Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coin Algorand FIFA İle Ortak Oldu

Paylaş

Tüm dünyadan Metaverse ve NFT başlıklarında büyük yankı uyandıracak haberler gelmekte. Bu haberlerin tamamını en hızlı şekilde ulaşmak için NFXHaber’i takip etmeyi unutma. Metaverse ve dijital dünyaya giriş için ülkeler, dev firmalar ve kuruluşlar adeta sıraya girmiş durumda. Dünyanın futbol yönetim organı FIFA, blockchain yenilikçisi olan Metaverse coin Algorand ile bir ortaklık duyurdu. Algorand artık FIFA’nın resmi blockchain platformu olacak ve blockchain cüzdan çözümleri sunacak. Duyurudan sonra, Algorand token fiyatı hemen keskin bir artış görmekte.

Metaverse Coin Algorand ve FIFA

Algorand, çeşitli uluslararası futbol kulüpleri ve etkinliklerinde yer almaktadır. Birkaç ay önce, NJ/NY Gotham Futbol Kulübü ile bir teknoloji ortaklığı imzaladılar. Bu yüzden markalarının artık ligde dolaştığını görüyoruz. Bu ortaklık, blok zinciri ödemelerini ve stadyum içi ve topluluktaki NFT entegrasyonlarını içerir.

FIFA anlaşmasından bu yana, artık 2022 Katar FIFA Dünya Kupası’nın bölgesel sponsoru konumundalar. Ayrıca Avustralya ve Yeni Zelanda’daki 2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası’nın resmi sponsoru. Ancak FIFA ile yapılan bu anlaşma sıradan bir sponsorluk anlaşması değil.

Blockchain şirketi, FIFA’nın dijital varlık stratejisini daha da geliştirmesine yardımcı olacak. Buna ek olarak FIFA, reklam, medya teşhiri ve promosyon fırsatları dahil olmak üzere sponsorluk varlıkları sağlayacaktır. Analistlere göre bu durum bir kazan-kazan gibi gelmekte.

FIFA Başkanı, bunun FIFA’nın kararlılığının açık bir göstergesi olduğunu söyledi. Odak noktası, uzun vadeli gelir artışı için sürekli olarak yenilikçi kanallar aramaktır. Resmi olarak blockchain alanına girdiklerinde, çeşitli yeni fırsatların kilidini açacaktır. Örneğin, bu blok zinciri ödemelerini, NFT’leri, sanal araziyi ve diğer dijital varlıkları içerebilir.

Algorand, büyümeyi, kapsayıcılığı, şeffaflığı ve yeniliği hızlandırmanın bir yolu olarak Web3 dijital yeteneklerini geliştirir. Ayrıca, blok zincirinin çevresel etkisine sürekli olarak odaklanırlar. Şirket, çeşitli endüstrilerle yeni ortaklıklar üzerinde çalışıyor. Silvio Micali ve ekibi finans, oyun, müzik, sanat ve spor alanlarında zengin bir deneyime sahiptir. Bu, ilerleyen futbol organizasyonu için sorunsuz bir geçiş sağlamalıdır.

Metaverse coin fiyatlamaları günden güne değişim gösterebileceği gibi böyle büyük anlaşmalar ile kalıcı bir yükselişe fırsat tanıyabilmektedir. Bu sebeple piyasa fiyatlamasının ve projelerinin büyük olduğuna inandığınız Metaverse coinleri almaya özen göstermelisiniz.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...