Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Mattel Çevrimiçi Dijital Koleksiyon Mağazası Açıyor!

Paylaş

Mattel’in doğrudan tüketiciye yönelik web sitesine göre, şirket bir dijital koleksiyon NFT pazarı geliştiriyor. Şirket tarafından çevre dostu olarak pazarlanan merkezi olmayan bir blok zinciri olan Flow blok zinciri, Mattel Creations Digital Collectibles Marketplace’in temeli olarak hizmet ediyor. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Mattel ile Barbie ve Hot Wheels İş Birliği

21 Kasım’da dünya çapında çocuklara ve ailelere yönelik eğlence serilerine hizmet veren çok uluslu bir oyuncak şirketi Mattel, dijital koleksiyon NFT’leri için bir pazar yeri açacağını duyurdu.

Yeni pazar yeri, ana kitlelere hitap eden tüketici ölçeğinde merkezi olmayan uygulamaları desteklemek için tasarlanmıştır. Bununla birlikte hızlı, merkezi olmayan ve çevre dostu Flow blok zinciri üzerine inşa edilmiştir.

Bu, dijital koleksiyon ürünleri pazarına giren ilk oyuncak markasıdır. Platform daha önce ilk üç sürümünde önemli bir başarı elde eden Hot Wheels NFT Garage’ı ve Balmain tasarım eviyle ortaklaşa oluşturulan Barbie’nin dijital koleksiyon ürün serisini geliştirmişti.

Yeni pazarda piyasaya çıkacak ilk Mattel Dijital Koleksiyon Ürünü olacak olan Hot Wheels NFT Garage Series 4 sürümünün 15 Aralık’ta çıkması planlanıyor. Gelecek yıl Barbie hattı, teknoloji organizasyonu Boss Beauties’deki kadınlarla ortaklaşa oluşturulacaktır.

Mattel Future Lab Başkan Yardımcısı Ron Friedman’a göre Hot Wheels dijital koleksiyon ürünleri, onları pazardaki diğer birçok girişimden ayıran sağlam koleksiyon dinamikleri üzerinde tasarlanmıştır. Ron ayrıca sözlerine şunları ekledi:

“Bu, gelişen koleksiyoncu topluluğumuz için, örneğin sevdikleri nadir pres döküm arabalara IRL geri ödeme olasılıklarını kullanarak muazzam bir değer sunuyor.”

Mattel, gerçek dünyadaki engelleri aşacağına ve hayranlara yardımcı olacağına inanmaktadır. Başkan Yardımcısı Friedman şunları söyledi:

“Mattel, yenilik yapmak ve müşterilerimize değer sağlamak için uzun vadeli vizyonumuzda sarsılmaz. Piyasa oynaklığı kontrolümüz dışında olsa da, ürünlerimizin ve kullanıcılarımızın performansı üzerinde tam kontrole sahibiz. Oyunun geleceğine öncülük eden ve topluluğumuzla bağları güçlendiren birinci sınıf dijital deneyimler geliştirmeye devam etmek için can atıyoruz.”

Ne Öngörülmeli?

Adweek adlı bir haber kaynağına göre kripto piyasası, düzenli tüketiciler tarafından kullanılabilen özelliklere sahiptir. Bununla birlikte alıcının Bitcoin ile ödeme yapmasına gerek yoktur. Bu, insanları kripto endüstrisinin ötesine çekmek için yapılmaktadır.

Fiziksel ve dijital dünyalarda müşteriyle ilişkilerini sürekli olarak güçlendiren Mattel, oyunun geleceğine öncülük ediyor. Ron Friedman, bunun dijital çabalardaki en son gelişme olduğunu belirtti. Ayrıca kısa bir süre sonra ek indirimler sunmayı beklediklerini söylemiştir. Bununla birlikte şunları söyledi:

“Pazar alanımızı açarak, müşterilerimizle doğrudan etkileşim kurarak ve sınıfının en iyisi bir kullanıcı deneyimi sunarak, kalıcı Mattel fikri mülkiyetini dijital sanata entegre edebiliyoruz.”

Mattel ve Hot Wheels

Mattel, çocuk ve aile eğlence mülklerinin en güçlü koleksiyonlarından birine sahiptir. Bununla birlikte dünya çapında oyuncak inovasyonu açısından başı çekmektedir. Oyun yoluyla çocukların gelişimini iyileştiren, eğlendiren ve destekleyen son teknoloji ürünler ve deneyimler tasarlarlar.

Hot Wheels, bugün her zamankinden daha odaklı olan 54 yıllık bir şirkettir. Otomotiv kültürünün tüm yönlerini yansıtıyor, birbirine bağlıyor ve hayran kitlesi birden fazla nesle yayılan yaşı aşıyor.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...