Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coin 2 Günde Yüzde 70 Değer Kazandı!

Paylaş

Metaverse coin olan APE fiyatları, kripto çöküşünün ortasında iki gün içinde hızla yükselmekte. Piyasa kanlı gözyaşlarını yıkamaya devam etmekte. Fakat Otherside ekibi, gelecekteki bir Metaverse projesi için oynanış ve bir web sitesi içeren bir tanıtım videosu yayınlamaya karar verdi. Yeni web sitesinde Otherdeed’a benzer birkaç ayrıntıyla karşılaşıyoruz. Oyun içi pazar yeri ipucu: “Yolcular, satın almak, satmak, ticaret yapmak için bir araya gelin.”

Otherdeed’e özgü Metaverse NFT koleksiyonunun sahipleri, oyunun son görünümünü belirlemek için testlere ve demolara katılabilecekler. SDK uygulamasını kullanarak kendi öğelerinizi oluşturma ve geliştirme için avantajlar kazanma fırsatı tanınmakta. Böyle büyük ölçekli ve ilham verici bir duyuru, proje hayranlarına güven verdi. Ve sadece iki gün içinde Metaverse coin fiyatlarını yüzde 70 oranında yükseldi. Ayrıca, coinin kendisi, en büyük 100 Ether balinaları arasında ortalama 36.138 dolar satın alma büyüklüğü ile en büyük Ethereum balinaları arasında son 24 saat içinde en çok satın alınan ilk 10 listeye geri döndü. Ayrıca APE, en büyük 500 Ethereum balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşme haline geldi.

Metaverse Coin Ape Piyasanın Sınırlarını Zorlamaya Devam Ediyor

1 Mayıs’ta başlayan The Otherside destanı, düzenli haberler vermeye devam ediyor. BAYC topluluğu kesinlikle şu anda kripto dünyasının Terra tarzında değil. Olumlu anlamda ana habercileri olarak adlandırılabilir. “Otherside” Metaverse projesinin, halka açık ihalenin başlamasından sonraki üç saat içinde 55.000 NFT’lik tüm mevcut Otherdeed arsalarını nasıl sattığını hatırlamakta fayda var. Fakat o zaman bir jetonun fiyatı 305 dolar APE idi. Toplamda, şirket 317 milyon dolara eşdeğer olan 16.7 milyon APE toplamayı başardı. Bu, bir NFT projesinin rekor düzeyde halka arzıydı.

Etherscan’a göre, Otherdeed tokenlerinin satışı. Ethereum blockchain gaz ücretinin 8.000 GWEI’ye fırlamasına ve tüm Ethereum arzının yaklaşık %18 oranında azalmasına neden oldu. Yuga Labs daha sonra ApeCoin’in uygun ölçeklendirme için kendi blok zincirine ihtiyacı olduğunu belirtti. Ayrıca gazın maliyetini dengeleme sözü verdi. Maymunlar, piyasadaki genel paniğe rağmen ilerlemeye ve pozitifliğe ilham vermeye devam ediyor. Yolculuklarını takip etmek kesinlikle çok ilginç olacak.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...