Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Majid Al Futtaim Binance Ortaklığıyla Web3’e Giriyor!

Paylaş

BAE’nin en büyük alışveriş merkezi operatörlerinden biri olan Majid Al Futtaim Binance ile ortak oldu. Ortaklık müşterilerinin sanal varlıkları kullanarak alışveriş yapmasına izin vermek için kurulmakta. Binance ile olan iş birliği kurduktan sonra Web3’e yönelmekte. Majid Al Futtaim Binance ortaklığını NFXHaber olarak sizin için araştırdık.

Majid Al Futtaim (MAF), işletmelerine sanal varlıklar getirmek için Binance ile işbirliği yaptı. BAE merkezli AVM, NFT’ler ve Binance-NFT pazarında planlanan bir blok zinciri projesi ile Web3’e girmekte. BAE, takas NFT’ler, NFT sanatı ve metaverse ile ilgilenmekte. Ayrıca Orta Doğu’daki Web3 ürünlerini ilk benimseyenlerden biri olmuştur. Emirati, bölgedeki çeşitli Web3 projelerini zaten açıklamış olan uzun bir işletme listesinin en sonuncusudur.

Suudi Neom City, bu yıl Şubat ayında turizm ve seyahat endüstrisinde devrim yaratmak istiyor. Bunun için bir Bilişsel metaverse projesi başlattı. Ayrıca BAE’nin sağlık bakanlığı MetaHealth adlı metaverse tabanlı bir müşteri hizmetleri merkezi başlattı. MAF ve Binance’in ortaklığı, perakende şirketinin, işini geleceğe hazır hale getirme ve müşterilerini NFT’lerin ve metaverse’in heyecan verici dünyasına yerleştirmeye yönelik uzun vadeli bir stratejinin parçası olarak Web3 teknolojisinin özelliklerinden yararlanmasına olanak tanıyacak. Böylece fırsatlar birçok yatırımcı ve kullanıcı için avantaja dönüşbilir.

Majid Al Futtaim Binance Ortaklığı Hakkında Ne Düşünülüyor?

Anlaşmaya göre MAF, birden fazla platformdan sanal varlıkları tutmak için dijital bir cüzdan altyapısının oluşturulması ve Binance Pay’in entegrasyonu da dahil olmak üzere BNB zincirinde birkaç blok zinciri ve NFT projesi hayata geçirecek. Ayrıca MAF müşterilerinin tüm işletmelerinde sanal varlıkları kullanarak satın alma yapmalarını sağlayacak.

Ortaklık hakkında yorum yapan Majid Al Futtaim CEO’su Alain Bejjani şunları söyledi:

Günümüzdeki katlanarak artan teknoloji geliştirme hızı, yalnızca tüketicilerin hem fiziksel hem de dijital dünyada olağanüstü müşteri deneyimlerine yönelik açgözlü iştahıyla eşleşiyor.

te yandan Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng Zhao da şunları söyledi:

Web3 teknolojilerini entegre etmek, müşterilerine markalarıyla etkileşim kurmanın yenilikçi yeni yollarına erişim sağlayacak ve yeni ödeme yolları sunacak. Majid Al Futtaim, fiziksel ve Web3 deneyimleri arasındaki boşluğu doldurmada öncü olacak şekilde konumlanmakta.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...