Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Looney Tunes NFT Koleksiyonu Çıkartıyor

Paylaş

WB Perşembe günü, Niftys ile Looney Tunes karakterlerini içeren bir NFT koleksiyonunda iş birliği yapacağını duyurdu. Yeni görev “Looney Tunes: What’s Up Block?”. Muhtemelen Looney Tunes, yepyeni bir anlatı oluşturmak için kullanılacak ve hikaye NFT’ler aracılığıyla ortaya çıkmakta. Böylece piyasaya giren yeni dev şirket resmen Looney Tunes NFT koleksiyonu ile Warner Bros oldu.

NFT’nin çıkışı, bu yıl sekseninci doğum gününü kutlayan Tweety ile başlayacak. Tweety öne çıkan ilk karakter olacak. Ayrıca diğerleri Bugs Bunny ve Marslı Marvin ile birlikte gözlemleyecek. Warner Bros, tüketicileri bu ürün yelpazesi için özel olarak hazırlanmış yepyeni bir hikayeyle etkilemeyi umuyor. NFT sahipleri, her biri dijital ve gerçek hayatta ortaya çıkan eğlenceli eylemlerde bulunabilmekte. Ayrıca video oyunlarında yer alma fırsatı tanımakta.

NFT tüketicileri için avantajlar, Looney Tunes ürünlerine giriş, dijital buluşma ve selamlamalar, daha önce hiç görülmemiş içerik materyali ve yeni NFT indirimlerini içeriyor.

Warner Bros’un NFT iş büyümesinin başkanı Josh Hackbarth, The Hollywood Reporter’a şöyle söyledi:

Blockchain ve NFT’lerin ve web3’ün genel olarak boş zamanlarında müthiş bir evrim olmasını bekliyoruz. Aslında derin bir hikaye anlatımı olmak zorunda değil; şakalar tanınan karakterler hakkında, bu yüzden araştırmak keyifliydi.

Palm blockchainde üretilen NFT çeşitleri, tüketicilerin sosyal medya platformlarında profil görüntüleri olarak kullanabilecekleri Looney Tunes karakterlerini içeren avatarları kapsayacak. Looney Tunes, ürün yelpazesinin ön satışını 20 Haziran’da başlıyor. Ayrıca genel kamu satışı ertesi gün başlayacak.

Looney Tunes NFT, üçüncü Warner Bros IP’sidir. Ayrıca bu, Warner Bros’un Niftys ile üçüncü işbirliği. WB, bu yıl House Jam, A New Legacy ve The Matrix NFT koleksiyonlarını piyasaya sürdü.

Looney Tunes NFT Ne İlk Ne Son!

Son aylarda kripto ve NFT piyasasını çevreleyen endişe, belirsizlik ve şüpheden bağımsız olarak, aile isimleri ve ünlüler NFT’leri başlatıyor. Hatta bunu yeni kazanç akışları keşfetmek ve takipçilerini katmak için umut verici bir yol olarak gördüklerini kanıtlıyor. Koleksiyonerler için, bir NFT basmak, takipçilere başkalarıyla birlikte çalışacakları bir grup üyeliği sunar ve fandomlarını yeni yöntemlerde uzmanlaştırır.

The Hollywood Reporter’a konuşan Niftys CEO’su Jeff Marsilio şunları söyledi:

Ne zaman bir NFT basarsan, bir grup için basarsın. NFT’de değerli olan önemli şey, bu grup kavramından geliyor… Yalnızca sosyal olduğunuz bir yer değil, aynı zamanda sevdiğiniz IP’yi deneyimlemek için yeni alternatifler alıyorsunuz. Ve Bunun için ödüllendiriliyorsunuz.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...