Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Meşhur NFT Koleksiyonu Hacim Rekoru Kırıyor

Paylaş

Goblintown NFT, derinleşen bir kripto ayı piyasasının sonuçlarından dolayı büyük oranda değer kaybetti. Fayda ve yol haritalarının NFT girişimlerinde oynayabileceği veya oynaması gereken rollere ilişkin gergin ve nadiren neşesiz tartışmaların ortasında, Goblintown alaycı bir şekilde eğlenceli bir göz kırpma ile sektöre girdi. “Yol haritası yok. Yardımcı program yok. Anlaşmazlık Yok.

Ayrıca, NFT’lerin kendileri, Beavis ve Butthead’in, yaratıcısının girişim içinde bir görev gerçekleştirdiğini düşünüyorlar. Beeple da dahil olmak üzere bazı grup üyeleri Goblintown’u “az çabayla pump and dump” girişimi olarak görmekte. Fakat kalanlar bunu bir ilham kaynağı olarak görmeye devam ediyor. Goblintown yan ürün girişimleri OpenSea’nin hacim tablosunu yumuşatmaya başladı. Aslında, 2 Haziran’da Goblintown ve türevleri, OpenSea’deki tüm işlemlerin %43,7’sini oluşturmaktaydı. Hatta tüm ETH miktarının %32’sini oluşturuyordu.

Goblintown taban fiyatı şu anda 6.5 ETH. Öyle ki çoğumuz bu girişimi satın almaya gücümüz yetmiyor. Yani türevler sonraki en temiz şey olabilir. Bir Goblin’e gururla sahip olmaya kararlı olanlar için piyasada çok sayıda seçenek var. OpenSea listelerinin zirvesinde yer alan en sıcak 5 Goblintown yan girişiminin bir envanterini derledik.

GRLZ

OpenSea’de, Web3 takma adı Jen olan bir kişiye dayanan Goblin Grlz, kutuda ne diyorsa onu yapar. Size çok çeşitli havalı kıyafetler ve ekipmanlarla tamamlanmış goblin kızların NFT’lerini sağlar. Şu anda taban değeri 0,06 ETH olan tam 5.000 Goblin Grlz NFT var. Girişimin tam alım ve satım miktarı 400 ETH’dir. Bu girişimin iyi yanı, ön NFT brüt satışlarının %15’inin kod yazan kadınlara bağışlanması.

Goblintown – Hobotown

Burada yer alan NFT girişimlerinin her biri gibi, hobotown da tuhaf. Goblintown’ın web sitesinin biraz opak olduğunu düşünmeniz durumunda hobotown.wtf, ana sayfasında çok sayıda pazaryerinde rastlanmakta. OpenSea’nin son 24 saatteki hacim kontrol listesinde 5. sırada. Görünüşe göre hobotown, bir nedenden dolayı Goblintown’a karşı bir serseri kin besliyor. Piyasada 0,08 ETH taban değerinde tam 6.900 NFT bulunabilir. Ayrıca teşebbüs alım satım miktarında 862 ETH tamamlamıştır. Hobotown NFT’nin şu anki 3500 ev sahibi var.

Child Goblinz 

Elbette, Goblintown türevleri artık tam bir Hollywood haline geldi. Toplam 841 ETH hacim miktarı ve 0,02 ETH taban değeri ile girişim, çeşitli göz türlerinin, kafa şekillerinin, fizik boyutlarının ve silahların bir karışımı olabilen 5.000 çocuk goblin NFT’sini içeriyor.

Dwarftown NFT

Dwarftown, 219 ETH’lik bir hacimle gün tamamlıyor. Şu anda OpenSea’nin hacim tablosunda son 24 saat için 17. sırada. Zorlu savaşa hazır cücelerden oluşan bir NFT çeşididir. NFT’lerin kendileri fevkalade aptal görünümlü. Ayrıca South Park’taki animatörlerin, çeşitli çekiç, topuz, kılıç dizileriyle donatılmış Yüzüklerin Efendisi’ne dayanan bir bölüm yapmaya karar vermeleri durumunda çizecekleri bir şey gibi görünüyor. eksenler ve kalkanlar.

Zombiestown NFT

Zombiestown, girişimin web sitesine uygun olarak yükselen yedi,777 zombi NFT’sinden oluşan bir gruptur. Zıt Goblintown türevlerinden görsel olarak farklı olan bu NFT’ler, çok çeşitli kafatası ve kafa türlerinden tamamen farklı ağız kaplamalarına ve hatta zombinin yüzüne gömülü bir dizi rastgele nesneye kadar bir dizi özelliğin karakteristiğidir.

Zombiestown, 828 ETH’lik tam bir alış ve satış miktarına sahip. OpenSea’nin 24 saatlik hacim tablosunda 0,035 ETH taban değeri içererek 31. sırada yer alıyor.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...