Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Bir Düğüne Daha Ev Sahipliği Yapacak!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Çift, milliyetleri nedeniyle kendi ülkelerinde kimliklerini kaydettirmekte zorluk çektikten sonra 2019’da Gürcistan’da evlendi. Ughetto’nun bir gazetede dediği gibi, evliliğimizi kaydettirmek için Gürcistan’a uçmayı seçmemizin nedenlerinden biri.

Çift, sanal evliliklere odaklanmakta olan kendi düğün şirketlerini kurmakta. Çift, metaverse düğünlerini bir deneme koşusu olarak kullanmayı planlamakta. Törenin tam maliyeti açıklanmamasına rağmen, gazete 800 dolar veya 3.000 DH’den fazlaya mal olacağına inanmakta.

Çiftin düğün kıyafetlerini OpenSea aracılığı ile satın aldı. Bu bilgiyi ise Blockchain Group tarafından hazırlanan bir rapora dayandırılmakta. Makaleye göre, çiftin en yakın 20 arkadaşı metaverse aracılığıyla onlara katılması planlanmakta.
Ülkelerinden kaynaklanan yasal sorunlar onları 2019’da Gürcistan’da evlenmeye zorladıktan sonra, Dubai merkezli bir çift metaverse’de evlenmeye karar verdi. Düğünün ardından çift, kişisel deneyimlerini metaverse’deki diğerlerinin evlenmelerine yardımcı olmak için kullanacaklarını belirtti.

Metaverse Evrende Düğün Sonrasında Kutlama

Dubai’de ikamet eden bir Fransız vatandaşı olan Florian Ughetto ve nişanlısı Liz Nunez’in, evliliklerini kaydettiren yasal sorunlar yaşadı. Daha sonra 19 Mayıs’ta metaverse’de evlenmeyi planladıklarını açıkladı. Çift, Georgia’da evlendikten yaklaşık üç yıl sonra metaverse’de evlenmeye karar verdiklerini açıkladı.

Çiftin düğün kıyafetleri, Blockchain Group tarafından hazırlanan bir rapora göre, takas edilemez bir token (NFT) pazarı olan Opensea aracılığıyla satın alındı. Makaleye göre, çiftin en yakın 20 arkadaşı metaverse aracılığıyla onlarla olacak.

Sanal Dünya Evlilik Hizmetleri

Evlilik yemini ettikten sonra yapacakları prosedürlerin açıklandığı rapora göre, müstakbel karı koca evlilik sonrası parti için metaverse’deki bir siteye gidecekler. Ughetto’nun gazetede dediği gibi, evliliğimizi kaydettirmek için Gürcistan’a uçmayı seçmemizin nedenlerinden biri.

Bu arada, hikayeye göre, çift sanal evliliklere odaklanmakta. Bu yüzde kendi düğün planlama şirketini kurdu. Çift, metaverse düğünlerini bir deneme koşusu olarak kullanmayı planlıyor. Törenin tam maliyeti açıklanmamasına rağmen, gazete 800 dolar veya 3.000 DH’den fazlaya mal olacağına inanılmakta. Şimdi akıllara gelen soru ise çok ilgin. Metaverse üzerinde evlenen çiftler, fiziki hayatta da bunu geçerli kılabilecekler mi?

Benzer Yazılar

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...