Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Madonna, World Of Women NFT Gösterisi

Paylaş

World of Women NFT sahiplerine büyük bir sürpriz yaptı. Ünlü şarkıcı Madonna gurur ayını kutlamak için 23 Haziran’da NYC Partisinde sahne alacak. NFXhaber olarak, bu partinin detaylarını sizin için derledik.

Madonna

Madonna ve WoW

World Of Women gelecek hafta düzenlenecek olan NYC konserinde hayranlarını heyecanlandıracak bir sürprizle karşılarına çıktı. Sponsorların desteğiyle beraber bu eğlenceli partide Madonna’nın sahne alacağını açıkladı. Hayranlar bu durumu büyük bir heyecanla karşıladı. Düzenlenecek partinin desteklenen her konuyu kutlamak için düzenlendiği ifade edilmiştir. Ayrıca World of Women NFT, partiye WoW ve WoWG sahipleri için ücretsiz giriş hakkı olduğunu belirtti. World Of Women Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Hepimizin beklediği an geldi. Madonna 23 Haziran’da dans pistinde bize katılacaktır. Asla başkası olmayacaktır! Ortamın içine girmeye, kendinizi ifade etmeye ve geceyi moda haline getirmeye hazır olun!

Madonna’nın ilk NFT İşi Olmayacak

Geçtiğimiz mart ayında, Madonna NFT’leri , müzik endüstrisindeki başarılı kadınları kutlamıştı. NFT’leri Billboard ve World of Women tarafından yayınlandı. Ayrıca Madonna, MoonPay aracılığıyla nadir bulunan bir Bored Ape NFT satın almıştır. Üstelik geçitğimiz ay Beeple ve SuperRare ile iş birliği yaptı. Ayrıca Mother of Creation NFT üçlüsünü yayınladı. Madonna World of Women’ın duyurusundan bir saat önce kısa bir Tweet atmıştı.

WoW bana çok fazla zaman ayırıyor.

Mart ayında gerçekleşen NFT lansmanında Billboard, World of Women iş birliğiyle oluşturulan üç NFT kapağından birini piyasaya sürerek bahar sezonuna başlangıç yapmıştı. Madonna’nın tanınmış sarı buklelerini ve şapkasını takmış olarak göstermektedir. Ayrıca eser WoW sanatçısı Yam Karka tarafından resmedilmiştir. Aslında NFT’ler, Billboard Women’ın Music 2022’de yayınlanacak olan koleksiyonun bir parçasıdır. Bu özel sayı, yıl içerisinde müzik endüstrisinde fark yaratan tüm kadınları kutlamayı amaçlamaktadır. Liderlikten yeteneğe ve cesarete kadar Billboard, World of Women’da olduğu gibi dünyanın her yerindeki kadın müzisyenlerin değerli özelliklerini ön plana çıkarmak istemektedir.

Madonna’nın geçtiğimiz ay yaptığı başka bir lansmanda Mother of Creation NFT’dir. Madonna bu NFT koleksiyonunda yaratılışın annesi olarak gösterilmiştir. Sanatçı bu NFT koleksiyonunda modern dünyanın karanlık ve ışık aracılığıyla doğum kavramını keşfetmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca 3 video NFT aracılığıyla anlatıldığı gibi yaratılış ve annelik fikrini birleştirmeyi hedeflemektedir. Üstelik tüm bu çalışmalarla birlikte altı çocuk annesi Madonna, kadınları ve çocukları etkileyen kritik konularda farkındalığı artırmak ve değişimi etkilemek için platformları ve sanatsal erişimini kullanmak istediğini belirtmiştir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...