Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

MetaMask, Coinbase Ortaklığı Devam Edecek!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Coinbase, kripto kolaylık özelliği ‘Coinbase Pay’ özelliğini Mart ayında başlattı. Hatta şimdi şirket, daha geniş blok zinciri ekosisteminde dağıtımını kolaylaştıracak bir konumda. Web3 geliştiricilerinin ve işletmelerinin, lider cüzdan MetaMask bunu yapan ilk harici cüzdan olarak ortaya çıktı. Ayrıca bu özelliği dApp’lerine sorunsuz bir şekilde entegre edebilecekleri anlamına geliyor. 

Metaverse ve NFT dünyasında yaşanan gelişmelerde yatırımcılar önemli rol oynamakta. Metaverse ve NFT alanında yaşanan bu gelişmeler yatırımcıları doğrudan etkilemekte. Bu yüzden Coinbase Pay ve Metamask gibi yatırım araçları yatırımcılar için büyük nimet olarak görülmekte.

MetaMask Cüzdanları Büyüyor

Bilmeyenler için Coinbase Pay, platform kullanıcılarının birkaç basit tıklamayla kripto satın almalarını sağlamakta. Ayrıca bir cüzdan veya dApp’e aktarmalarını sağlayan bir işlevdir. Bunun nedeni, özelliğin Coinbase veritabanında halihazırda kaydedilmekte olan bilgilere bağlı: Bu, kullanıcıların uzun soluklu işe alım süreçlerinden ve genellikle tanıdık olmayan bir platformda çalışırken gözlemlenen ek doğrulama yöntemlerinden kaçınmasına olanak tanır. Böylece Web3 dünyasına da adapte olmuş bir sistemi gerçekleştirmekte. Firma bilinirliği bu alanda gelir elde etmek için en büyük araç olarak görülmekte. MetaMask cüzdanları ise bu dünyada her alanda hizmet vermek istemekte.

Bu özellik, entegrasyonu bireysel katılım ve doğrulama sistemleri oluşturma ve geliştirme gereksinimini hafifleteceğinden, birçok Web3 geliştiricisi için çok büyük bir değere sahip olacaktır. Böylece geliştirmenin asıl amacı sadece kâr etmek değil bütün ekosistemi beslemek. 

Şimdiye kadar Coinbase Pay, yalnızca Coinbase Wallet ve Coinbase NFT’ye entegre edildi, ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde 30 milyon MetaMask kullanıcısı harikarlarını deneyimleyebileyecek. Özelliğin gelecekti kullanıma sunulması ile ilgili olarak, Coinbase’in geliştirici belgelerinde Coinbase Pay’ın nasıl entegre edileceğine ilişkin daha fazla bilgi ile ilgili dApp’leri SDK erişimine başvurmak için onlarla iletişime geçmek için çağrıda bulundu.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...