Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Le Wagon Bu Mayıs’ta Başlayacak Özel Web3 Etkinliklerine Ev Sahipliği Yapacak

Paylaş

Yaklaşan Web3 etkinlikleri için resmi medya ortağı olarak Le Wagon katıldığını duyurmaktan heyecan duyuyor. Fransa’daki ilk teknoloji eğitim kamplarından biri olan Le Wagon’un heyecan verici etkinlikleri 12 Mayıs’ta başlayacak. 8 Haziran’a kadar sürecek toplam yedi etkinlik sıralandı.

Web3 Dünyası Hakkında Her Şeyi Öğrenmek İçin Le Wagon’a katılın!

Web3’ün çeşitli yönleri, özellikle blok zincirleri, kripto para birimleri, metaversiyonlar ve NFT’ler bir süredir manşetlerde bulunuyor. Ancak bunların içerdiği her şeyi anlamak her zaman kolay değildir. Çoğu zaman, Web3 dünyasını çevreleyen nitty-cesur içinde kaybolabilirsiniz.

Bu nedenle, sıradan kişinin Web3 dünyasını ve geleceğin neler getireceğini anlamasına yardımcı olmak için Le Wagon bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapıyor. En iyi kısım? Herkesin katılabileceği tamamen ücretsiz toplam yedi etkinlik var!

Etkinlikler, hem Web3 gazileri hem de yeni başlayanlar için çok uygun olan iki konferansı içeriyor. Bunlar, katılımcıların sektörün karşılaştığı zorlukları, fırsatları ve mitleri anlamalarını sağlayacaktır. Dahası, Ledger’in kurucu ortağı, kripto para birimi güvenliği hakkında bir konuşma da yapacak .

Sonuç olarak, yedi etkinlik altı alanı kapsayacak: Web3, blok zincirler, NFT’ler, meta veri tabanı, kripto para birimleri ve DeFi. Etkinlikler hem Le Wagon’un Paris’teki ofislerinde hem de Twitch kanalında uzaktan gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca Le Wagon, Web3 yolculuğuna başlamak isteyenler için dört özel atölye çalışması düzenleyecek. Bu, The Sandbox metaverse ve Tezos blok zincirinde NFT’lerin nasıl oluşturulacağını ve satılacağını öğrenme şansınızdır. Ayrıca programlama dili Solidity ile akıllı sözleşmelerin nasıl geliştirileceğini de öğrenebilirsiniz .

Le Wagon Nedir?

2014 yılında kurulan Le Wagon, Fransa’daki ilk teknoloji eğitim kamplarından biridir. Web geliştirme ve veri bilimi programları sunar. Ve 14.000’den fazla teknoloji yeteneğinden oluşan uluslararası bir topluluğa sahiptir. Ayrıca, Amsterdam, Berlin, Lizbon, Londra, Melbourne, Singapur ve Paris dahil olmak üzere dünya çapında 40 kampüsü bulunmaktadır.

Le Wagon, kuruluşundan bu yana 14.000’den fazla geliştiriciye, veri bilimcisine, tasarımcıya ve girişimciye teknoloji kariyerlerine başlamaları için yardımcı oldu. En son girişimleri, Web3 meraklılarının Web3’ün uçsuz bucaksız dünyasına dalmalarına yardımcı olacak.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...