Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coinler Büyüyor: Analistlerin Yeni Favori Metaverse Coinleri!

Paylaş

Kripto paraların ayı piyasasına girmesiyle metaverse coinler de çöküşten etkilendi. Bununla birlikte mevcut piyasa, dipten satın alarak kâr elde etmek isteyen yatırımcılar için mükemmel bir fırsat içeriyor. Yatırımcılar şimdiden ileride yükselme potansiyeli taşıyan düşük değerli kripto paraları merak etmeye başladı. NFXhaber olarak, sizin için piyasa değeri düşük ve ileride yükselmesi muhtemel 3 metaverse coini sizin için derledik.

3. Alien Worlds (TLM)

Alien Worlds TLM

Listemizin üçüncü sırasında Alien Worlds var. 2021’in nisan ayında piyasaya sürülen metaverse, WAX Blockchain üzerindeki en popüler oyunlardan biri. dApp Radar’ın verilerine göre, Alien Worlds, geçen ay 730 binden fazla kullanıcı topladı. Buna göre proje, muazzam bir topluluk desteğine sahip.

Alien Worlds, kullanıcıların tarayıcı üzerinden erişebilecekleri NFT tabanlı bir Metaverse oyunu. Ayrıca, oyunun TLM coin isimli bir yerel kripto para birimi de mevcut. Metaverse, TLM’yi NFT araçları ve uzay aracı kiralama gibi yollarla stake etme etrafında dönüyor. Oyuncuların madencilik yapmasına izin veren metaverse, bu yolla kullanıcıların pasif gelir elde etmesini sağlıyor.

Buna ek olarak Alien Worlds, WAX ve BNB zincirleri arasında çapraz zincir uyumuyla çalışıyor. Bu uyum, onu yeni nesil DeFi ve GameFi deneyiminin benzersiz bir karışımı yapıyor. Düşük değerli metaverse coinler arasında yer alan projenin piyasa değeri 31 milyon dolar civarında. Bunun yanında TLM, 0.03759 dolar civarında bir fiyatla işlem görüyor.

TLM’nin faydaları arasında ise staking, madencilik ve yönetişim yer alıyor. Metaverse coini satın almak isteyen yatırımcılar kripto borsalarına üye olmalıdır. Tokeni listeleyen borsalar arasında KuCoin, PancakeSwap, LBank, MEXC bulunmaktadır.

2. Verasity (VRA)

En iyi metaverse coinler: Verasity (VRA)

Nisan 2019’da başlatılan Verasity (VRA), bir Metaverse kripto ekosistemidir. Ekosistemin birincil amacı ise trafik ve NFT’ler için kimlik doğrulama hizmeti sağlamaktır. Buna göre Verasity, insan trafiği ile sahte bot trafiği arasında ayrım yapıyor. Ayrıca, reklamverenler için geliri ve yayıncılar için etkileşimi artırabiliyor. Proje, tescilli Görüntü Kanıtı protokolü ile 150+ milyar dolarlık reklam pazarıyla mücadele etmek istiyor.

Ek olarak, Verasity’nin Proof-of-View mekanizması, yakın zamanda NFT’lerin kimliğini doğrulamak için genişletildi. Bu, koleksiyonların orijinal mi yoksa dolandırıcı mı olduğunun teyit edilmesine olanak tanıdı. Ayrıca Verasity, sistemini test etmek için Axie Infinity’nin GalAxie kupasıyla ortaklık yapan Espor platformunu da içeriyor.

Projenin mevcut piyasa değeri yalnızca 38 milyon dolar civarında. Bunun yanında, Verasity’nin yardımcı tokeni VRA’nın birim fiyatı, 0,00865 dolarda yer alıyor. VRA, platformunda içerik izleyen kullanıcıları ödüllendiriyor. Buna ek olarak kullanıcılar, Verasity’nin çevrimiçi cüzdanı VeraWallet aracılığıyla varlıklarını yönetebiliyor. Metaverse Coinler listemizde ikinci sırada olan ERC-20 tokeni, Bittrex, Gate.io ve KuCoin gibi kripto borsalarından satın alınabilmektedir.

1. Favori Metaverse Coinler: Starlink (STARL)

Starlink (STARL)

Metaverse Coinler listemizin birinci sırasında Starlink (STARL) yer alıyor. 2021 yılının haziran ayında piyasaya sürülen proje, metaverse’sini Epic Games’in Unreal Engine 5’i ile inşa etti. Starlinks, oyna-kazan özelliğini içeren uzay temalı bir Metaverse’ye sahip olacak. Oyna-kazan modeli, bu tür oyunlarda oldukça yaygın. Ayrıca bu model, kullanıcıların oyun üzerinden gelir elde etmesine ve ödül kazanmasına olanak tanıyor.

Starlink, ekosistemine güç veren NFT’lerle birlikte bir açık dünya dijital alanı içerecek. Oyuncular, uzay aracı, canlı modüller, karakterler, uydular gibi çeşitli oyun içi varlıklara sahip olacak. Bunun yanında, projenin Metaverse’si hâlâ yapım aşamasında. Ancak kullanıcılar, projenin OpenSea pazarı üzerindeki NFT koleksiyonunu inceleme imkânına sahip. PIXELNAUT koleksiyonu, Starlink’te profil resimleri olarak kullanılacak. Bu nedenle, yaklaşmakta olan Metaverse’de öne çıkmak ve projeyi desteklemek istiyorsanız, PIXELNAUT NFT’lerini elde etmek iyi bir fikir.

Mevcut piyasa değeri 39 milyon dolar olan Starlink, Mayıs 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir oyundur. Ayrıca, kripto alanında en çok beklenen Metaverse coinler arasında yer alır. Metaverse resmi olarak başlatıldığında ve kripto pazarları yükselişe geçtiğinde, tokenin önemli bir fiyat artışı görme ihtimali yüksektir.

STARL, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 tokenidir. Ayrıca token, Starlink Metaverse için birincil yardımcı kripto para birimi olarak çalışır. STARL’in birincil kullanımı, NFT’leri satın almayı ve piyasaya sürüldüğünde dijital dünyasıyla etkileşime girmeyi içerir. Token; Uniswap, OKX, Gate.io ve ShibaSwap gibi kripto borsaları aracılığıyla satın alınabilir.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...