Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Majid Al Futtaim Binance Ortaklığıyla Web3’e Giriyor!

Paylaş

BAE’nin en büyük alışveriş merkezi operatörlerinden biri olan Majid Al Futtaim Binance ile ortak oldu. Ortaklık müşterilerinin sanal varlıkları kullanarak alışveriş yapmasına izin vermek için kurulmakta. Binance ile olan iş birliği kurduktan sonra Web3’e yönelmekte. Majid Al Futtaim Binance ortaklığını NFXHaber olarak sizin için araştırdık.

Majid Al Futtaim (MAF), işletmelerine sanal varlıklar getirmek için Binance ile işbirliği yaptı. BAE merkezli AVM, NFT’ler ve Binance-NFT pazarında planlanan bir blok zinciri projesi ile Web3’e girmekte. BAE, takas NFT’ler, NFT sanatı ve metaverse ile ilgilenmekte. Ayrıca Orta Doğu’daki Web3 ürünlerini ilk benimseyenlerden biri olmuştur. Emirati, bölgedeki çeşitli Web3 projelerini zaten açıklamış olan uzun bir işletme listesinin en sonuncusudur.

Suudi Neom City, bu yıl Şubat ayında turizm ve seyahat endüstrisinde devrim yaratmak istiyor. Bunun için bir Bilişsel metaverse projesi başlattı. Ayrıca BAE’nin sağlık bakanlığı MetaHealth adlı metaverse tabanlı bir müşteri hizmetleri merkezi başlattı. MAF ve Binance’in ortaklığı, perakende şirketinin, işini geleceğe hazır hale getirme ve müşterilerini NFT’lerin ve metaverse’in heyecan verici dünyasına yerleştirmeye yönelik uzun vadeli bir stratejinin parçası olarak Web3 teknolojisinin özelliklerinden yararlanmasına olanak tanıyacak. Böylece fırsatlar birçok yatırımcı ve kullanıcı için avantaja dönüşbilir.

Majid Al Futtaim Binance Ortaklığı Hakkında Ne Düşünülüyor?

Anlaşmaya göre MAF, birden fazla platformdan sanal varlıkları tutmak için dijital bir cüzdan altyapısının oluşturulması ve Binance Pay’in entegrasyonu da dahil olmak üzere BNB zincirinde birkaç blok zinciri ve NFT projesi hayata geçirecek. Ayrıca MAF müşterilerinin tüm işletmelerinde sanal varlıkları kullanarak satın alma yapmalarını sağlayacak.

Ortaklık hakkında yorum yapan Majid Al Futtaim CEO’su Alain Bejjani şunları söyledi:

Günümüzdeki katlanarak artan teknoloji geliştirme hızı, yalnızca tüketicilerin hem fiziksel hem de dijital dünyada olağanüstü müşteri deneyimlerine yönelik açgözlü iştahıyla eşleşiyor.

te yandan Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng Zhao da şunları söyledi:

Web3 teknolojilerini entegre etmek, müşterilerine markalarıyla etkileşim kurmanın yenilikçi yeni yollarına erişim sağlayacak ve yeni ödeme yolları sunacak. Majid Al Futtaim, fiziksel ve Web3 deneyimleri arasındaki boşluğu doldurmada öncü olacak şekilde konumlanmakta.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...