Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coinler: Analistlerin Mayıs Ayı Favori Coinleri

Paylaş

Son kripto para piyasası düzeltmesi ve Terra Luna fiyaskosu ile birçok proje yandı. İyi haber şu ki, Metaverse kripto paraları bugün önemli bir yükseliş ivmesi göstermektedir. Ayrıca birçoğunun yüksek tek haneli yüzde büyümesi görülmekte. Mayıs 2022’de izlemek için 250 milyon doların altında piyasa değeri olan Metaverse coinler. Mevcut piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe sıralı olarak bakalım.

3. Radyo Caca (RACA) – 162 milyon dolar

Radio Caca (RACA) Ağustos 2021’de piyasaya çıktı. En az değer verildüği dönem ise Mayıs 2022’de. Fakat şu anda en az değer verilen Metaverse kripto projesi için analistlerin en iyi seçimi. Radio Caca, oyna-kazan NFT tabanlı bir oyundur. Sağlam bir Metaverse ve en yüksek puan alan Ethereum tabanlı NFT pazarından oluşan sağlam bir topluluk ve ekosisteme sahiptir.

Radio Caca, kullanıcıların ekosistemine katılarak önemli ödüller kazanmalarını sağlayan Metamon NFT tabanlı oyuna sahiptir. Ek olarak, USM Metaverse, Decentraland ile karşılaştırılabilmekte. Ayrıca kullanıcıların kontrol etmesi için çeşitli deneyimler sunmakta.

2 Illuvium (ILV) – 201 milyon dolar

Illuvium (ILV) Mart 2021’de piyasaya çıktı. Ethereum blok zincirinde bir RPG oyunu oluşturan, değeri oldukça düşük bir Metaverse kripto projesidir. Illuvium, açık dünyalarını keşfeden ve yaratıkları yakalayan oyuncuların etrafında döner. Illuvium, oyuncuların oyunu oynayarak önemli ödüller kazanmalarını sağlayan oyna-kazan modelini entegre eder. Kullanıcılar, evrenin sırlarını keşfetmek için görevleri tamamlayabilmekte. Bununla birlikte savaşlara katılabilmekte. Son olarak oyunun kampanyasında ilerleyebilmekte.

Oyun blok zinciri üzerine inşa edildiğinden, kullanıcılar NFT tabanlı yaratıkları basıp cephanelerine ekleyebilecekler. Oyun, her biri benzersiz beceri ve özelliklere sahip 100 farklı İllüvyon türü içerir. Hatta Pokemon gibi, oyuncular da istatistiklerini ve güçlerini artırmak için İllüviyallerini yükseltebilmekte. Aynı zamanda birleştirebilecek ve eğitecekler. Oyun hala geliştirme aşamasındayken, kullanıcılar platformun finans panosuna göz atarak ILV token sahiplerinin dijital varlıklarını stake etmelerini ve ödüller kazanmalarını sağlayabilir.

Metaverse Coinler Arasında Analistlerin Favorisi

  • 1 MUM (WAXP) – 246 milyon dolar

Aralık 2017’de piyasaya sürülen WAX (WAXP), Metaverse ve NFT uygulamaları için lider bir blok zinciridir. Hatta çeşitli oyna-kazan oyunlarından oluşan sağlam bir ekosisteme, bir NFT pazarına ve çok daha fazlasına sahiptir. WAX, Alien Worlds, Farmers World ve Splinterlands dahil olmak üzere en popüler Metaverse kripto oyunlarından bazılarına sahiptir. Ayrıca tüm oyunlar blok zinciri tabanlıdır ve kullanıcıların ekosistemlerine katılarak belirteçler şeklinde ödüller kazanmalarını sağlar.

WAX, yüksek zincir içi etkileşim ve hızlı onaylama işlemleri gerektiren uygulamalar için mükemmeldir. Gaz ücretleri yerine WAX, CPU, RAM ve NET kullanan Delegated Proof of Stake konsensüs mekaniğini kullanır. Kullanıcılar, platformdaki yerel yardımcı varlık olan WAXP’yi stake ederek işlemleri yürütmek için kaynaklar elde edebilmekte. Ayrıca, kullanıcılar istedikleri zaman işlemler için kilitledikleri WAXP’lerini geri alabilir ve paralarını geri alabilirler.

WAX blok zinciri, ekosisteminin her parçasıyla bütünleşen, birlikte çalışabilir bir bulut cüzdanı içerdiğinden son derece kullanıcı dostudur. Bu, kullanıcıların MetaMask veya Phantom gibi üçüncü taraf cüzdanları indirip yüklemelerine gerek olmadığı ve WAX ​​üzerindeki dApp’lere kolayca erişebilecekleri anlamına gelir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...