Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

MetaMask, Coinbase Ortaklığı Devam Edecek!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Coinbase, kripto kolaylık özelliği ‘Coinbase Pay’ özelliğini Mart ayında başlattı. Hatta şimdi şirket, daha geniş blok zinciri ekosisteminde dağıtımını kolaylaştıracak bir konumda. Web3 geliştiricilerinin ve işletmelerinin, lider cüzdan MetaMask bunu yapan ilk harici cüzdan olarak ortaya çıktı. Ayrıca bu özelliği dApp’lerine sorunsuz bir şekilde entegre edebilecekleri anlamına geliyor. 

Metaverse ve NFT dünyasında yaşanan gelişmelerde yatırımcılar önemli rol oynamakta. Metaverse ve NFT alanında yaşanan bu gelişmeler yatırımcıları doğrudan etkilemekte. Bu yüzden Coinbase Pay ve Metamask gibi yatırım araçları yatırımcılar için büyük nimet olarak görülmekte.

MetaMask Cüzdanları Büyüyor

Bilmeyenler için Coinbase Pay, platform kullanıcılarının birkaç basit tıklamayla kripto satın almalarını sağlamakta. Ayrıca bir cüzdan veya dApp’e aktarmalarını sağlayan bir işlevdir. Bunun nedeni, özelliğin Coinbase veritabanında halihazırda kaydedilmekte olan bilgilere bağlı: Bu, kullanıcıların uzun soluklu işe alım süreçlerinden ve genellikle tanıdık olmayan bir platformda çalışırken gözlemlenen ek doğrulama yöntemlerinden kaçınmasına olanak tanır. Böylece Web3 dünyasına da adapte olmuş bir sistemi gerçekleştirmekte. Firma bilinirliği bu alanda gelir elde etmek için en büyük araç olarak görülmekte. MetaMask cüzdanları ise bu dünyada her alanda hizmet vermek istemekte.

Bu özellik, entegrasyonu bireysel katılım ve doğrulama sistemleri oluşturma ve geliştirme gereksinimini hafifleteceğinden, birçok Web3 geliştiricisi için çok büyük bir değere sahip olacaktır. Böylece geliştirmenin asıl amacı sadece kâr etmek değil bütün ekosistemi beslemek. 

Şimdiye kadar Coinbase Pay, yalnızca Coinbase Wallet ve Coinbase NFT’ye entegre edildi, ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde 30 milyon MetaMask kullanıcısı harikarlarını deneyimleyebileyecek. Özelliğin gelecekti kullanıma sunulması ile ilgili olarak, Coinbase’in geliştirici belgelerinde Coinbase Pay’ın nasıl entegre edileceğine ilişkin daha fazla bilgi ile ilgili dApp’leri SDK erişimine başvurmak için onlarla iletişime geçmek için çağrıda bulundu.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...