Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Mercedes NFT Tasarımlarını Ortaya Çıkartıyor!

Paylaş

Mercedes, kısa süre önce 2022 F1 Miami Grand Prix’sinde yarışan, yeni arka kanat tasarımlarını tanıttı. Tasarımlar NFT koleksiyonu içerisinde yer alacak. Mercedes NFT koleksiyonunun hayır amaçlı açık artırmaya çıkarılması bekleniyor. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık.

Mercedes NFT koleksiyonu satışa çıkıyor

Miami Grand Prix, F1’in en yeni etkinliklerinden biridir.  Mercedes’in bu etkinlik için büyük planları olduğunu söylemek yetersiz kalır. Mercedes’in yarış kolu, Miami Grand Prix’sinden önce, sırasında ve sonrasında yarış tutkunları için birçok şey hazırladı. Buna göre şirketin hedefleri, bir Mercedes NFT koleksiyonu etrafında yoğunlaşıyor.

Miami Grand Prix, bu F1 Sezonunun beşinci yarışıdır. Ancak Mercedes, Miami Grand Prix hafta sonu boyunca kayıt yaptıran hayranlara ilk dört Grand Prix için NFT teklif ediyor. Daha önce, Mercedes’in F1 için NFT hamlelerini bildirmiştik.

Mercedes’in ticari direktörü Richard Sanders, şirketin NFT teklifleriyle ilgili şunları paylaştı: 

“Küresel hayran kitlemizle etkileşim kurmanın yeni ve yenilikçi yollarını bulmak, bizim için önemlidir. Anı biriktirmek her zaman en sevdiğiniz spor takımını takip etmenin büyük bir parçası olmuştur. Mercedes’in NFT’leri, hayranların Mercedes-AMG Petronas F1 takımına daha yakın olmalarını sağlayacak. Gerçekten harika olan bu dijital koleksiyonları yaratmaktan heyecan duyuyoruz.”

Mercedes ve FTX’in iş birliği

Hepimizin bildiği gibi, Web3 alanı iş birliği üzerine kuruludur. Ayrıca tüm büyük Web3 projeleri, iş birliklerinden ve ortaklıklardan doğar. Mercedes NFT koleksiyonu için şirketin önünde iki seçenek vardı: Teknolojiyi kendi bünyesinde tasarlamak ve bir NFT platformu kurmak veya mevcut bir NFT platformuyla ortak olmak için gerekli tüm lisansları almak.

Doğal olarak şirket en makul seçeneği seçti. Yani, NFT projesini teslim etmek için FTX ile ortaklık kurdu. Şirket, bu iş birliği ile, Miami Grand Prix için heyecan verici bir NFT koleksiyonu yayınladı. Beğenilen bir sanatçı olan Mad Dog Jones, NFT projesinin tasarımlarını oluşturmak üzere görevlendirildi. Buna göre, Mad Dog Jones tarafından yaratılan bazı sanat eserleri, Miami Grand Prix’sinde hem Lewis Hamilton’ın hem de George Rusell’in araçlarında yer aldı.

Yarış arabalarının arka kanatları açık artırmaya çıkıyor

Miami Grand Prix’sinin hatırlanması gereken bir deneyim olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yarış sona erdiği için Mercedes ve FTX, ilgili NFT’leri yayınlamaya hazır. Bunun yanında, araçların arka kanatları açık artırmaya çıkacak.

Açık artırma, Mercedes F1 takımı ve Lewis Hamilton’ın Mission 44’ü tarafından desteklenen bir hayır girişimi olan Ignite için para toplanmasına yardımcı olacak. Ignite , motor sporlarında çeşitliliği ve katılımı desteklemeye kendini adamış bir kurum.

Mercedes NFT drop’unu kaçırdıysanız, paniğe kapılmanıza gerek yok. Mercedes ve FTX, yarış sezonuna katılan insanları, ücretsiz bir NFT koleksiyonu ile ödüllendirmeyi planlıyor.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...