum, insanların internet verilerini açık bir piyasada al-sat yapılmasını hedeflemekte. Itheum, metaverse kullanıcılarının verilerine sahip olmalarını ve satmalarını sağlamak için blok zinciri kullanmak istemektedir. Hatta Bu, sanal dünyaların bir parçası olurken ek gelir elde edebilecekleri anlamına geliyor.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...