Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Madonna NFT Yok Satıyor: Satış Fiyatları Şaşırtıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Madonna, 2021 yılını anneliği anlatan bir video serisinde çalışarak geçirdi. Bu videolar, Madonna NFT koleksiyonunda kullanılmak için özel olarak üretildi. Mother of Creation, üç videodan oluşuyor. Buna göre videolar; Madonna’yı ağaç, kırkayak, kelebek ve teknolojiyi doğuran 3 boyutlu çıplak bir kadın olarak gösteriyor. NFT’ler açık artırmada satışa çıktı.

NFT’ler açık artırma usulü satışa çıkartıldıktan sonraki süreç büyük yankı uyandırdı. Madonna NFT koleksiyonu, çeşitli sanatsal betimlemeler içermekte. Buna göre videolar içerisinde Madonna 3 boyutlu çıplak bir avatar olarak yer alıyor. Her videoda farklı doğumlar yapan Madonna, teknolojiyi betimleyen robotu ve umutu betimleyen kelebekleri doğuruyor. Bunun yanında sanatçı, bir videoda çevreye dikkat çekmek için ağaç dünyaya getiriyor. Madonna, her videoda farklı bir ortamda doğum gerçekleştiriyor. Bu ortamlar arasında bir hastane yatağı, paslı bir araç ve son olarak bir orman zemini yer alıyor.

Kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören bu NFT koleksiyonuna gelen teklifler ise her geçen gün artış gösterdi. Şuan için teklifler kapalı durumda. Ayrıca NFT’lerin orijinal halleri NFT sahiplerinin cüzdanlarına da gönderilmiş.

Madonna NFT Fiyatları Şaşırtıcı

Madonna NFT koleksiyonu çıkardığında açık artırma usulü ile satış gerçekleştireceğini duyurmuştu. Fakat kimse 3 NFT üzerinden yaklaşık 750 bin dolar kazancı tahmin etmiyordu. Ayrıca Madonna’nın NFT’leri her biri farklı kullanıcılar tarafından satılan alındı. Madonna’nın doğayı doğurduğunu temsil eden ”Mother of Nature” eseri tam tamına 346.405 dolara satılmıştır. Bunun dışında ”Mother of Evolution” adlı eseri ise 146.816 dolara yeni sahibinin hesabına transfer edilmiştir. Maddona NFT eserleri arasında ise en ucuza satılan ürün ”Mother of Technology” oldu. Moonpay ismini kullanan yatırımcı 135.608 dolarlık bir teklifle NFT’ye sahip oldu.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...