Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Majid Al Futtaim Binance Ortaklığıyla Web3’e Giriyor!

Paylaş

BAE’nin en büyük alışveriş merkezi operatörlerinden biri olan Majid Al Futtaim Binance ile ortak oldu. Ortaklık müşterilerinin sanal varlıkları kullanarak alışveriş yapmasına izin vermek için kurulmakta. Binance ile olan iş birliği kurduktan sonra Web3’e yönelmekte. Majid Al Futtaim Binance ortaklığını NFXHaber olarak sizin için araştırdık.

Majid Al Futtaim (MAF), işletmelerine sanal varlıklar getirmek için Binance ile işbirliği yaptı. BAE merkezli AVM, NFT’ler ve Binance-NFT pazarında planlanan bir blok zinciri projesi ile Web3’e girmekte. BAE, takas NFT’ler, NFT sanatı ve metaverse ile ilgilenmekte. Ayrıca Orta Doğu’daki Web3 ürünlerini ilk benimseyenlerden biri olmuştur. Emirati, bölgedeki çeşitli Web3 projelerini zaten açıklamış olan uzun bir işletme listesinin en sonuncusudur.

Suudi Neom City, bu yıl Şubat ayında turizm ve seyahat endüstrisinde devrim yaratmak istiyor. Bunun için bir Bilişsel metaverse projesi başlattı. Ayrıca BAE’nin sağlık bakanlığı MetaHealth adlı metaverse tabanlı bir müşteri hizmetleri merkezi başlattı. MAF ve Binance’in ortaklığı, perakende şirketinin, işini geleceğe hazır hale getirme ve müşterilerini NFT’lerin ve metaverse’in heyecan verici dünyasına yerleştirmeye yönelik uzun vadeli bir stratejinin parçası olarak Web3 teknolojisinin özelliklerinden yararlanmasına olanak tanıyacak. Böylece fırsatlar birçok yatırımcı ve kullanıcı için avantaja dönüşbilir.

Majid Al Futtaim Binance Ortaklığı Hakkında Ne Düşünülüyor?

Anlaşmaya göre MAF, birden fazla platformdan sanal varlıkları tutmak için dijital bir cüzdan altyapısının oluşturulması ve Binance Pay’in entegrasyonu da dahil olmak üzere BNB zincirinde birkaç blok zinciri ve NFT projesi hayata geçirecek. Ayrıca MAF müşterilerinin tüm işletmelerinde sanal varlıkları kullanarak satın alma yapmalarını sağlayacak.

Ortaklık hakkında yorum yapan Majid Al Futtaim CEO’su Alain Bejjani şunları söyledi:

Günümüzdeki katlanarak artan teknoloji geliştirme hızı, yalnızca tüketicilerin hem fiziksel hem de dijital dünyada olağanüstü müşteri deneyimlerine yönelik açgözlü iştahıyla eşleşiyor.

te yandan Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng Zhao da şunları söyledi:

Web3 teknolojilerini entegre etmek, müşterilerine markalarıyla etkileşim kurmanın yenilikçi yeni yollarına erişim sağlayacak ve yeni ödeme yolları sunacak. Majid Al Futtaim, fiziksel ve Web3 deneyimleri arasındaki boşluğu doldurmada öncü olacak şekilde konumlanmakta.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...