Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

ME Ventures Yeni Danışmanını Açıkladı

Paylaş

Dünyanın dört bir yanındaki içerik oluşturucular için sürdürülebilir bir iş ekosisteminin öde gelen harcama fonudur. ME Ventures, Metaverse ve sanal gerçeklik öncüsü Tony Parisi’nin firmaya danışman olarak katıldığını açıkladı. Bir yaratıcı, girişimci ve müzisyen olan Bay Parisi, şirketin yükselen Metaverse’de endüstrinin en büyük zorluklarının üstesinden gelmek için yaratıcı ekonomik sistemi oluşturan firmaları destekler. ME Ventures taktik ve anlaşma akışını öğretmeye yardımcı olacak. NFXhaber olarak bu anlaşmanın detaylarını inceledik.

ME Ventures Tony Parisi

ME Ventures Yeni Danışmanı Tony Parisi

Tony Parisi, sürükleyici teknoloji ve medya üzerine varsayılan bir uzmandır. Ayrıca sürükleyici gerçeği bilgilendirmek için bir çerçeve olan Metaverse’in yedi politikası’nın yazarıdır. Daha önce, Tony Parisi, şirketin gerçek zamanlı 3D model reklam ve ticaret seçenekleri için yaklaşımı ve ürünleri denetlediği yer olan Unity’de XR Reklamları ve E-Ticaret Başkanıydı. Üstelik onun çalışması, Unity’nin oyun oynama konusundaki girişimlerini artırmaya katkıda bulundu. Ayrıca şimdi, açık ve etik bir Metaverse oluşturmaya yardımcı olma niyetiyle World Wide Web 3 konusunda uzmanlaşmış tarafsız bir danışman olarak hayatına devam ediyor. Me Ventures’in yaptığı açıklama:

Tony Parisi, Metaverse kuralları söz konusu olduğunda konuyu temel olarak kaleme aldı. Ayrıca onu ME Ventures’a dahil etmek, WEB 3 tarafından yönetilen genel bir ekonomide yaratıcıları adil bir şekilde desteklemek için çok önemlidir.

ME Ventures, World Wide WEB 3 yaratıcıları için çok daha destekleyici ve adil bir gelecek yaratmaya kendini adamıştır. Üstelik Tony Parisi, oraya ulaşma çabalarımızı ilerletecektir.

Müzisyen olan Tony Parisi, ressamlardan şarkı yazarlarına kadar, yaratıcılar Web 3 ile çalışmalarını yönetiyor. Ayrıca Metaverse’ü ortaya çıkaracak şekilde şekillendiriyor. Tony’nin açıklaması:

Kişisel yeni müzik girişimlerimden bazılarını nasıl yayınlayacağımı merak etmeye başladım. İzleyiciler oluşturmak ve meraklılarla bağlarımı derinleştirmek için yeni yaklaşımlar aradım.

Gelişen yerel tarafsız sanatçılar topluluğu keşfettim. Ses ve diğer yaratıcı endüstrilerde uzun bir kesinti aralığının henüz başındayız. ME Ventures, gerçekleşmesini sağlamak için en etkili teknolojilere ve gruplara yatırım yapacak.

ME Venturese’nin Hakkında

Şirket, dünya çapında bir Web 3 potansiyelini geliştirmek için oluşturulmuştur. Ses ve medyanın teknik temelini oluşturan sağlayıcılara yatırım yapmaktadır. Dünya çapındaki içerik oluşturucular için sürdürülebilir bir kurumsal ekosistemin evrimine öncülük eden bir harcama fonudur. Ayrıca yaşamın her kesimindene hitap ediyor. Yenilikçiler, yaratıcılar ve liderler grubu tarafından başlatılan kapsayıcılık ve sosyal etki konusunda gelişmekteyiz.

Benzer Yazılar

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...