Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metapreneurs NFT Koleksiyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Metaverse’de bir girişimci olarak onu büyütmek ister misiniz? Belki de yeni bir planınız var ama içeriden bilginiz veya bağlantılarınız yok mu? Metapreneurs NFT, Ethereum blok zincirinde ERC 721 olarak tutulan bir NFT koleksiyonudur. 600’den fazla özelliğe sahip 11.111 benzersiz NFT koleksiyonundan oluşmaktadır. Koleksiyon, size dijital bir sanal dünyaya veya başarılı girişimcilerden oluşan toplulukla Metapreneurs’a erişmenizi sağlar.

Metapreneurs satışı, Ocak ayında 6 milyon dolarlık satışla başladıktan kısa bir süre sonra tükendi. Orta Doğu’nun en çok satılan 3. projesi. Ve dünya çapındaki Opensea’daki ilk 100 listede.” Yazılı olarak, 770 ETH’nin üzerinde ömür boyu hacme sahip 5620’den fazla Metapreneur sahibi var. Son yedi günde bir yavaşlama görülmesine rağmen mevcut taban fiyat 0,07 ETH.

Metapreneurs NFT ve Geleceği

Ekip, ticari girişimlerde yardımcı olmak ve girişimci bir zihniyet aşılamak için toplu olarak çalışmayı amaçlıyor. Buradaki fikir, özel dehalara sahip elit bir kulübe erişim sağlamak. Ayrıca sahiplerine birçok avantaj ve NFT ekosisteminde ve ötesinde başarıya ayak uyduracak olmasıdır.

Ekip şöyle diyor:

“Metapreneurs sadece bir NFT koleksiyonu değil, sahiplerimizin doğru zamanda doğru insanlarla öğrenmesi ve bağlantı kurması için bir fırlatma rampası. Metapreneurs NFT’lerine sahip olmak, girişimci fikirli insanlardan oluşan özel bir uluslararası ağa üyelik sağlar.”

Koleksiyonun Yol Haritası

Yol haritasında belirtilen bazı hedeflere, bir genel merkez için Decentraland’de Metaverse LAND satın alınması da dahil olmak üzere zaten ulaşıldı. Burada topluluk üyeleri Metapreneurs metaverse’deki güncellemelere oy verebilmekte.

  • Topluluk, her ay Metapreneur sahiplerinin fikirlerini, projelerini ve e-ticareti projeye bağlı güçlü bir yatırımcı grubuna sunabilecekleri bir ‘Hızlandırıcı’ düzenleyecek. Ayrıca, topluluk içindeki en iyi projeler için bir topluluk cüzdan fonu sağlanacaktır.
  • Bundan sonra, yalnızca metapreneur NFT sahipleri tarafından erişilebilen özel bir Metapreneurs Web3 platformu. Platformda, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için birinci sınıf kaynakları ve araçları kullanabileceksiniz. Buna kripto, blok zinciri, NFT’ler, e-ticaret ve daha fazlasıyla ilgili kaynaklar dahildir.
  • Sırada, değerlerini artırmak ve nadir NFT’ler oluşturmak için Metapreneur NFT’lerinizi birleştirebilirsiniz.
  • Şimdi, yayınlanan Yol Haritasının yarısında, Metafather sahiplerine ‘Formül’ sunmakta. Sahibi, Formülü metapreneur NFT ile tanıştırdığında. Bu, sahibinin Metapreneurs meta veri tabanında sanal kimliği olarak kullanabileceği bir 3B sürümün kilidini açar.Bu noktada, bir eğitim hayır kurumuna 50.000 dolar bağışta bulunmayı ve Metapreneur Web3 platformuna bir ürün mağazası eklemeyi planlıyorlar. Burada, NFT’nizin 3D figürlerini alabilirsiniz. Yalnızca dijital varlığın sahipleri platforma erişebilmekte.

Bu noktada, bir eğitim hayır kurumuna 50.000 dolar bağışta bulunmayı ve Metapreneur Web3 platformuna bir ürün mağazası eklemeyi planlıyorlar. Burada, NFT’nizin 3D figürlerini alabilirsiniz. Yalnızca dijital varlığın sahipleri platforma erişebilmekte. Bu benzersiz dijital varlıklardan birine sahip olmak, büyük şehirlerdeki özel partilere erişim ve dijital varlıklarınızı $TOKEN oluşturmak için stake etme şansı tanır. Ayrıca daha fazla yardımcı program sağlar.

Benzer Yazılar

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...