Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metapreneurs NFT Koleksiyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Metaverse’de bir girişimci olarak onu büyütmek ister misiniz? Belki de yeni bir planınız var ama içeriden bilginiz veya bağlantılarınız yok mu? Metapreneurs NFT, Ethereum blok zincirinde ERC 721 olarak tutulan bir NFT koleksiyonudur. 600’den fazla özelliğe sahip 11.111 benzersiz NFT koleksiyonundan oluşmaktadır. Koleksiyon, size dijital bir sanal dünyaya veya başarılı girişimcilerden oluşan toplulukla Metapreneurs’a erişmenizi sağlar.

Metapreneurs satışı, Ocak ayında 6 milyon dolarlık satışla başladıktan kısa bir süre sonra tükendi. Orta Doğu’nun en çok satılan 3. projesi. Ve dünya çapındaki Opensea’daki ilk 100 listede.” Yazılı olarak, 770 ETH’nin üzerinde ömür boyu hacme sahip 5620’den fazla Metapreneur sahibi var. Son yedi günde bir yavaşlama görülmesine rağmen mevcut taban fiyat 0,07 ETH.

Metapreneurs NFT ve Geleceği

Ekip, ticari girişimlerde yardımcı olmak ve girişimci bir zihniyet aşılamak için toplu olarak çalışmayı amaçlıyor. Buradaki fikir, özel dehalara sahip elit bir kulübe erişim sağlamak. Ayrıca sahiplerine birçok avantaj ve NFT ekosisteminde ve ötesinde başarıya ayak uyduracak olmasıdır.

Ekip şöyle diyor:

“Metapreneurs sadece bir NFT koleksiyonu değil, sahiplerimizin doğru zamanda doğru insanlarla öğrenmesi ve bağlantı kurması için bir fırlatma rampası. Metapreneurs NFT’lerine sahip olmak, girişimci fikirli insanlardan oluşan özel bir uluslararası ağa üyelik sağlar.”

Koleksiyonun Yol Haritası

Yol haritasında belirtilen bazı hedeflere, bir genel merkez için Decentraland’de Metaverse LAND satın alınması da dahil olmak üzere zaten ulaşıldı. Burada topluluk üyeleri Metapreneurs metaverse’deki güncellemelere oy verebilmekte.

  • Topluluk, her ay Metapreneur sahiplerinin fikirlerini, projelerini ve e-ticareti projeye bağlı güçlü bir yatırımcı grubuna sunabilecekleri bir ‘Hızlandırıcı’ düzenleyecek. Ayrıca, topluluk içindeki en iyi projeler için bir topluluk cüzdan fonu sağlanacaktır.
  • Bundan sonra, yalnızca metapreneur NFT sahipleri tarafından erişilebilen özel bir Metapreneurs Web3 platformu. Platformda, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için birinci sınıf kaynakları ve araçları kullanabileceksiniz. Buna kripto, blok zinciri, NFT’ler, e-ticaret ve daha fazlasıyla ilgili kaynaklar dahildir.
  • Sırada, değerlerini artırmak ve nadir NFT’ler oluşturmak için Metapreneur NFT’lerinizi birleştirebilirsiniz.
  • Şimdi, yayınlanan Yol Haritasının yarısında, Metafather sahiplerine ‘Formül’ sunmakta. Sahibi, Formülü metapreneur NFT ile tanıştırdığında. Bu, sahibinin Metapreneurs meta veri tabanında sanal kimliği olarak kullanabileceği bir 3B sürümün kilidini açar.Bu noktada, bir eğitim hayır kurumuna 50.000 dolar bağışta bulunmayı ve Metapreneur Web3 platformuna bir ürün mağazası eklemeyi planlıyorlar. Burada, NFT’nizin 3D figürlerini alabilirsiniz. Yalnızca dijital varlığın sahipleri platforma erişebilmekte.

Bu noktada, bir eğitim hayır kurumuna 50.000 dolar bağışta bulunmayı ve Metapreneur Web3 platformuna bir ürün mağazası eklemeyi planlıyorlar. Burada, NFT’nizin 3D figürlerini alabilirsiniz. Yalnızca dijital varlığın sahipleri platforma erişebilmekte. Bu benzersiz dijital varlıklardan birine sahip olmak, büyük şehirlerdeki özel partilere erişim ve dijital varlıklarınızı $TOKEN oluşturmak için stake etme şansı tanır. Ayrıca daha fazla yardımcı program sağlar.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...