Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Looney Tunes NFT Koleksiyonu Çıkartıyor

Paylaş

WB Perşembe günü, Niftys ile Looney Tunes karakterlerini içeren bir NFT koleksiyonunda iş birliği yapacağını duyurdu. Yeni görev “Looney Tunes: What’s Up Block?”. Muhtemelen Looney Tunes, yepyeni bir anlatı oluşturmak için kullanılacak ve hikaye NFT’ler aracılığıyla ortaya çıkmakta. Böylece piyasaya giren yeni dev şirket resmen Looney Tunes NFT koleksiyonu ile Warner Bros oldu.

NFT’nin çıkışı, bu yıl sekseninci doğum gününü kutlayan Tweety ile başlayacak. Tweety öne çıkan ilk karakter olacak. Ayrıca diğerleri Bugs Bunny ve Marslı Marvin ile birlikte gözlemleyecek. Warner Bros, tüketicileri bu ürün yelpazesi için özel olarak hazırlanmış yepyeni bir hikayeyle etkilemeyi umuyor. NFT sahipleri, her biri dijital ve gerçek hayatta ortaya çıkan eğlenceli eylemlerde bulunabilmekte. Ayrıca video oyunlarında yer alma fırsatı tanımakta.

NFT tüketicileri için avantajlar, Looney Tunes ürünlerine giriş, dijital buluşma ve selamlamalar, daha önce hiç görülmemiş içerik materyali ve yeni NFT indirimlerini içeriyor.

Warner Bros’un NFT iş büyümesinin başkanı Josh Hackbarth, The Hollywood Reporter’a şöyle söyledi:

Blockchain ve NFT’lerin ve web3’ün genel olarak boş zamanlarında müthiş bir evrim olmasını bekliyoruz. Aslında derin bir hikaye anlatımı olmak zorunda değil; şakalar tanınan karakterler hakkında, bu yüzden araştırmak keyifliydi.

Palm blockchainde üretilen NFT çeşitleri, tüketicilerin sosyal medya platformlarında profil görüntüleri olarak kullanabilecekleri Looney Tunes karakterlerini içeren avatarları kapsayacak. Looney Tunes, ürün yelpazesinin ön satışını 20 Haziran’da başlıyor. Ayrıca genel kamu satışı ertesi gün başlayacak.

Looney Tunes NFT, üçüncü Warner Bros IP’sidir. Ayrıca bu, Warner Bros’un Niftys ile üçüncü işbirliği. WB, bu yıl House Jam, A New Legacy ve The Matrix NFT koleksiyonlarını piyasaya sürdü.

Looney Tunes NFT Ne İlk Ne Son!

Son aylarda kripto ve NFT piyasasını çevreleyen endişe, belirsizlik ve şüpheden bağımsız olarak, aile isimleri ve ünlüler NFT’leri başlatıyor. Hatta bunu yeni kazanç akışları keşfetmek ve takipçilerini katmak için umut verici bir yol olarak gördüklerini kanıtlıyor. Koleksiyonerler için, bir NFT basmak, takipçilere başkalarıyla birlikte çalışacakları bir grup üyeliği sunar ve fandomlarını yeni yöntemlerde uzmanlaştırır.

The Hollywood Reporter’a konuşan Niftys CEO’su Jeff Marsilio şunları söyledi:

Ne zaman bir NFT basarsan, bir grup için basarsın. NFT’de değerli olan önemli şey, bu grup kavramından geliyor… Yalnızca sosyal olduğunuz bir yer değil, aynı zamanda sevdiğiniz IP’yi deneyimlemek için yeni alternatifler alıyorsunuz. Ve Bunun için ödüllendiriliyorsunuz.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...