Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

MetaMask, Coinbase Ortaklığı Devam Edecek!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Coinbase, kripto kolaylık özelliği ‘Coinbase Pay’ özelliğini Mart ayında başlattı. Hatta şimdi şirket, daha geniş blok zinciri ekosisteminde dağıtımını kolaylaştıracak bir konumda. Web3 geliştiricilerinin ve işletmelerinin, lider cüzdan MetaMask bunu yapan ilk harici cüzdan olarak ortaya çıktı. Ayrıca bu özelliği dApp’lerine sorunsuz bir şekilde entegre edebilecekleri anlamına geliyor. 

Metaverse ve NFT dünyasında yaşanan gelişmelerde yatırımcılar önemli rol oynamakta. Metaverse ve NFT alanında yaşanan bu gelişmeler yatırımcıları doğrudan etkilemekte. Bu yüzden Coinbase Pay ve Metamask gibi yatırım araçları yatırımcılar için büyük nimet olarak görülmekte.

MetaMask Cüzdanları Büyüyor

Bilmeyenler için Coinbase Pay, platform kullanıcılarının birkaç basit tıklamayla kripto satın almalarını sağlamakta. Ayrıca bir cüzdan veya dApp’e aktarmalarını sağlayan bir işlevdir. Bunun nedeni, özelliğin Coinbase veritabanında halihazırda kaydedilmekte olan bilgilere bağlı: Bu, kullanıcıların uzun soluklu işe alım süreçlerinden ve genellikle tanıdık olmayan bir platformda çalışırken gözlemlenen ek doğrulama yöntemlerinden kaçınmasına olanak tanır. Böylece Web3 dünyasına da adapte olmuş bir sistemi gerçekleştirmekte. Firma bilinirliği bu alanda gelir elde etmek için en büyük araç olarak görülmekte. MetaMask cüzdanları ise bu dünyada her alanda hizmet vermek istemekte.

Bu özellik, entegrasyonu bireysel katılım ve doğrulama sistemleri oluşturma ve geliştirme gereksinimini hafifleteceğinden, birçok Web3 geliştiricisi için çok büyük bir değere sahip olacaktır. Böylece geliştirmenin asıl amacı sadece kâr etmek değil bütün ekosistemi beslemek. 

Şimdiye kadar Coinbase Pay, yalnızca Coinbase Wallet ve Coinbase NFT’ye entegre edildi, ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde 30 milyon MetaMask kullanıcısı harikarlarını deneyimleyebileyecek. Özelliğin gelecekti kullanıma sunulması ile ilgili olarak, Coinbase’in geliştirici belgelerinde Coinbase Pay’ın nasıl entegre edileceğine ilişkin daha fazla bilgi ile ilgili dApp’leri SDK erişimine başvurmak için onlarla iletişime geçmek için çağrıda bulundu.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...