Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

ManiaxNFT Nedir?

Paylaş

ManiaxNFT sistemi NFT sektörünün hayatımıza girmesi ile her geçen gün gelişmeye devam ediyor. ManiaxNFT genel olarak bir mobil oyun olarak kullanılmakta. Bu mobil oyunu oynamak için bu NFT’ye sahip olup en iyi şekilde oyun keyfini sürebilirsiniz. Bu NFT’yi satın almak için resmi maniaxNFT sistemine giriş yapmak gerekmekte. Tüm alımları sadece bu site üzerinden yapabilmektesiniz.

Ayrıca sunulan tüm bilgilere göre tüm kullanıcılar en fazla 5 ManiaxNFT’nin sahibi olabilmekte. Daha fazla ManiaxNFT’e sistemi almak isteyen kullanıcılar ise ön satış sisteminin bitmesini beklemesi gerekir. Hazırlama aşamasında olan gelişmeler için ise ManiaxNFT sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ManiaxNFT’nin sistemi yatırımcılarına özel sunduğu bir avantajı mevcut. Bu listeye giriş yaptıktan sonra belli gelişmelerden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

ManiaxNFT Nasıl Alınır?

ManiaxNFT satın almanız için öncelikle bir NFT cüzdanına sahip olmanız gerekiyor. Bu cüzdana sahip olduktan sonra Sitenin resmi adresi üzerinden satın alım yaparak kısa sürede 5 adet maniaxnft’ye sahip olabilirsiniz. Bu NFT en fazla 5 adet olarak sınırlandırılmıştır. Bu NFT’nin fiyatı ise beyaz liste için 1 AVAX coin olarak belirlenmiştir.

Eğer beyaz listeye girmek istemezseniz ön satış fiyatı 1.25 AVAX coin olarak değişir. ManiaxNFT’nin genel satış fiyatı ise 1.75 AVAX coin olarak satışa sunulmuştur. Bu satış fiyatı genel olarak uygun görüldüğünden ilk başlarda büyük bir ilgi ile karşılaşabilme ihtimaline sahiptir.

NFT cüzdanına sahip olduktan kısa bir süre içinde işlemleri tamamlayıp maniaxNFT sahibi olabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalardan haberdar olmak için ise siteye üyelik yaparak tüm güncel bilgilerin size ulaşmasını sağlamanız mümkündür.

Sistem Satışından Sonra Neler Olacak?

ManiaxNFT sistemi planladığı satıştan sonra ilk adım olarak sosyal sorumluluk projelerini hayata geçireceğini duyurdu. Çok önceden planlayıp hayata geçireceğine dair bilgiler veren bu NFT çok fazla sayıda sosyal sorumluluk projesi ile karşımıza çıkacak.

Planladığı bir diğer adım ise NFT sahiplerinin diğer NFT sahiplerine göre ayrıcalıklarını anlatmak olacaktır. Bu NFT’nin sahipleri tamamen ayrıcalıklı bir dünyaya sahip olacak gibi görünüyor. NFT sadece genel satış ve ön satış sürecinde değil piyasaya adım attığı ilk günden bu yana çok büyük avantajlar ve adımlar atarak ilerliyor. Bu denli cesur adımlar ise bu NFT’nin çok fazla tercih edilmesine neden olmuştur. ManiaxNFT sistemi satış sürecini bitirdikten sonra ise Antalya ilinde tüm kullanıcılar ile bir araya gelecekleri bir festival planlıyor. Bu etkinlik ile çok büyük bir katılım bekleyen ManiaxNFT yöneticileri her geçen gün ayrıcalıkları almayı beklemekte.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...