Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coin: Analistlere Göre Piyasa Değeri Ucuz Metaverse Coinleri

Paylaş

BTC ve ETH destek tutmak için mücadele etmekte. Ayrıca Kripto para piyasaları bu ay düşüş ivmesini sürdürüyor. Metaverse kripto paraları da bu hafta önemli ölçüde düştü. Fakat birçok proje son yedi gün içinde çift haneli yüzde büyüme kaydetti. Birçok Metaverse coin, son zamanlardaki düşük fiyatlarla panik satışında. Bu da, bir sonraki boğa dönemi için önemli fiyat artışı gösterebilecek kripto paralara ilgiyi artırmakta. Analistlere göre değeri düşük projeleri biriktirmek için mükemmel bir fırsat haline getirmekte. Mayıs 2022’de izlemek için 91 milyon doların altında bir piyasa değeri olan ilk üç Metaverse coin analistler tarafından seçildi. Mevcut piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe sıralı olarak bakıyoruz.

Metaverse Coin: 3. Aavegotchi (GHST)

Aavegotchi (GHST) Şubat 2021’de piyasaya sürülmüştür. 90’ların Tamagotchi oyuncağından ilham alan ve en az anlaşılan kripto paradır. Metaverse coin, ikonik evcil hayvanın modern blok zinciri tabanlı versiyonu olarak kabul edilmekte. Aavegotchi, kullanıcıların NFT satın almalarını sağlar. Ayrıca Aavegotchi evcil hayvanlarıyla akrabalık puanı şeklinde bir ilişki geliştirmelerini sağlayan sağlam bir dApp panosu içeren Ethereum tabanlı bir projedir. Dijital evcil hayvanınızla ne kadar çok etkileşime girerseniz akrabalık puanınız artar.

Aavegotchi, blokchain üzerine kurulmakta olan bir kripto projesidir. Bu yüzde sanal evcil hayvanları zincirde sonsuza kadar ölümsüzleşir. Ayrıca, kullanıcılar dijital oyun içi varlıkları üzerinde tam kontrole sahiptir. Hatta hiç kimse onları sahiplerinden alamaz. Aavegotchi peti almak için kullanıcılar resmi pazar yerinden bir Aavegotchi evcil hayvanı satın alabilirler. Bir Aavegotchi’nin nispeten pahalı olduğunu, şu anda 550 GHST’ye, 900 dolara denk gelmekte.

#2 LUKSO (LYXe)

LUKSO (LYXe) Mayıs 2020’de piyasaya sürülmüştür. Dijital için bir dizi standart ve çözümü entegre etmek isteyen en yüksek puanlı Metaverse coindir. LUKSO blok zinciri, ekosisteminde şeffaflığı teşvik etmeyi hedeflemekte. Ayrıca yeni sorumlu üretim ve tüketim biçimleri oluşturmaya çalışmakta. Proje, Ethereum’un ERC-725 ve ERC-20 NFT ve belirteç standartlarının orijinal yaratıcıları tarafından inşa edildi ve blok zincirini mevcut DeFi işlevlerinin ötesine taşıma vizyonuna sahip özel bir ağ içeriyor.

LUKSO için birincil satış noktalarından biri Evrensel Genel Profilleridir (UPP). Profiller, Metaverse’de kalıcı bir kimlik sağlayarak evrensel oturum açmaların çeşitli dijital alemlerde çalışmasını sağlar. UPP’yi tanımlamanın en iyi yolu, web uygulamalarının kaydolmayı ve oturum açmayı kolaylaştırmak için kullanabileceği Google veya sosyal medya girişine benzer. LYXe, platformdaki birincil hizmet varlığıdır; LUKSO blok zincirine ve ekosistemine güç sağlar ve kullanıcıların Metaverse’inde dijital kimliklerini talep etmelerini sağlar.

Metaverse Coin Listesinde Analistlerin Favorisi

  • #1 Dalarnia Madenleri (DAR)

Mines of Dalarnia (DAR) Kasım 2021’de piyasaya sürüldü. en az değerlendirilen ve şu anda en az değer verilmekte Metaverse coin oyunu için analistlerin favorisi. Kullanıcıların kaynak madenciliği yapması ve karakterlerini keşif gezilerine götürmesi etrafında dönen bir 2D platform oyunudur. Mines of Dalarnia, ayın başlarında piyasaya sürülen ana ağıyla tamamen işlevseldir. Kullanıcılar şu anda platforma kaydolabilmekte. Hatta oyunu tamamen ücretsiz olarak kontrol edebilirler. Mines of Dalarnia, yüksek miktarda zincir içi etkileşim ve işlem gerektirmektedir.

Mines of Dalarnia için birincil hizmet varlığı, hem ERC-20 Ethereum hem de BEP-20 BNB zincir sürümlerini içeren DAR’dır. DAR, sanal gayrimenkul ve diğer oyun içi varlıkları satın almak için kullanılabilmekte. Ayrıca kullanıcılara madencilik kaynakları için bir ödül olarak dağıtılmaktadır.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...