Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaluxe NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek!

Paylaş

Metaluxe, modacı Chuck Hellman ve dijital strateji uzmanı Christian Barker tarafından oluşturulmuştur. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan Metaluxe NFT koleksiyonu tanıtıldı. Kurucuların, moda şirketi Hellman Retail Group için 4 milyon sosyal medya ağı oluşturumasına güveniliyor. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Metaluxe NFT

Metaluxe NFT Koleksiyonu

Metaluxe NFT koleksiyonu, programın yardımı olmadan elle tasarlanan 10.000 adet özenle hazırlanmış takım elbise içerir. Takım elbiseler mevcut ekip tarafından tasarlanmıştır. Ayrıca tasarlanan takım elbiseler, Chuck’ın lüks moda sektöründeki uzun süreli geçmişinden ilham alır. Üstelik Metaluxe’un bu yaklaşımı geleceğe yönelik sanatsal yaklaşımının bir parçasıdır. Metaluxe koleksiyonu sahiplerinin dijital kimlikleriyle poz vermelerine olacak tanır. Modellemelerine ve içerik oluşturmalarına da olanak tanıyacak. El yapımı olan bu koleksiyon, basit bir yardımcı program ile bu takımları hayata geçiren uzman tasarımı bir araya getirerek Metaluxe’un Web 3’e girişini de destekliyor.

Projeye başlarken Metaluxe vizyonu, sürükleyici gerçeklik deneyimleri sağlamaktır. Ayrıca sürekli olarak geliştirerek büyüyen bir topluluğu bir araya getirmektir. Metaluxe, dijital kimlikleri hızlandırmak için gerekli araçları sağlamaktadır. Metaluxe, takımlarını hayata geçirmek için 3D artırılmış gerçeklik alanında olan VNTANA ile ortak oldu. VNTANA, 3D dosyaları otomatik olarak optimize eder. Ayrıca bu dosyalar paylaşılabilecektir. Bir 3D Web görüntüleyici oluşturmaya yarar. Böylece tüm Metaluxe koleksiyonu sahipleri kıyafetlerini herhangi bir ortama yerleştirecektir. Üstelik NFT sahipleri poz verebilirler. Ayrıca isterlerse sabit kameralarıyla kendi fotoğraf içeriklerini oluşturlar.

Metaluxe NFT koleksiyonunun öne çıkan özellikleri vardır. Bunlardan en öne çıkanı Metaluxe’ün inşa ettiği bir topluluk olan Luxe Club giriştir. Dahası koleksiyon içerisinde özel giyilebilir ürünler olacaktır. Ayrıca gelecekteki indirimler dahil olmak üzere NFT sahipleri için özel erişim fırsatları yer alacaktır.

VNTANA Hakkında

VNTANA, markaların, üreticilerin ve perakendecilerin ortak çözüm noktalarıdır. Üstelik e-ticaret, B2B satışları, sosyal medya ve Metaverse için sürükleyici çevrimiçi deneyimler sağlar. Bu platform, 3 boyutlu ticaret platformudur. Tam otomatik, patentli 3D optimizasyonu vardır. Herhangi bir ekstra çaba gerektirmeden dosya boyutunu yüzde 99’a kadar azaltır. Böylece Web, sosyal medya ve sanal dünyalar için ihtiyaç olan dosya türlerine ve boyuta anında sahip olunur. Sektörün amaca yönelik ilk 3D CMS’sinin üzerine inşa edilen VNTANA, markaların yerleşik AR ile yüksek kalitede, hızlı yüklenen 3D Web görüntüleyici aracılığıyla ticaret için imkan sağlar. Ayrıca 3D varlıkları dağıtmasına olanak tanır.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...