Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Bir Düğüne Daha Ev Sahipliği Yapacak!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Çift, milliyetleri nedeniyle kendi ülkelerinde kimliklerini kaydettirmekte zorluk çektikten sonra 2019’da Gürcistan’da evlendi. Ughetto’nun bir gazetede dediği gibi, evliliğimizi kaydettirmek için Gürcistan’a uçmayı seçmemizin nedenlerinden biri.

Çift, sanal evliliklere odaklanmakta olan kendi düğün şirketlerini kurmakta. Çift, metaverse düğünlerini bir deneme koşusu olarak kullanmayı planlamakta. Törenin tam maliyeti açıklanmamasına rağmen, gazete 800 dolar veya 3.000 DH’den fazlaya mal olacağına inanmakta.

Çiftin düğün kıyafetlerini OpenSea aracılığı ile satın aldı. Bu bilgiyi ise Blockchain Group tarafından hazırlanan bir rapora dayandırılmakta. Makaleye göre, çiftin en yakın 20 arkadaşı metaverse aracılığıyla onlara katılması planlanmakta.
Ülkelerinden kaynaklanan yasal sorunlar onları 2019’da Gürcistan’da evlenmeye zorladıktan sonra, Dubai merkezli bir çift metaverse’de evlenmeye karar verdi. Düğünün ardından çift, kişisel deneyimlerini metaverse’deki diğerlerinin evlenmelerine yardımcı olmak için kullanacaklarını belirtti.

Metaverse Evrende Düğün Sonrasında Kutlama

Dubai’de ikamet eden bir Fransız vatandaşı olan Florian Ughetto ve nişanlısı Liz Nunez’in, evliliklerini kaydettiren yasal sorunlar yaşadı. Daha sonra 19 Mayıs’ta metaverse’de evlenmeyi planladıklarını açıkladı. Çift, Georgia’da evlendikten yaklaşık üç yıl sonra metaverse’de evlenmeye karar verdiklerini açıkladı.

Çiftin düğün kıyafetleri, Blockchain Group tarafından hazırlanan bir rapora göre, takas edilemez bir token (NFT) pazarı olan Opensea aracılığıyla satın alındı. Makaleye göre, çiftin en yakın 20 arkadaşı metaverse aracılığıyla onlarla olacak.

Sanal Dünya Evlilik Hizmetleri

Evlilik yemini ettikten sonra yapacakları prosedürlerin açıklandığı rapora göre, müstakbel karı koca evlilik sonrası parti için metaverse’deki bir siteye gidecekler. Ughetto’nun gazetede dediği gibi, evliliğimizi kaydettirmek için Gürcistan’a uçmayı seçmemizin nedenlerinden biri.

Bu arada, hikayeye göre, çift sanal evliliklere odaklanmakta. Bu yüzde kendi düğün planlama şirketini kurdu. Çift, metaverse düğünlerini bir deneme koşusu olarak kullanmayı planlıyor. Törenin tam maliyeti açıklanmamasına rağmen, gazete 800 dolar veya 3.000 DH’den fazlaya mal olacağına inanılmakta. Şimdi akıllara gelen soru ise çok ilgin. Metaverse üzerinde evlenen çiftler, fiziki hayatta da bunu geçerli kılabilecekler mi?

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...